Wood House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lazurowa, oferowane bezpośrednio przez

Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Lazurowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1184 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wood HouseWood House

8 zdjęć

Wood House
Wood House
Wood House
Wood House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wśród malowniczego starodrzewia, z dala od miejskiego zgiełku, przy ul. Lazurowej w Krakowie powstaje Wood House – inwestycja stworzona z myślą o osobach ceniących wysoki standard w kameralnej zabudowie.

Tym, co wyróżnia Wood House na tle innych osiedli, jest przede wszystkim zwracająca uwagę, wyjątkowa architektura. Unikatowość bryły podkreśla niepowtarzalna elewacja, uzyskana za pomocą grafitowej barwy i kompozytowych elementów. Nowoczesnego charakteru nadaje jej również duża ilość przeszkleń, które sprawiają, iż obiekt wkomponowuje się w estetykę otoczenia, tworząc z nim spójną całość. Naturalne starodrzewie, otaczające Wood House, pozwoliło na stworzenie ciekawej aranżacji przestrzeni zielonej, gdzie mieszkańcy będą mogli się zrelaksować, obcując z przyrodą. Dodatkowo lokatorów zajmujących mieszkania parterowe, zadowolą duże tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach przewidziano balkony, skąd można podziwiać roztaczające się wokół widoki. Oprócz tego do każdego apartamentu przynależy ogródek o powierzchni od 88 do 130 mkw.

Dobrze rozplanowane przeszklenia zapewniają dostęp do światła dziennego, dzięki czemu mieszkania są dobrze doświetlone. Ponadto ich przestronne wnętrza oraz funkcjonalnie zaprojektowane pomieszczenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zainteresowani będą mogli stać się właścicielami 4- lub 5-pokojowego apartamentu o podwyższonym standardzie, na który składa się m.in. najwyższa jakość materiałów, wykorzystanych podczas budowy. Wygodę użytkowania mieszkań zapewniają takie udogodnienia jak instalacja klimatyzacji i odkurzacza centralnego czy mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła – rekuperatorem. Dodatkowo obiekt został wyposażony w system domu inteligentnego FIBARO bądź KNX. Dla pełni komfortu do każdego lokalu zaprojektowano niezależne wejścia oraz przydzielono komórkę lokatorską, o powierzchni ok. 10 mkw, a także 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. W trosce o bezpieczeństwo cały obiekt został zaopatrzony w instalację alarmową. Dzięki temu, iż Wood House jest zamkniętym osiedlem, jego mieszkańcy będą mogli w kameralnej atmosferze, cieszyć się czasem spędzonym wśród najbliższych.

Inwestycja Wood House znajduje się na Prądniku Białym, ul. Lazurowa (5.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. .

Inwestycja Wood House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wood House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Modern Living Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Okolica, w której mieści się inwestycja, stanowi ostoję ciszy i spokoju, stwarzając kontrast dla zatłoczonego i hałaśliwego centrum. Po całym dniu spędzonym w sercu aglomeracji, mieszkańcy Wood House będą mieli okazję powrócić do miejsca, gdzie odpoczną od zatłoczonych ulic i odgłosów tętniącego życiem miasta. Jednocześnie, wybierając ulicę Lazurową na miejsce ulokowania inwestycji, Modern Living Development nie zrezygnował z atutów, jakie gwarantuje mieszkanie blisko centrum.

Dogodna lokalizacja przy ul. Lazurowej pozwala na życie w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie umożliwia sprawne przemieszczanie się w wybrane punkty Krakowa. Ponadto, dobrze rozwinięta infrastruktura najbliższej okolicy sprawia, że codzienne obowiązki tj. zakupy nie będą stanowiły problemu. Nieopodal znajduje się bowiem Galeria Bronowice, Ikea, szkoła oraz przystanek MPK. Mieszkańcy Wood House bez problemu włączą się w ruch na autostradzie A4 i szybko dotrą na lotnisko.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wood House?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wood House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1169 metrów od inwestycji Wood House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wood House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wood House znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN w odległości 197 m, Montessori Dreams w odległości 763 m, Żłobek publiczny w odległości 767 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wood House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 501 m, Lek. med. Joanna Sagnowska w odległości 536 m, Medicover Jasnogórska w odległości 633 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wood House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 306 m znajduje się Piekarnia, w odległości 308 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 454 m znajduje się Warzywniak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wood House w odległości 252 m znajduje się Prywatny kort tenisowy IFJ, w odległości 589 m znajduje się boisko / kort, w odległości 742 m znajduje się Kort tenisowy.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: