Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1469 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osada Rzymska ul. Stawowa

3 zdjęcia

Osada Rzymska ul. Stawowa
Osada Rzymska ul. Stawowa
Osada Rzymska ul. Stawowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 87 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 253 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: na poziomie garażu - 53 sztuki pod bud. B1, 34 sztuki pod bud. B2; 3 000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca): 29 000 zł brutto za sztukę.
  • miejsca postojowe podziemne : pod B1 - 57 sztuk, pod B2 - 28 sztuk; 2 900 zł/m2.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Stawowa - osiedle w cenionej od lat krakowskiej dzielnicy Bronowice Wielkie będzie charakteryzowało się prostą elegancką formą, nowoczesnymi detalami, przestronnymi wnętrzami oraz doskonale zorganizowaną zieloną przestrzenią wspólną. Planowane mieszkania będą posiadały duże balkony, jasne wnętrza i funkcjonalne układy. Proponujemy mieszkania o strukturze od jedno do czteropokojowych o powierzchni użytkowej od 30 do 85 m2. Mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami. Pod budynkami zostały zaprojektowane dwa garaże wielostanowiskowe, dodatkowo można tez zakupić komórkę lokatorską zlokalizowaną na poziomie garaży. Kolejny atut inwestycji stanowi bliskość Centr Handlowych, doskonała komunikacja miejska (w sąsiedztwie m. in. planowany szybki tramwaj) oraz dogodny dojazd na teren lotniska Balice jak również do obwodnicy Krakowa i autostrady A4.

Inwestycja Osada Rzymska ul. Stawowa znajduje się na Prądniku Białym, ul. Stawowa (5.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez PBiOT Fronton Sp. z o.o.

Inwestycja Osada Rzymska ul. Stawowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 87 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PBiOT Fronton Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na poziomie garażu - 53 sztuki pod bud. B1, 34 sztuki pod bud. B2; 3 000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ojcowska-Wągroda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 53 w odległości 150 m, Samorządowe Przedszkole Nr 25 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa Nr 51 w odległości 150 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osada Rzymska ul. Stawowa w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.07.2019
Data aktualizacji: 03.06.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym

Oferty na Prądniku Białym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: