Rua Bonita

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rua Bonita Sp. z o.o.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Rua Bonita zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

1 402 mieszkania na Prądniku Czerwonym
Al. 29 Listopada/Meiera

Kraków, Prądnik Biały, Al. 29 Listopada

(3,1 km od centrum Krakowa)

Inwestycja Al. 29 Listopada/Meiera znajduje się na Prądniku Białym, Al. 29 Listopada (3,1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.. Inwestycja Al. 29 Listopada/Meiera została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 49 do 50 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Apartamenty Kaskada etap II

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza

(3,5 km od centrum Krakowa)

Inwestycja Apartamenty Kaskada etap II znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza (3,5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Super Krak S.A.. Inwestycja Apartamenty Kaskada etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 59 lokali mieszkalnych o powierzchni 105 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Apartamenty Mogilska

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Mogilska

(2,4 km od centrum Krakowa)

Inwestycja Apartamenty Mogilska znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Mogilska (2,4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Mogilska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 112 lokali mieszkalnych o powierzchni 53 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Ernesta Cieślewskiego 7A

(3,4 km od centrum Krakowa)

Inwestycja Cieślewskiego 7A znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Ernesta Cieślewskiego 7A (3,4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Janex Sp. z o.o. Sp.k.. Inwestycja Cieślewskiego 7A jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 80 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 65 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Dobrego Pasterza bud. 1

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza

(3,7 km od centrum Krakowa)

Inwestycja Dobrego Pasterza bud. 1 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Dobrego Pasterza (3,7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.. Inwestycja Dobrego Pasterza bud. 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 133 lokale mieszkalne o powierzchniach od 56 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Inwestycja przy Łepkowskiego Segment D

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Łepkowskiego

(3 km od centrum Krakowa)

Inwestycja Inwestycja przy Łepkowskiego Segment D znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Łepkowskiego (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera PBHT Edmund Leś. Inwestycja Inwestycja przy Łepkowskiego Segment D została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 57 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Osiedle składa się z dwóch budynków zaprojektowanych w formie nowoczesnej architektury.Oba budynki zostały oddane do użytkowania.

Projekt charakteryzują jasne elewacje z elementami drewna, szkła i kamienia naturalnego, które tworzą elegancką i harmonijną całość. W pierwszym etapie, w siedmiopiętrowym budynku kształtem przypominającym literę ‘U’, zlokalizowanym na froncie działki od ul. Ślicznej, powstało 206 mieszkań o metrażach od 22 do 100 m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. W parterze frontowej części budynku zaprojektowano przestrzeń pod lokale użytkowe i niewielkie usługi mające służyć wygodzie mieszkańców. Mieści się tam min sklep spożywczy i biuro sprzedaży inwestycji.

Drugi budynek znajdujący się w głębi działki, kształtem przypomina literę ‘L’, mieszczą się w nim 163 lokale mieszkalne o metrażach od 26 do 69 m2. Możliwe jest również łączenie mieszkań i otrzymanie dzięki temu większych metraży.

Obie bryły cechuje prosta, modernistyczna forma, materiały wykończeniowe wysokiej jakości i eleganckie elementy dekoracyjne, takie jak drewniane żaluzje na balkonach, szklane balustrady czy kamień naturalny na elewacji parteru. Zabudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby stworzyć nieregularne atria i kameralne przestrzenie zielone, dostępne jedynie dla mieszkańców. Pod całością założenia znajduje się jednopoziomowy parking podziemny, dostępny wprost z wind i klatek schodowych każdego z budynków. Ruch pojazdów w obrębie osiedla będzie ograniczony jedynie do dostępu do podziemnego parkingu za pośrednictwem drogi wewnętrznej i rampy zjazdowej zlokalizowanych w północnej części działki. Nieliczne naziemne miejsca parkingowe zaprojektowane pomiędzy budynkami, nie będą uciążliwe dla mieszkańców.

Wewnętrzne atria stworzą dla lokatorów osiedla przestrzeń wypoczynku z drewnianymi podestami oraz ławkami, a także subtelnie zaaranżowaną zielenią. Stworzone w ten sposób zielone zakątki to doskonałe miejsce do odpoczynku z książką, spotkań z przyjaciółmi lub krótkiego spaceru bez konieczności wychodzenia poza obszar osiedla. Dodatkowym atutem będzie ogrodzony i oświetlony plac zabaw dla dzieci zlokalizowany we frontowej części działki, z piaskownicą, ławeczkami oraz certyfikowanym, całkowicie bezpiecznym sprzętem przyjaznym maluchom.

Całe osiedle jest ogrodzone (z wyłączeniem chodnika stanowiącego dostęp do lokali usługowych) i wyposażone w nowoczesny sprzęt kontroli dostępu, aby zminimalizować prawdopodobieństwo wejścia osób niepowołanych z zewnątrz. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców są bowiem równie ważne jak wizualna strona architektury i zagospodarowania terenu. Śliczna 34 to doskonały adres dla osób, które pragną mieszkać w spokojnym, pełnym zieleni miejscu, nie rezygnując z bliskości atrakcji, jakie oferuje centrum Krakowa.

Osiedle „Rua Bonita” zlokalizowane jest w kameralnej części Śródmieścia, 3 km w linii prostej od Rynku Głównego i zaledwie 3 minuty spacerem od przystanków komunikacji miejskiej.

Dzięki pełnej infrastrukturze miejskiej, możliwy jest szybki dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc i szlaków komunikacyjnych Krakowa.

- linie tramwajowe kursujące ul. Mogilską: 4, 5, 9, 10, 15, 40. Dodatkowo linia szybkiego tramwaju nr 50 na Rondzie Mogilskim, które stanowi jeden z najlepszych punktów przesiadkowych na terenie miasta.
- linie autobusowe kursujące przez Rondo Mogilskie: 115, 124, 125, 128, 152, 184, 185, 188, 192, 415, 424, 492, 501, 502, 521
- linie autobusowe jeżdżące przez skrzyżowanie Meissnera – Jana Pawła – Mogilska: 124, 424
- komunikacja nocna: autobus 601 kursujący ul. Mogilską, kursujący przez Rondo Mogilskie: 602, 605, 608

Ze względu na swoje położenie ul. Śliczna, pomimo że znajduje się w samym centrum miasta, zachowuje kameralny charakter bocznej uliczki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wszystko co niezbędne do życia każdej rodzinie: szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe.

Bliskość terenów rekreacyjnych (Park Lotników Polskich, klub sportowy „Wieczysta”, Ogród Botaniczny), obiektów handlowych (Alma, Castorama, CH Krokus, Plaza, M1) oraz rozrywkowych (Aqua Park, Multikino) czyni oferowane mieszkania szczególnie atrakcyjnymi dla osób, które żyją aktywnie, a jednocześnie cenią swój czas.

Zapraszamy do odwiedzin w biurze sprzedaży zlokalizowanym w istniejącym budynku B, a także do wizyty w mieszkaniu pokazowym!

Inwestycja Rua Bonita znajduje się na Prądniku Czerwonym, Ul. Śliczna 34 (2,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Rua Bonita Sp. z o.o..

Inwestycja Rua Bonita została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 369 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rua Bonita pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rua Bonita Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 369 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 34000 zł.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rua Bonita

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych. Dzielnica III ma spore znaczenie komunikacyjne, ponieważ zbiegają się tu 3 istotne trasy drogowe: drogi krajowe nr 7 i 79 oraz trasa europejska E77. Dodatkowo jest ona dobrze połączona z resztą miasta, dzięki kursującym tu autobusom miejskim i tramwajom.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych. W odległości 450 metrów od inwestycji Rua Bonita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Meissnera.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rua Bonita znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Klub Maluszka Pluszowy Miś w odległości 350 m, Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia SS. Kanoniczek Ducha Świętego w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 750 m JANTAR S.C. APTEKA. BACHAN A., KORZENIOWSKA A., w odległości 850 m ANEMED SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: EURONET. BANKOMAT w odległości 450 m, FM BANK S.A. ODDZIAŁ w odległości 500 m, AP Kraków w odległości 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: GTX Training Fitness Club w odległości 400 m, Korty Wieczysta w odległości 450 m, SAKURA Dance & Beauty w odległości 800 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:06

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Rua Bonita Sp. z o.o.

Rua Bonita Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • Śliczna 34B
    Kraków

+48 12 ...

Wiadomości powiązane z Rua Bonita Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie