Mitturba

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMitturba

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Nowa Bonarka(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 000/m2
  Apartamenty Nowa Bonarka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 56 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 2 oferty
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Lokum Vista(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 998 brutto/m2
  Lokum Vista
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 156
  Powierzchnia: 35 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 70 ofert
  Lokum Deweloper
 • Dzień dobry na Heltmana(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Heltmana (4.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 300 brutto/m2
  Dzień dobry na Heltmana
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 25 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 30 ofert
  Gama-M Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek zaprojektowany w stylu skandynawskim mieszczący 116 mieszkań i kilka lokali użytkowych. Dzielnica przepełniona zielenią to fantastyczne miejsce do spokojnego życia, a przyjazny ogródek będzie idealny do odpoczynku i spotkań z sąsiadami.

Inwestycja Mitturba znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Walerego Sławka (4.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Mitturba.

Inwestycja Mitturba została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 116 nowych mieszkań. Budynek posiada od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mitturba pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 76 metrów kwadratowych w cenie od 6 075 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mitturba przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 6 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 116 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- segment 1 posiada 11 kondygnacji nadziemnych - wysokość 33,0 m - segment 2 posiada 6 kondygnacji nadziemnych - wysokość 18,8 m
Konstrukcja budynku
Budynek wykonany w technologii mieszanej żelbetowo-murowanej. Konstrukcja kondygnacji podziemnej żelbetowa – monolityczna – ściany żelbetowe monolityczne, strop żelbetowy. Konstrukcja nośna kondygnacji nadziemnych – w technologii monolitycznej żelbetowej w układzie płytowo-tarczowym oraz płytowo-słupowym zróżnicowana w poszczególnych segmentach: - segment 1 do poz. 15,10 w osiach 1-5 oraz do poz. 26,46 w osiach 5-12 - segment 2 do poz. 12,26.
Stolarka okienna
PCV.
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe.
Posadzka
wylewka cementowa.
Ściany
Ściany ocieplone na zewnątrz warstwą styropianu.
Parapety wewnętrzne
konglomerat.
Instalacje
- Instalacja wodno-kanalizacyjna – według projektu bez białego montażu. - Instalacja wentylacji mechanicznej. - Instalacja centralnego ogrzewania z grzejnikami indywidualnie opomiarowana. - Instalacja elektryczna – według projektu, indywidualnie opomiarowana (licznik energii elektrycznej montowany jest przez zakład energetyczny po podpisaniu umowy przez nabywcę), instalacja oświetleniowa bez opraw. - Instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa. - Instalacja domofonowa.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 38 000 zł.
Udogodnienia: winda, rowerownia, internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mitturba

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mitturba mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Mitturba znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wola Duchacka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mitturba znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Katolickie "Mali Artyści" w odległości 310 m, Samorządowe Przedszkole nr 51 w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa im. bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mitturba składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mitturba w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.10.2015

Data aktualizacji: 10.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie