Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Piltza Etap VI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piltza, oferowane bezpośrednio przez

KG Group Sp. z o.o.

Kraków, Dębniki, ul. Piltza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Piltza Etap VIOsiedle Piltza Etap VI

3 zdjęcia

Osiedle Piltza Etap VI
Osiedle Piltza Etap VI
Osiedle Piltza Etap VI

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OSIEDLE PILTZA VI ETAP - STWORZONE Z MYŚLĄ O KOMFORCIE MIESZKAŃCÓW

Osiedle Piltza tworzone jest z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. To idealne miejsce dla wszystkich chcących zmienić swoją przestrzeń życiową i wybrać komfor-towe mieszkanie w kameralnym budynku położonym w otoczeniu zieleni.

W naszej ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 35 m2 do 92 m2. Zadbaliśmy o to, żeby wszystkie były jak najbardziej funkcjonalne i gwarantowały wygodę codziennego życia. Na parterze znajdują się mieszkania z zie-lonymi ogródkami i tarasami, wszystkie mieszkania na piętrach posiadają balkony. Na ostatnich piętrach znajdują się natomiast przestronne tarasy.

Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych i charakteryzuje się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budynków są zagospodarowane zielenią, a w podziemnej kon-dygnacji znajdują się garaż z miejscami postojowymi.

Osiedle Piltza położone jest na osiedlu Ruczaj na krakowskich Dębnikach, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu osiedla znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, z której podróż do centrum Krakowa trwa zaledwie oko-ło 20 minut. Bliskość obwodnicy gwarantuje natomiast komfortowy wyjazd z miasta i wygodny powrót do domu.

W pobliżu Osiedla Piltza znajdują się m.in. siedziby wielu międzynarodowych firm, wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedszkola, szkoły, żłobki, tereny rekrea-cyjne i sklepy wielkopowierzchniowe - między innymi centrum handlowe Atut Ru-czaj.

Planowane zakończenie budowy: II połowa 2021

Atuty Inwestycji:

atrakcyjna cena

kameralny budynek

komfortowe i funkcjonalne mieszkania od 35 m2 do 92 m2

dostępne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe

ogródki zielone, tarasy

wydzielony plac zabaw dla dzieci

podziemny garaż wielostanowiskowy

sprawdzone rozwiązania technologiczne

budynki dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych

bliskość terenów zielonych

rozbudowana infrastruktura społeczna

bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum Krakowa

w pobliżu siedziby wielu międzynarodowych firm i kilka wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego .

Inwestycja Osiedle Piltza Etap VI znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza (6.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez KG Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Piltza Etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Piltza Etap VI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KG Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2771 metrów od inwestycji Osiedle Piltza Etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Opatkowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Piltza Etap VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Gabi w odległości 404 m, przedszkole w odległości 466 m, Przedszkole Samorządowe nr 58 w odległości 488 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Piltza Etap VI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxdentica w odległości 616 m, ABDent w odległości 724 m, Szpital Kliniczny im. doktora Józefa Babińskiego SP ZOZ w odległości 741 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Piltza Etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 109 m znajduje się Power Zone, w odległości 148 m znajduje się Żabka, w odległości 164 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Piltza Etap VI w odległości 294 m znajduje się boisko / kort, w odległości 302 m znajduje się boisko / kort, w odległości 309 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023