Rakowicka 8

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWidok Development sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rakowicka 8 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M13
4
176,4 m²
4

Opis Inwestycji

Rakowicka 8Pod bogato zdobioną secesyjną elewacją tego ukończonego w 1911 budynku znajdują się atrakcyjne powierzchnie komercyjne i biurowe oraz 14 wyjątkowych apartamentów. Zarówno apartamenty, jak i powierzchnie biurowe posiadają oryginalne, drobiazgowo odrestaurowane elementy wyposażenia, jak np. oryginalne drzwi z epoki czy autentyczne piece kaflowe. Przemyślana i staranna odbudowa pozwoliła budynkowi odzyskać dawny blask, zaś dodanie nowoczesnych rozwiązań technicznych na stworzenie inspirującej przestrzeni do życia lub pracy.Przywrócony do dawnej świetności i wzbogacony o nowoczesne rozwiązania zapewnia doskonałą przestrzeń i tworzy wyjątkowe miejsce urzekające stylem i klasyczną elegancją.Remont budynku został pieczołowicie zaplanowany z zamiarem zachowania oryginalnych elementów i pierwotnego stylu architektonicznego. W jego zakresie znalazła się m.in. instalacja 8 osobowej windy z postarzanymi lustrami oraz klasycznymi kaflami. Dla bezpieczeństwa i wygody osób przebywających w budynku na parterze zaprojektowano portiernię, z której przez 24 godziny na dobę prowadzony jest monitoring całego obiektu.Apartamenty Rakowicka 8 zapewniają komfort przyszłym mieszkańcom:- Drewniane okna, imitujące oryginalny projekt, oferują wspaniały widok na panoramę Krakowa i zapewniają dostęp dużej ilości światła dziennego;- Liczne oryginalne detale w apartamentach i częściach wspólnych wzmacniają poczucie zabytkowego miejsca i umożliwiają stworzenie wyjątkowych wnętrz z mieszanką klasycznych i nowoczesnych elementów;- Drzwi wejściowe do budynku- drewniane, historyczne po renowacji- Na ścianach hallu wejściowego oryginalne płytki ceramiczne szkliwione, poddane renowacji- winda, komórki lokatorskie (w cenie 2 000 zł/ m2)- wysokie pomieszczenia ponad 3mDoskonała lokalizacja!Krakowski Rynek 10 minut, Dworzec Główny PKP oraz przystanki autobusów i tramwajów - 5 minut spaceremW pobliżu znajduje się także Park Bractwa Kurkowego oraz Galeria Krakowska.Dojazd na krakowskie lotnisko - 25 minut.

Inwestycja Rakowicka 8 znajduje się na Grzegórzkach, ul. Rakowicka 8 (0.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Widok Development sp. z o.o..

Inwestycja Rakowicka 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 5 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rakowicka 8 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 176 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 176 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Widok Development sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 176 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rakowicka 8

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 50 metrów od inwestycji Rakowicka 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Lubicz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rakowicka 8 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 w odległości 200m, Akademia Ignatianum w Krakowie w odległości 350m, Samorządowe Przedszkole nr 1 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się SAVIMA. APTEKA, w odległości 150 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 200 m znajduje się Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Krakowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Trzy Kroki w Szaleństwo, w odległości 100 m znajduje się EURONET. BANKOMAT, w odległości 100 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się SZKOŁA ZUMBY, w odległości 850 m znajduje się TENISKRAKÓW, w odległości 1150 m znajduje się SEMPRE Taniec & Fitness.

Data publikacji: 09.12.2013

Data aktualizacji: 28.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie