Apartamenty Pod Lasem

Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Podgórze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 679 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Pod Lasem

5 zdjęć

Apartamenty Pod Lasem
Apartamenty Pod Lasem
Apartamenty Pod Lasem
Apartamenty Pod Lasem

Najbliższe inwestycje

 • Tuchowska Apartamenty
  2 kw. 2023
  Tłuchowska Apartamenty to przyjemne zacisze skutecznie opierające się wielkomiejskiemu zgiełkowi. Bezpośrednie otoczenie zabudowy jednorodzinnej, jednocześnie pełny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. Świetna infrastruktura dużego osiedla w klimacie spokojnego przedmieścia. Dość dodać szybki tramwaj w zasięgu kilkuminutowego spaceru.Inwestycja składa się z dwóch dwupiętrowych budynków po sześć mieszkań w każdym. Na dwóch pierwszych kondygnacjach funkcjonalne mieszkania trzypokojowe w metrażach 54 i 62 m². Drugie piętro to duże apartamenty po 85 i 88 m² powierzchni użytkowej i ponad 100 m² całkowitej. Duże metraże, to duże możliwości aranżacyjne. Nasza propozycja to salon z aneksem oraz cztery sypialnie. Równie dobrze mogą to być dwie lub trzy sypialnie, z większą lub jeszcze większą powierzchnią salonu. Wszystkie apartamenty na parterach z ogrodami, na piętrach duże balkony. Teren inwestycji ogrodzony, bardzo komfortowe ponadwymiarowe miejsca postojowe w garażu podziemnym, przewidzieliśmy również coś dla miłośników rowerów.Pragniesz spokoju i chcesz złapać głęboki oddech nie wyjeżdżając z miasta? Szukasz wygodnego mieszkania na własne potrzeby i cenisz kameralność? Mamy coś skrojonego na miarę właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

  Tuchowska Apartamenty

  od 10 499 zł/m2
  ul. Tuchowska 22 , Podgórze Duchackie, Kraków(6.3 km od centrum)
  Emmerson Lumico Sp. z o.o.
 • Osiedle Dobra Forma etap IV
  4 kw. 2024
  Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe – bo takie, jak zawsze pragnąłeś mieć, czyli bezpieczne, ciepłe i przytulne, otoczone zielenią i znajdujące się z dala od zgiełku dużego, tętniącego życiem miasta – swoje własne cztery kąty. Wsłuchując się w potrzeby osób podobnych do Ciebie, stworzyliśmy DOBRĄ FORMĘ, czyli nowoczesne i funkcjonalne osiedle położone na malowniczym Podgórzu Duchackim. Nasza propozycja to odzwierciedlenie marzeń o spokojnym, rodzinnym życiu, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.Tam, gdzie zamieszkasz, musisz czuć się jak w domu, czyli dobrze. Tworząc naszą inwestycję, właśnie ta myśl była jednym z kluczowych wyznaczników naszego działania. Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych przyszłych mieszkańców, zadbaliśmy o to, aby zarówno położenie osiedla, jak i jego estetyka wprowadzały w niczym niezakłócony, dobry nastrój. Otaczające osiedle, rozległe tereny zielone, kuszą relaksującą atmosferą, a niepowtarzalna architektura i kolorystyka budynków podkreślają rodzinny charakter i pełny energii klimat tego wyjątkowego miejsca. Na jego terenie, oprócz doskonale zaprojektowanej małej infrastruktury, takiej jak ławeczki, chodniki, alejki oraz oświetlenia, znajdują się także miejsca rekreacyjne, takie jak place zabaw, zewnętrzna siłownia.

  Osiedle Dobra Forma etap IV

  od 9 300 zł/m2
  ul. Bochenka , Podgórze Duchackie, Kraków(6.4 km od centrum)
  Cracovia Property
 • Turniejowa 59
  4 kw. 2023
  Poznaj inwestycję, która powstała z myślą o ludziach takich jak Ty - poszukujących miejsca na szczęśliwy dom.Turniejowa 59 to:✓ jeden budynek wielorodzinny✓ 121 mieszkań✓ miejsca parkingowe w garażu✓ naziemne miejsca postojowe✓ ścieżki, stojaki i stacja naprawcza dla rowerów✓ dziedziniec ze strefą zabaw✓ lokale użytkowe na parterzeZobacz jak wiele możesz zyskać mieszkając w tym miejscu...Wysoka jakość wykonania i materiałów oraz funkcjonalny i przyjazny mieszkańcom budynek. Staranna aranżacja wnętrz, zarówno w zakresie holi, korytarzy jak i przy wejściach do każdego mieszkania. Wykorzystując zieleń i elementy małej architektury oddzielamy przestrzeń prywatną od publicznej, by nie zamykając się zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność.

  Turniejowa 59

  od 9 100 zł/m2
  ul. Turniejowa 59C , Podgórze Duchackie, Kraków(6.1 km od centrum)
  EKOPARK

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 14 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Dach

Dach wielospadowy na konstrukcji drewnianej, folia paro-przepuszczalna, krokwie, wełna mineralna 20 cm, płyty g-k montowane systemowo,

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe – profil PVC z szybą termoizolacyjną niskoemisyjną (Uk<1,1 W/m2K), kwatery okienne otwierano-uchylne z możliwością rozszczelnienia, pakiet 3-szybowy

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań firmy Gerda TT plus np. Aspen 2

Balkony

Podłoża cementowe pod posadzki z zaprawy cementowej zatarte na ostro, zbrojone siatką sysytemową z izolacją podposadzkową (styropian), hydroizolacja, Balustrady zewnętrzne z profili stalowych zimnogiętych ocynkowanych

Posadzka

Podłoża cementowe pod posadzki z zaprawy cementowej zatarte na ostro, zbrojone siatką sysytemową z izolacją podposadzkową (styropian, folia polietylenowa)

Ściany

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE Warstwowe, konstrukcja: murowane z pustaków ceramicznych gr. 25 cm, ocieplenie: metoda lekka mokra z użyciem stryropianu gr. 15 cm z wykończeniem tynkiem cienkowarstwowym akrylowym. ŚCIANY WEWNĘTRZNE Murowane; konstrukcyjne z pustaków ceramicznych gr. 25 cm, 19cm, działowe z pustaków ceramicznych gr. 12 cm Tynki gipsowe.

Sufity

Tynki gipsowe

Instalacje

Kanalizacja – rury z tworzyw sztucznych zakończona: - w łazience i WC: podejścia do odbiorników - w kuchni: podejścia do zlewozmywaka Woda zimna i ciepła – rury z tworzyw sztucznych zakończona: - w łazience i WC: podejścia do odbiorników - w kuchni: podejścia do zlewozmywaka Gniazda 230V zabezpieczone wyłącznikami różnicowo-prądowymi Instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką W kuchni dodatkowo puszka do kuchenki 400V Mieszkanie – tablica podtynkowa z układem pomiarowym Dzwonek przy wejściu do mieszkania

Ogrzewanie

Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : Do każdego apartamentu przewidziane jest miejsce postojowe oraz są ogólnodostępne miejsca postojowe dla gości.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Apartamenty pod lasem - spokojne, pełne zieleni miejsce, w którym każdego dnia poczujesz się prawie jak na miłym urlopie. Dookoła las, przyroda a sąsiedztwie niska jednorodzinna zabudowa.

Tam właśnie możesz mieszkać nie rezygnując z uroków wielkiego Miasta.

Każde mieszkanie posiada ogródek, budynki są ogrzewane pompami ciepła.

Apartament znajdują się w domach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej.

Inwestycja Apartamenty Pod Lasem znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Podgórze (7.4 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi NEODOM Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Pod Lasem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 14 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Pod Lasem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Pod Lasem?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Pod Lasem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Pod Lasem znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne PRZEDSZKOLE Sióstr Nazaretanek w odległości 580 m.

Data publikacji: 19.03.2018
Data aktualizacji: 10.06.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu Duchackim

Oferty na Podgórzu Duchackim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: