Zielony Prądnik

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKrak Estates

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1174 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Slow City(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 099 brutto/m2
  Slow City
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 28 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 32 oferty
  EKOPARK
 • Popielate Wzgórza 3.0(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę (0.2 km od Krakowa)
  Ceny od: 7 543 brutto/m2
  Popielate Wzgórza 3.0
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 58 - 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  Vesdom Concept
 • Piaszczysta(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Mączna (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 292 brutto/m2
  Piaszczysta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 50 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PIASZCZYSTA

Opis Inwestycji

Zielony Prądnik

„Zielony Prądnik” to kameralne osiedle mieszkaniowe składające się z zespołu dwóch budynków mieszkalnych (4 bloki) wielorodzinnych połączonych garażem podziemnym, zlokalizowanych przy ul. Glogera w Krakowie. Każdy z czterech bloków będzie posiadał trzy piętra. W ofercie dostępne będą mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 25 mkw. do 91 mkw. Większość lokali na parterze będzie posiadała ogródki, a mieszkania na piętrach niestandardowe balkony i tarasy. Dla mieszkańców przewidujemy również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, miejsca postojowe zewnętrzne oraz komórki lokatorskie. Dbając o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców, przewidujemy objęcie całego osiedla monitoringiem.Niewątpliwym atutem naszej inwestycji jest oferta mieszkań w programie MDM skierowana do osób, które po raz pierwszy decydują się na zakup swojego mieszkania. Dodatkową opcją będzie możliwość zakupu mieszkania wykończonego „pod klucz”.

Inwestycja Zielony Prądnik znajduje się na Prądniku Białym, ul. Glogera została zrealizowana przez dewelopera Krak Estates.

Inwestycja Zielony Prądnik została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 151 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielony Prądnik pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 47 metrów kwadratowych w cenie od 5 799 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Krak Estates przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (41 miejsc)

W inwestycji znajdują się 82 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 151 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (82).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (41 miejsc).
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Zielony Prądnik - nowe oblicze północnego Krakowa

Lokalizacja inwestycji Zielony Prądnik

Osiedle położone jest w dogodnym miejscu dla osób korzystających z komunikacji miejskiej jak i z własnych środków transportu. Przystanek będzie zlokalizowany bezpośrednio przy naszej inwestycji. Cztery linie autobusowe zapewnią sprawny i szybki dojazd do centrum Krakowa. Niedaleko będzie znajdował się także przystanek szybkiego tramwaju miejskiego oraz parkingi Park & Ride.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielony Prądnik mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Zielony Prądnik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Glogera Granica Miasta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Prądnik znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: LOKOMOTYWA Niepubliczne Przedszkole nr 2 w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielony Prądnik składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Supermarket, w odległości 210 m znajduje się LIDL, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 03.03.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie