Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Moon Office

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 602 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Nowa Bonarka (592 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Nowa Bonarka znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Nowa Bonarka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 81 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 32 do 70 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 900 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Nowa Bonarka
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 41
 • Powierzchnia: 32 - 70 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Wawel Service Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Wola Park (675 m dalej)

Inwestycja Wola Park znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Białoruska 41 (5,4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Epol Estate Sp. z o.o.. Inwestycja Wola Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 68 lokali mieszkalnych o powierzchni 43 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Białoruska 41 (5,4 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Wola Park
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 1
 • Powierzchnia: 43 m2
 • Liczba pokoi: 2
Epol Estate Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Sensity (995 m dalej)

Inwestycja Sensity znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Wielicka 113 (4,6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Sento S.A.. Inwestycja Sensity została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 120 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 59 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wielicka 113 (4,6 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 7 400 zł/m2

Inwestycja polecana

Sensity
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 5
 • Powierzchnia: 59 - 63 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Sento S.A.
Mieszkania spełniające kryteria
Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce.

Inwestycja Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce. znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Mochnackiego 40 (4,7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Moon Office.

Inwestycja Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce. jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań . Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce. pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 7 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Moon Office przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca),
 • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca),
 • miejsca postojowe podziemne (11 miejsc).
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa. W odległości 200 metrów od inwestycji Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce. znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Malborska Szkoła.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mochnackiego 40. Dom przy Bonarce. znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Klub Kreatywnego Malucha POMPON Żłobek Domowy w odległości 400 m, Samorządowe Przedszkole nr 51 w odległości 450 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH NR 1 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m HERBASAN. APTEKA ZIELARSKA, w odległości 950 m PRZYCHODNIA WOLA DUCHACKA. NZOZ, w odległości 1 050 m APTEKA LEKÓW GOTOWYCH.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 400 m, Restauracja Ratel w odległości 500 m, EURONET. BANKOMAT w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Studio 5 w odległości 950 m, LaLoba Fitness w odległości 1 100 m, Strefa Fit w odległości 1 750 m.

Data publikacji: 20 grudnia 2018 14:22

Data aktualizacji: 18 czerwca 2019 13:01

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet