Wrocławska 87

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Wrocławska KT Development Sp z o.o. Sp. K.

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 87

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 277 ofert w najbliższej okolicy!

Wrocławska 87

2 zdjęcia

Wrocławska 87

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wrocławska 87 logo

Wrocławska 87 to nowoczesna inwestycja, która powstaje na Krowodrzach. Budynek liczy 44 mieszkania, dla osób, które cenią sobie miejski rytm życia, wygodne połączenia komunikacyjne i łatwość w załatwianiu codziennych spraw.

Na parterze przewidziano lokale usługowe o łącznej powierzchni 2253,27 m². W podziemiu inwestycji znajdą się garaże, a dojazd do budynku zapewni droga publiczna.

Inwestycja Wrocławska 87 znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska 87 (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Wrocławska KT Development Sp z o.o. Sp. K.

Inwestycja Wrocławska 87 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wrocławska 87 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławska KT Development Sp z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 39900zł.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nasza inwestycja mieści się zaledwie 2 km od Rynku Głównego. W pobliżu można znaleźć m.in. najważniejsze ośrodki akademickie Krakowa, centra biznesowe, sklepy czy restauracje. Ten wielorodzinny budynek jest także doskonale skomunikowany. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się tuż obok, a z samej Wrocławskiej 87 wszędzie jest blisko.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wrocławska 87?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wrocławska 87 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Wrocławska 87 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wrocławska 87 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska 87 znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne TIBA w odległości 120 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego SEKA S.A. Oddział w Krakowie w odległości 120 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE WESOŁE SMOKI w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wrocławska 87 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Lewiatan, w odległości 340 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wrocławska 87 w odległości 130 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.09.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: