Chełmońskiego 100

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chełmońskiego, oferowane bezpośrednio przez Plutecki Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, ul. Chełmońskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 936 ofert w najbliższej okolicy!

Chełmońskiego 100

3 zdjęcia

Chełmońskiego 100
Chełmońskiego 100
Chełmońskiego 100

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Jeśli chcesz zamieszkać w budynku o nowoczesnym designie to Harmonia Residence położona na Prądniku Białym jest odpowiednim wyborem.

To miejsce stanowiące odskocznię od pracy i szkoły, a jednocześnie będące przyjaźnie skomunikowane z centrum. Z Harmonii Residence szybko wyjedziesz za miasto i równie prędko dotrzesz na zakupy do mieszczącej się niedaleko Galerii Bronowice. Tutaj odpoczniesz w spokojnym otoczeniu, zabezpieczonym ogrodzeniem. Mieszkając na piętrze otrzymasz balkon, aby móc cieszyć się widokami, a wybierając lokal na dole spędzisz czas w ogrodzie.

Całość inwestycji to jeden budynek mieszczący 16 mieszkań. Spośród nich wybierz 1-, 2- lub 3 pokojowe, najlepiej pasujące do Twoich oczekiwań.

Kierowcy bez problemu znajdą miejsca do parkowania – do nieruchomości przynależy 11 naziemnych miejsc postojowych i 7 oddzielnych, prywatnych garaży. Entuzjaści aktywnego spędzania czasu oraz rodziny z maluchami z pewnością chętnie skorzystają z pomieszczenia na rowery i wózki, oddanego do użytku dla wszystkich mieszkańców.

Już dziś umów się z nami na spotkanie. Zapraszamy!

Inwestycja Chełmońskiego 100 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Chełmońskiego (4.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Plutecki Nieruchomości.

Inwestycja Chełmońskiego 100 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Chełmońskiego 100 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Plutecki Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 11 oraz 7 garaży.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chełmońskiego 100?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chełmońskiego 100 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Chełmońskiego 100 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chełmońskiego Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Chełmońskiego 100 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chełmońskiego 100 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 1 w Krakowie "Pozytywka" w odległości 370 m, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Joanny Beretty Molli w Krakowie w odległości 400 m, Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu M. Stastny w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chełmońskiego 100 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Tabiś, w odległości 380 m znajduje się Galeria Bronowice, w odległości 430 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chełmońskiego 100 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.03.2020
Data aktualizacji: 02.03.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: