Agatowa II etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Agatowa II etap II dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
3.M16
4
71,81 m²
Parter
406 444 zł5 660 zł/m²
3.M18
4
71,81 m²
1
386 122 zł5 376 zł/m²
3.M20
4
71,81 m²
2
386 122 zł5 376 zł/m²
3.M22
4
71,81 m²
3
386 122 zł5 376 zł/m²
3.M24
4
71,81 m²
4
386 122 zł5 376 zł/m²

Opis Inwestycji

Inwestycja Agatowa II – I i II etap na osiedlu Złocień w Krakowie to zespół czterech nowoczesnych i komfortowych czteropiętrowych budynków mieszkalnych z lokalem usługowym, windami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Obecnie realizowany jest II etap tej inwestycji i obejmuje budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych – nr 3 i 4 z garażami podziemnymi. Budowa rozpoczęła się w maju 2019 roku, a zakończenie planowane jest w I kwartale 2021 roku. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Podgórze przy ulicy Agatowej. Różnorodność oferowanej powierzchni mieszkalnej spełnia oczekiwania zarówno młodych osób, rodzin z dziećmi, jak i dojrzałych osób szukających spokojnej okolicy do życia. Dostępne są w ofercie mieszkania od 34,85 m2 do 75,31 m2. Do mieszkań parterowych przynależeć będą przestronne tarasy lub balkony, do mieszkań na wyższych kondygnacjach balkony. W ofercie znajdują się również miejsca postojowe w podziemnym garażu. Budynki realizowane w II etapie dostosowane są do użytkowania przez osoby niepełnosprawne, starsze i dla rodzin z wózkami. W każdej klatce schodowej znajduje się winda oraz wózkownia. Budynki wyróżniają się wysoką jakością wykończenia klatek schodowych oraz elewacji. Jakość i funkcjonalność budowanych mieszkań jest dla nas sprawą priorytetową, która zapewni mieszkańcom osiedla Złocień wysoki komfort życia.Każde mieszkanie będzie posiadało indywidualne opomiarowanie mediów, ciepła woda i ciepło dostarczane będą z MPEC-u, brak gazu.Osiedle Złocień - wybudowane i zarządzane przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Śnieżka", jest bezpieczne, w pełni monitorowane.Osiedle Złocień posiada już 11 placów zabaw, 2 boiska sportowe, kort tenisowy, park fitness, Street Workout Park, pumptrack, ścieżki rowerowe, 2 przedszkola, żłobek, przychodnie, bank, a także liczne sklepy i usługi.Na osiedlu znajduje się pętla autobusowa linii 125, 163, 183, 643. W realizacji jest budowa przystanku kolejowego "Złocień" w ramach szybkiej kolei aglomeracyjnej, dzięki czemu osiedle będzie doskonale skomunikowane z centrum miasta /17 minut/.

Inwestycja Agatowa II etap II znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Agatowa (8.7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka

Inwestycja Agatowa II etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Agatowa II etap II pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchni 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie informacja w Spółdzielni.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 257 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: informacja w Spółdzielni.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, wózkarnia, patio / dziedziniec, korty tenisowe, siłownia plenerowa, internet, boisko, monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja w spółdzielni.
Warunki rezerwacji:informacja w spółdzielni.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Agatowa II etap II

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. na Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a na Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

W odległości 300 metrów od inwestycji Agatowa II etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Złocień.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Agatowa II etap II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 135 w odległości 750m, Szkoła Podstawowa Nr 124 w odległości 900m, Przedszkole Niepubliczne EkoSkrzat w odległości 1750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się PRZYCHODNIA. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1050 m znajduje się AP Kraków, w odległości 1300 m znajduje się Restauracja i Pizzeria Magillo.

Data publikacji: 08.07.2019

Data aktualizacji: 29.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie