Osada Rzymska ul. Stawowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PBiOT Fronton Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Stawowa
Ceny od: 8 300 zł/m2
Osada Rzymska ul. Stawowa

3 zdjęcia

Osada Rzymska ul. Stawowa
Osada Rzymska ul. Stawowa
Osada Rzymska ul. Stawowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa dostępnych jest 5 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Osiedle Stawowa - osiedle w cenionej od lat krakowskiej dzielnicy Bronowice Wielkie będzie charakteryzowało się prostą elegancką formą, nowoczesnymi detalami, przestronnymi wnętrzami oraz doskonale zorganizowaną zieloną przestrzenią wspólną. Planowane mieszkania będą posiadały duże balkony, jasne wnętrza i funkcjonalne układy. Proponujemy mieszkania o strukturze od jedno do czteropokojowych o powierzchni użytkowej od 30 do 85 m2. Mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami. Pod budynkami zostały zaprojektowane dwa garaże wielostanowiskowe, dodatkowo można tez zakupić komórkę lokatorską zlokalizowaną na poziomie garaży. Kolejny atut inwestycji stanowi bliskość Centr Handlowych, doskonała komunikacja miejska (w sąsiedztwie m. in. planowany szybki tramwaj) oraz dogodny dojazd na teren lotniska Balice jak również do obwodnicy Krakowa i autostrady A4.

Inwestycja Osada Rzymska ul. Stawowa znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stawowa (5.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera PBiOT Fronton Sp. z o.o..

Inwestycja Osada Rzymska ul. Stawowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 54 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 8 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 72 m2 w cenie od 466 059 zł (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 m2 w cenie od 710 640 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PBiOT Fronton Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na poziomie garażu - 53 sztuki pod bud. B1, 34 sztuki pod bud. B2; 3 000 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: na poziomie garażu - 53 sztuki pod bud. B1, 34 sztuki pod bud. B2; 3 000 zł/m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca): 29 000 zł brutto za sztukę.
  • miejsca postojowe podziemne: pod B1 - 57 sztuk, pod B2 - 28 sztuk; 2 900 zł/m2.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 54 do 85 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 466 059 do 710 640 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 300 do 8 700 zł.
Opis płatności:
30% pierwsza wpłata, potem 7 rat po 10% co kwartał do ukończenia budowy.
Warunki rezerwacji:
7 dni rezerwacji, a potem umowa deweloperska.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ojcowska-Wągroda.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 53 w odległości 150 m, Samorządowe Przedszkole Nr 25 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa Nr 51 w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Warzywniak, w odległości 380 m znajduje się Piekarnia, w odległości 390 m znajduje się Sklep spożywczo-przemysłowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.07.2019
Data aktualizacji: 07.05.2021
PBiOT Fronton Sp. z o.o. logo

PBiOT Fronton Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kamienna 19 Kraków

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: