Rua Bonita

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rua Bonita Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 774 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Olsza Residence (245 m dalej)

Inwestycja Olsza Residence znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Kantora (2,3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.. Inwestycja Olsza Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 37 do 87 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Kantora (2,3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Olsza Residence
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba Mieszkań: 7
 • Powierzchnia: 37 - 87 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5

ul. Ostatnia (427 m dalej)

Inwestycja ul. Ostatnia znajduje się na Grzegórzkach, ul. Ostatnia (2,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budopol Sp. z o.o.. Inwestycja ul. Ostatnia została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 168 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Grzegórzki, ul. Ostatnia (2,3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 400 zł/m2

Inwestycja polecana

ul. Ostatnia
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 29
 • Powierzchnia: 40 - 67 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3

Mogilska Tower II (482 m dalej)

Inwestycja Mogilska Tower II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Mogilska (2,3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Semaco. Inwestycja Mogilska Tower II jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 119 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 90 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Grzegórzki, ul. Mogilska (2,3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 7 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Mogilska Tower II
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 110
 • Powierzchnia: 26 - 90 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4

Osiedle składa się z dwóch budynków zaprojektowanych w formie nowoczesnej architektury.Oba budynki zostały oddane do użytkowania.

Projekt charakteryzują jasne elewacje z elementami drewna, szkła i kamienia naturalnego, które tworzą elegancką i harmonijną całość. W pierwszym etapie, w siedmiopiętrowym budynku kształtem przypominającym literę ‘U’, zlokalizowanym na froncie działki od ul. Ślicznej, powstało 206 mieszkań o metrażach od 22 do 100 m2 z przestronnymi balkonami i tarasami. W parterze frontowej części budynku zaprojektowano przestrzeń pod lokale użytkowe i niewielkie usługi mające służyć wygodzie mieszkańców. Mieści się tam min sklep spożywczy i biuro sprzedaży inwestycji.

Drugi budynek znajdujący się w głębi działki, kształtem przypomina literę ‘L’, mieszczą się w nim 163 lokale mieszkalne o metrażach od 26 do 69 m2. Możliwe jest również łączenie mieszkań i otrzymanie dzięki temu większych metraży.

Obie bryły cechuje prosta, modernistyczna forma, materiały wykończeniowe wysokiej jakości i eleganckie elementy dekoracyjne, takie jak drewniane żaluzje na balkonach, szklane balustrady czy kamień naturalny na elewacji parteru. Zabudowa została zaprojektowana w taki sposób, aby stworzyć nieregularne atria i kameralne przestrzenie zielone, dostępne jedynie dla mieszkańców. Pod całością założenia znajduje się jednopoziomowy parking podziemny, dostępny wprost z wind i klatek schodowych każdego z budynków. Ruch pojazdów w obrębie osiedla będzie ograniczony jedynie do dostępu do podziemnego parkingu za pośrednictwem drogi wewnętrznej i rampy zjazdowej zlokalizowanych w północnej części działki. Nieliczne naziemne miejsca parkingowe zaprojektowane pomiędzy budynkami, nie będą uciążliwe dla mieszkańców.

Wewnętrzne atria stworzą dla lokatorów osiedla przestrzeń wypoczynku z drewnianymi podestami oraz ławkami, a także subtelnie zaaranżowaną zielenią. Stworzone w ten sposób zielone zakątki to doskonałe miejsce do odpoczynku z książką, spotkań z przyjaciółmi lub krótkiego spaceru bez konieczności wychodzenia poza obszar osiedla. Dodatkowym atutem będzie ogrodzony i oświetlony plac zabaw dla dzieci zlokalizowany we frontowej części działki, z piaskownicą, ławeczkami oraz certyfikowanym, całkowicie bezpiecznym sprzętem przyjaznym maluchom.

Całe osiedle jest ogrodzone (z wyłączeniem chodnika stanowiącego dostęp do lokali usługowych) i wyposażone w nowoczesny sprzęt kontroli dostępu, aby zminimalizować prawdopodobieństwo wejścia osób niepowołanych z zewnątrz. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców są bowiem równie ważne jak wizualna strona architektury i zagospodarowania terenu. Śliczna 34 to doskonały adres dla osób, które pragną mieszkać w spokojnym, pełnym zieleni miejscu, nie rezygnując z bliskości atrakcji, jakie oferuje centrum Krakowa.

Osiedle „Rua Bonita” zlokalizowane jest w kameralnej części Śródmieścia, 3 km w linii prostej od Rynku Głównego i zaledwie 3 minuty spacerem od przystanków komunikacji miejskiej.

Dzięki pełnej infrastrukturze miejskiej, możliwy jest szybki dojazd do wszystkich najważniejszych miejsc i szlaków komunikacyjnych Krakowa.

- linie tramwajowe kursujące ul. Mogilską: 4, 5, 9, 10, 15, 40. Dodatkowo linia szybkiego tramwaju nr 50 na Rondzie Mogilskim, które stanowi jeden z najlepszych punktów przesiadkowych na terenie miasta.
- linie autobusowe kursujące przez Rondo Mogilskie: 115, 124, 125, 128, 152, 184, 185, 188, 192, 415, 424, 492, 501, 502, 521
- linie autobusowe jeżdżące przez skrzyżowanie Meissnera – Jana Pawła – Mogilska: 124, 424
- komunikacja nocna: autobus 601 kursujący ul. Mogilską, kursujący przez Rondo Mogilskie: 602, 605, 608

Ze względu na swoje położenie ul. Śliczna, pomimo że znajduje się w samym centrum miasta, zachowuje kameralny charakter bocznej uliczki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wszystko co niezbędne do życia każdej rodzinie: szkoły, przedszkola, sklepy i punkty usługowe.

Bliskość terenów rekreacyjnych (Park Lotników Polskich, klub sportowy „Wieczysta”, Ogród Botaniczny), obiektów handlowych (Alma, Castorama, CH Krokus, Plaza, M1) oraz rozrywkowych (Aqua Park, Multikino) czyni oferowane mieszkania szczególnie atrakcyjnymi dla osób, które żyją aktywnie, a jednocześnie cenią swój czas.

Zapraszamy do odwiedzin w biurze sprzedaży zlokalizowanym w istniejącym budynku B, a także do wizyty w mieszkaniu pokazowym!

Inwestycja Rua Bonita znajduje się na Prądniku Czerwonym, Ul. Śliczna 34 (2,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Rua Bonita Sp. z o.o..

Inwestycja Rua Bonita została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 369 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Rua Bonita pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rua Bonita Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 369 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 34000 zł.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rua Bonita

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych. W odległości 450 metrów od inwestycji Rua Bonita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Meissnera.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rua Bonita znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Maluszka Pluszowy Miś w odległości 350 m, Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia SS. Kanoniczek Ducha Świętego w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 750 m JANTAR S.C. APTEKA. BACHAN A., KORZENIOWSKA A., w odległości 850 m ANEMED SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: EURONET. BANKOMAT w odległości 450 m, FM BANK S.A. ODDZIAŁ w odległości 500 m, AP Kraków w odległości 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: GTX Training Fitness Club w odległości 400 m, Korty Wieczysta w odległości 450 m, SAKURA Dance & Beauty w odległości 800 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:06

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:24

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Mieszkania

Gdzie szukasz

Podaj miasto lub dzielnicę

Maksymalna cena nieruchomości

Cena do

Minimalna liczba pokoi

Nie mniej niż

Minimalna powierzchnia

Nie mniej niż

Twoje uwagi

Uwagi

Twoje dane kontaktowe

Administratorem danych jest Property Group sp. z o.o., więcej o ochronie danych

Imię i nazwisko
Email
Numer telefonu

Wiadomości powiązane z Rua Bonita Sp. z o.o.

II etap Casa Feliz oficjalnie rozpoczęty!

,

II etap Casa Feliz oficjalnie rozpoczęty!

Kaskadowe, strzeliste, przeszklone - czym wyróżniają się nowe inwestycje w Krakowie?

,

Kaskadowe, strzeliste, przeszklone - czym wyróżniają się nowe inwestycje w Krakowie?

Mieszkanie z widokiem na Wawel

,

Mieszkanie z widokiem na Wawel

Dziękujemy

document icon

Przekazaliśmy deweloperowi Rua Bonita Sp. z o.o. Twoją prośbę o kontakt w sprawie nieruchomości Rua Bonita

Deweloper skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie

Znajdziemy dla Ciebie