Petrażyckiego Residence

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVilla Baltica

Ceny od: 5 300 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Petrażyckiego Residence dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
22.1
2
55,24 m²
Parter
364 584 zł6 600 zł/m²
22S.1
2
55,24 m²
Parter
336 964 zł6 100 zł/m²
22.2
4
82,59 m²
1
437 727 zł5 300 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle PETRAŻCYKIEGO RESIDENCE zlokalizowane jest przy ul. Petrażyckiego 20-22 w Krakowie, w niezwykle urokliwej, cichej i spokojnej dzielnicy willowej. Jest to kameralne, zamknięte osiedle, tworzące enklawę składającą się z 42 budynków w zabudowie szeregowej.W każdym z budynków znajdują się 2 mieszkania (jedno na parterze i jedno na piętrze). Nasi Klienci mają możliwość dowolnego łączenia mieszkań, zarówno w pionie, jak i w poziomie. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle zostało zaopatrzone w dzienny szlaban na pilota oraz zamykaną na noc przesuwną bramę.Osiedle obejmuje 84 gotowe mieszkania oddane do użytkowania:- 42 mieszkania zlokalizowane na parterze budynków, o powierzchni 55,24 m2 z wyjściem bezpośrednio na duży zielony ogród,- 42 mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na piętrze budynku oraz poddaszu o powierzchniach od 81,24 do 82,59 m2, z balkonami oraz szklanymi wykuszami.Do każdego mieszkania można dokupić miejsce postojowe przed budynkiem. Ponad to by zapewnić poczucie komfortu mieszkańcom i ich gościom, na terenie osiedla zostały wydzielone dodatkowe miejsca postojowe dla gości.

Inwestycja Petrażyckiego Residence znajduje się w Swoszowicach , ul. Petrażyckiego 20-22 (9.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Villa Baltica.

Inwestycja Petrażyckiego Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Petrażyckiego Residence pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 55 do 83 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 55 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (1 mieszkanie)

Aktualnie w inwestycji Petrażyckiego Residence w sprzedaży znajduje się 1 mieszkanie, które spełniało kryteria MDM 2018.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Villa Baltica przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (122 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 42 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (122 miejsca).
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 55 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 300 do 6 600 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Program dopłat MDM:dostępne jest 1 mieszkanie, które spełniało kryteria programu MDM 2018.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Petrażyckiego Residence znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Petrażyckiego Residence

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Petrażyckiego Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Petrażyckiego Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Petrażyckiego Osiedle N/Ż.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Petrażyckiego Residence w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2018

Data aktualizacji: 12.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie