Agatowa II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Agatowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Agatowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 753 oferty w najbliższej okolicy!

Agatowa II

6 zdjęć

Agatowa II
Agatowa II
Agatowa II
Agatowa II

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Nowy Złocień

  Murapol S.A.

 • Zodiak
  od: 6 700 zł/m2
  Pod wynajem

  Grupa Orion Investment S.A.

 • Słoneczne Miasteczko
  od: 5 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

Opis Inwestycji

Inwestycja Agatowa II – I i II etap na osiedlu Złocień w Krakowie to zespół czterech nowoczesnych czteropiętrowych budynków mieszkalnych z lokalem usługowym, windami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Obecnie realizowany jest I etap tej inwestycji i obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalem użytkowym i garażami podziemnymi. Budowa rozpoczęła się 6 listopada 2017 roku i potrwa do września 2019 roku.

Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Podgórze przy ulicy Agatowej. Różnorodność oferowanej powierzchni mieszkalnej spełnia oczekiwania zarówno młodych, rozwijających się osób, rodzin z dziećmi, jak i dojrzałych osób szukających spokojnej okolicy do życia. Dostępne są w ofercie mieszkania od 34,86 m2 do 78,01 m2. Do mieszkań parterowych przynależeć będą przestronne tarasy lub balkony, dla mieszkań na wyższych kondygnacjach balkony. W ofercie znajdują się również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Budynki realizowane w I etapie dostosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, starsze i dla rodzin z wózkami. W każdej klatce schodowej znajduje się winda oraz wózkownia. Jakość i funkcjonalność budowanych mieszkań jest dla nas sprawą priorytetową, która zapewni mieszkańcom osiedla Złocień wysoki komfort życia.

Inwestycja Agatowa II znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Agatowa (8.7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Inwestycja Agatowa II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Agatowa II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: Oddylatowane płyty fundamentowe żelbetowe na podkładzie betonowym o przekroju prostokątnym.

Elewacja

Cienkowarstwowy tynk strukturalny w technologii Baumit silikatowy z siatką z włókien szklanych.

Stolarka okienna

- z profili PCW pięciokomorowych, dwukolorowych (od wewnątrz białe, od zewnątrz wg kolorystyki) szklone szybą zespoloną,

Drzwi zewnętrzne

– stalowe, antywłamaniowe, klasy „C” z panelami ozdobnymi,

Balkony

- Wspornikowe, płytowe, żelbetowe, balkonowe połączone monolitycznie ze stropem i ocieplone styropianem. - Podłogi balkonów – gres mrozoodporny z cokołami na zaprawie mrozoodpornej. - Powierzchnia tarasu – z płyt betonowych.

Posadzka

- wylewka

Instalacje

Sanitarne: - Wody zimnej – z sieci wodociągowej osiedlowej, - Wody ciepłej – z węzła cieplnego kompaktowego, - Kanalizacji sanitarnej – do sieci kanalizacyjnej, - Kanalizacja deszczowa – wody opadowe odprowadzane do kanalizacji deszczowej, Elektroenergetyczne: - Elektryczne – wraz z osprzętem elektrycznym zgodnie z projektem instalacji elektrycznych, - Telekomunikacyjne – antenowa TV naziemna, satelitarna oraz kablowa; światłowód, telefoniczna, domofonowa.

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie – z sieci cieplnej osiedlowej, lokale wyposażone w komplet grzejników płytowych i grzejnika typu ręcznikowiec wraz z głowicami termostatycznymi.

Wentylacja

- hybrydowa, prowadzona w okrągłych kanałach stalowych izolowanych wełną mineralną,

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Agatowa II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Agatowa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Agatowa II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Akademia Smyka Monika Jamróz w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Agatowa II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Stokrotka, w odległości 150 m znajduje się Buczek, w odległości 160 m znajduje się ATUT Złocień.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Agatowa II w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.02.2018
Data aktualizacji: 08.07.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: