Ariańska 8

- przemyślane studio

Mieszkania na sprzedaż ul. Ariańska, oferowane bezpośrednio przez NEODOM Sp. z o.o.

Kraków, Grzegórzki, ul. Ariańska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 525 ofert w najbliższej okolicy!

Ariańska 8

6 zdjęć

Ariańska 8
Ariańska 8
Ariańska 8
Ariańska 8

Najbliższe inwestycje

 • Rakowicka 14
  od: 16 200 zł/m2
  Pod wynajem

  Nikliński, Nowicki Sp. z o. o. S. K. A.

 • Lofty Lubicz
  od: 14 000 zł/m2

  SUPEROPCJA Sp. z o.o.

 • Steam Park etap II
  od: 15 020 zł/m2
  Pod wynajem

  Bryksy

Opis Inwestycji

Inwestycja Ariańska 8 znajduje się na Grzegórzkach, ul. Ariańska (0.7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi NEODOM Sp. z o.o.

Inwestycja Ariańska 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ariańska 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie w cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (22): w cenie mieszkania.false
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ariańska 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Ariańska 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uniwersytet Ekonomiczny.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ariańska 8 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 3 im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego w Krakowie w odległości 90 m, Centrum Młodzieży Filia nr 1 Ośrodek Edukacji Obywatelskiej w odległości 90 m, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii Nr 1 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ariańska 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Neurologii Klinicznej w odległości 40 m, Centrum Urazowe Medycyny Ratunkowej i Katastrof w odległości 240 m, SOR w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ariańska 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 150 m znajduje się Buczek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ariańska 8 w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Pawilon Dydaktyczno Sportowy.

Data publikacji: 09.06.2021
Data aktualizacji: 09.06.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: