Barska 69

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sento S.A.

Kraków, Dębniki, ul. Barska 69
Ceny od: 10 700 zł/m2
Barska 69

3 zdjęcia

Barska 69
Barska 69
Barska 69

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Barska 69 dostępnych jest 11 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

BARSKA 69 to najnowsza inwestycja realizowana przez Grupę Sento. Sąsiedztwo Zamku na Wawelu, bulwarów wiślanych oraz Centrum Kongresowego ICE sprawia, że to wyjątkowa lokalizacja na mapie Krakowa.

Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura oraz liczne udogodnienia dla jej mieszkańców, takie jak lokale usługowe na parterze czy ogólnodostępny zielony taras użytkowy, zlokalizowany na II kondygnacji.

Bogaty wybór lokali od 1-do 6-pokojowych sprawia, że jest to idealna inwestycja zarówno dla rodzin jak i osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie.

Doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego naszym celem nadrzędnym było zapewnienie temu miejscu właściwego, możliwie najwyższego standardu przestrzennego.

Inwestycja Barska 69 znajduje się na Dębnikach, ul. Barska 69 (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sento S.A..

Inwestycja Barska 69 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Barska 69 pozostało na sprzedaż 11 mieszkań o powierzchniach od 28 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 10 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 31 m2 w cenie od 431 185 zł (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 46 m2 w cenie od 566 109 zł (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 do 79 m2 w cenie od 756 276 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sento S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 28 do 79 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 431 185 do 939 120 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 700 do 15 247 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Barska 69 znajduje się 7 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barska 69 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Barska 69 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barska 69 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 127 w odległości 240 m, Samorządowe Przedszkole nr 71 w odległości 310 m, Prywatne Przedszkole "Podwawelskie Smyki" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barska 69 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep mięsny Szubryt, w odległości 210 m znajduje się abc Po sąsiedzku!, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barska 69 w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Forum Treningu, w odległości 330 m znajduje się Podwawelski Ośrodek Sportu, Kultury i Rekreacji.

Data publikacji: 14.03.2018
Data aktualizacji: 18.03.2021
Sento S.A. logo

Sento S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kraków

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: