Białoprądnicka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Service Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1809 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Białoprądnicka(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Białoprądnicka (3.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800 brutto/m2
  Apartamenty Białoprądnicka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 33 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 6 ofert
  Krak Kolor Białoprądnicka
 • Osiedle Pasteura Etap II(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Ludwika Pasteura (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 200/m2
  Osiedle Pasteura Etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 31 - 76 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 21 ofert
  Tętnowski Development
 • Piaszczysta(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Mączna (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 822 brutto/m2
  Piaszczysta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 50 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PIASZCZYSTA

Opis Inwestycji

Inwestycja przy ul. Białoprądnickiej to nowoczesny zespół dwóch wolnostojących budynków wielorodzinnych. Doskonale rozwinięta infrastruktura i komunikacja, szybki dojazd do centrum miasta, liczne tereny zielone w pobliżu - to jej największe atuty.Inwestycja Białoprądnicka:- Mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacyjnie części Krakowa.- 115 mieszkań o metrażach od 27 m2 do 81 m2 - wszystkie z balkonami lub ogródkami.- Wielostanowiskowy garaż oraz kompleks komórek lokatorskich w podziemiach budynków.- Mieszkania dostępne w ramach programu MdM.- Atrakcyjna oferta dla osób szukających pierwszego mieszkania, rodzin z dziećmi oraz inwestorów.

Inwestycja Białoprądnicka znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stanisława Pigonia (3.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o..

Inwestycja Białoprądnicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Białoprądnicka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 70 metrów kwadratowych w cenie od 7 174 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Service Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Białoprądnicka

- Łatwy dojazd do centrum miasta, dworca PKP, lotniska Balice, obwodnicy, autostrady A-4. - Rozbudowana infrastruktura osiedlowa: sklepy, szkoły, przedszkola, apteki, ośrodek zdrowia, szpitale im. Jana Pawła II oraz G. Narutowicza oraz Wojskowy Szpital Kliniczny. - W pobliżu inwestycji rozległe tereny zielone, ścieżki spacerowe, rozbudowana sieć tras rowerowych, basen, korty tenisowe. - W sąsiedztwie Dworek Białoprądnicki, Park Kościuszki, rzeka Białucha.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Białoprądnicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Białoprądnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białoprądnicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Białoprądnicka znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 80 m, Przedszkole Publiczne Baby Garden w odległości 130 m, Samorządowe Przedszkole nr 29 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Białoprądnicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sigma-Med SC. Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 330 m, Przychodnia kardilogiczna w odległości 360 m, Oddział Radiologii i Medycyny Nuklearnej w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Białoprądnicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Kiosk, w odległości 280 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Białoprądnicka w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.11.2015

Data aktualizacji: 03.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie