Osiedle Piltza Etap VI

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKG Group Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piltza Etap VI dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
22
2
52,11 m²
3
23
3
61,05 m²
3
6
4
88,87 m²
1
12
4
88,87 m²
2
30
4
85,25 m²
5
31
4
92,63 m²
5
43
4
88,87 m²
1
49
4
88,87 m²
2
63
4
92,63 m²
5
64
4
85,25 m²
5

Opis Inwestycji

OSIEDLE PILTZA VI ETAP - STWORZONE Z MYŚLĄ O KOMFORCIE MIESZKAŃCÓWOsiedle Piltza tworzone jest z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. To idealne miejsce dla wszystkich chcących zmienić swoją przestrzeń życiową i wybrać komfor-towe mieszkanie w kameralnym budynku położonym w otoczeniu zieleni.W naszej ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 35 m2 do 92 m2. Zadbaliśmy o to, żeby wszystkie były jak najbardziej funkcjonalne i gwarantowały wygodę codziennego życia. Na parterze znajdują się mieszkania z zie-lonymi ogródkami i tarasami, wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony. Na ostatnich piętrach znajdują się natomiast przestronne tarasy.Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych i charakteryzuje się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budynków są zagospodarowane zielenią, a w podziemnej kon-dygnacji znajdują się garaż z miejscami postojowymi.Osiedle Piltza położone jest na osiedlu Ruczaj na krakowskich Dębnikach, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, z której podróż do centrum Krakowa trwa zaledwie oko-ło 20 minut. Bliskość obwodnicy gwarantuje natomiast komfortowy wyjazd z miasta i wygodny powrót do domu.W pobliżu Osiedla Piltza znajdują się m.in. siedziby wielu międzynarodowych firm, wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedszkola, szkoły, żłobki, tereny rekrea-cyjne i sklepy wielkopowierzchniowe - między innymi centrum handlowe Atut Ru-czaj.Planowane zakończenie budowy: II połowa 2021Atuty Inwestycji:atrakcyjna cenakameralny budynekkomfortowe i funkcjonalne mieszkania od 35 m2 do 92 m2dostępne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojoweogródki zielone, tarasywydzielony plac zabaw dla dziecipodziemny garaż wielostanowiskowysprawdzone rozwiązania technologicznebudynki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnychbliskość terenów zielonychrozbudowana infrastruktura społecznabardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum Krakowaw pobliżu siedziby wielu międzynarodowych firm i kilka wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego .

Inwestycja Osiedle Piltza Etap VI znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza (6.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera KG Group Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Piltza Etap VI jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piltza Etap VI pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 52 do 93 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 52 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 do 93 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KG Group Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 52 do 93 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:rezerwacja zawierana jest na okres 30 dni.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Piltza Etap VI

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Osiedle Piltza Etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bunscha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Świat Dziecka" w odległości 460 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Open Future International School" w odległości 540 m, Niepubliczne Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące "Open Future International School" w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Piltza Etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się Groszek, w odległości 290 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI w odległości 110 m znajduje się Power Zone.

Data publikacji: 04.10.2019

Data aktualizacji: 28.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie