Apartamenty Białoprądnicka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Białoprądnicka, oferowane bezpośrednio przez Krak Kolor Białoprądnicka

Kraków, Prądnik Biały, ul. Białoprądnicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1358 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Białoprądnicka

5 zdjęć

Apartamenty Białoprądnicka
Apartamenty Białoprądnicka
Apartamenty Białoprądnicka
Apartamenty Białoprądnicka

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Pasteura Etap II
  od: 9 700 zł/m2
  Pod wynajem

  Tętnowski Development

 • Piaszczysta
  od: 8 292 zł/m2

  PIASZCZYSTA

 • Murapol Parki Krakowa

  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Białoprądnicka znajduje się na Prądniku Białym, ul. Białoprądnicka (3.6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Krak Kolor Białoprądnicka.

Inwestycja Apartamenty Białoprądnicka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Białoprądnicka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 8 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Krak Kolor Białoprądnicka przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Białoprądnicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Białoprądnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białoprądnicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Białoprądnicka znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Baby Garden w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 300 m, Samorządowe Przedszkole nr 29 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Białoprądnicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sigma-Med SC. Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Białoprądnicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 260 m znajduje się Kiosk, w odległości 380 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Białoprądnicka w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.12.2019
Data aktualizacji: 21.01.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: