Słoneczne Miasteczko

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Henryka i Karola Czeczów/ Opalowa, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Henryka i Karola Czeczów/ Opalowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 146 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczne Miasteczko

5 zdjęć

Słoneczne Miasteczko
Słoneczne Miasteczko
Słoneczne Miasteczko
Słoneczne Miasteczko

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 20 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1190 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: w garażu podziemnym

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja to niska, 3-piętrowa zabudowa, otoczona zielenią w spokojnej okolicy. W ramach oferty powstają mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 86 m², do każdego z lokali przylegać będzie balkon lub taras. Na parterze jednego z etapów przewidziano lokale usługowe, natomiast na ostatnich kondygnacjach wszystkich budynków znajdować się będą mieszkania dwupoziomowe.

TERMINY ZAKOŃCZENIA:

Etap XIII – oddany do użytkowania,

Etap XIV – październik 2023 r.

Atuty inwestycji:

Położenie w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa

Bliskość terenów rekreacyjnych

Planowane uruchomienie szybkiej kolejki aglomeracyjnej

Sprawny wyjazd w kierunku obwodnicy, autostrady i lotniska

Niska, kameralna zabudowa

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny

Inwestycja Słoneczne Miasteczko znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Henryka i Karola Czeczów/ Opalowa (9.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Słoneczne Miasteczko została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 1190 nowych mieszkań znajdujących się w 20 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Miasteczko nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w garażu podziemnym.

Lokalizacja inwestycji

Słoneczne Miasteczko to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Osiedle powstaje w południowo-wschodniej części miasta, przy ulicy Henryka i Karola Czeczów, stanowiąc część Osiedla Złocień w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Mimo spokojnej lokalizacji osiedle cechuje się bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, w niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy liczne sklepy, przedszkola, żłobki, szkołę, czy przychodnię zdrowia.

Z całą pewnością dodatkowym atutem są atrakcyjne tereny zielone i rekreacyjne, znajdujące się w pobliżu osiedla. Rozwijająca się infrastruktura drogowa i transport publiczny zapewniają zaś sprawną komunikację z centrum miasta, jak i z innymi dzielnicami Krakowa. Bliskość wschodniej obwodnicy i autostrady umożliwiają szybki wyjazd poza miasto i na lotnisko w Balicach.

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne Miasteczko?

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne Miasteczko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 509 metrów od inwestycji Słoneczne Miasteczko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Złocień.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczne Miasteczko znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Miasteczko znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Happy Kids w odległości 579 m, Samorządowe Przedszkole nr 135 im. Księcia Kraka w odległości 796 m, Samorządowe Przedszkole nr 135 im. Księcia Kraka w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczne Miasteczko jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Stary Bieżanów w odległości 716 m, Gabinet Stomatologiczny w odległości 811 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne Miasteczko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 447 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 458 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 487 m znajduje się Market AS.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne Miasteczko w odległości 123 m znajduje się Boisko wielofunkcyjne, w odległości 149 m znajduje się Kort Tenisowy, w odległości 245 m znajduje się Siłownia Outdoorowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.01.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: