Magna Apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSamson-Dom

Ceny od: 7 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Magna Apartamenty dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M5.3
4
118,93 m²
6
927 654 zł7 800 zł/m²
M5.2
5
116,24 m²
6
918 296 zł7 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Magna Apartamenty to kameralna inwestycja zlokalizowana na Prądniku Czerwonym. Apartamentowiec sąsiaduje z tętniącym życiem centrum miasta, oferując mieszkańcom zaciszną enklawę w dużej metropolii. Bezpieczna okolica przy ulicy Na Barciach wyróżnia się doskonale rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. W pobliżu zlokalizowane są szkoły, przedszkola i żłobki a także obiekty sportowe i tereny rekreacyjne m.in. Park Zaczarowanej Dorożki czy Park Tadeusza Kościuszki.W przestronnym, siedmiopiętrowym apartamentowcu mieści się 40 mieszkań z klimatycznymi balkonami lub tarasami. Budynek wyróżnia się wygodą użytkowania znajdują się w nim aż 3 windy, z czego 2 są przeznaczone do dyspozycji mieszkańców, a trzecia jest dostosowana do lokali usługowych. Dużą zaletą inwestycji jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni poniżej parteru znajduje się parking z 25 miejscami dla klientów lokali usługowych, natomiast poziom -2 oferuje aż 32 wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym dla mieszkańców. Znakomitym udogodnieniem jest przestrzeń gospodarcza w najniższej kondygnacji budynku z 20 komórkami lokatorskimi. Idealnie sprawdzą się one do przechowywania takich rzeczy jak: meble, ozdoby świąteczne, opony czy narzędzia.Charakterystyczna bryła budynku, która idealnie dopasowuje się do otoczenia Na Barciach, sprawi, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Wszystkie detale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz apartamentowca będą wykonane z najwyższą precyzją z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości (m.in. ze stali nierdzewnej, drewna, PCV). Istotą nowoczesnego budownictwa jest ergonomiczna izolacja budynku wełna mineralna i styropian skutecznie chronią mieszkania i lokale usługowe przed stratami ciepła, dzięki czemu ich ogrzewanie jest ekologiczne i ekonomiczne.

Inwestycja Magna Apartamenty znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Na Barciach (3.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Samson-Dom.

Inwestycja Magna Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Magna Apartamenty pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 116 do 119 metrów kwadratowych w cenie od 7 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 119 m2 w cenie od 927 654 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 116 m2 w cenie od 918 296 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Samson-Dom przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 116 do 119 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 918 296 do 927 654 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 800 do 7 900 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Magna Apartamenty

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magna Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Magna Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powstańców.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magna Apartamenty znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 178 w odległości 370 m, MDK - al. 29 Listopada w odległości 380 m, Przedszkole Publiczne "Motylek" w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magna Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magna Apartamenty w odległości 290 m znajduje się Gymspace, w odległości 320 m znajduje się Squash4You Północ, w odległości 360 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 28.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie