Wielicka - Rydygiera etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hsd&Arrow Sp. z o.o.

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Rydygiera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 848 ofert w najbliższej okolicy!

Wielicka - Rydygiera etap II

2 zdjęcia

Wielicka - Rydygiera etap II

Najbliższe inwestycje

 • Mała Góra 10
  od: 8 273 zł/m2

  Paweł Mleko PM-Development

 • Apartamenty Wielicka I etap

  WAN S.A.

 • Różana 52

  Aura Real Estate Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek przy ulicy Rydygiera na osiedlu Rżąka - dzielnica Podgórze w Krakowie charakteryzujący się dużymi balkonami/tarasami oraz przeszkleniami.

W 5 piętrowym budynku o nowoczesnej architekturze dostępne będzie 69 mieszkań 1,2,3 i 4 pokojowych o metrażach od 20.57m2 do 74.18m2. Dla komfortu mieszkańców na klatce schodowej zaprojektowano dwie nowoczesne windy, które zapewniają komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami.

W części podziemnej znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Inwestycja Wielicka - Rydygiera etap II znajduje się na Bieżanowie-Prokocimiu, ul. Rydygiera (7.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Hsd&Arrow Sp. z o.o..

Inwestycja Wielicka - Rydygiera etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 54 metrów kwadratowych w cenie od 5 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hsd&Arrow Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Istnieje możliwość wykończenia pod klucz

Elewacja

silikonowa

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe

Posadzka

wylewka

Ściany

ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny, ściany działowe: pustak ceramiczny ściany wewnętrzne, sufity: tynk mechaniczny

Instalacje

c.o.: miejskie

Wyposażenie kuchni

kuchnia elektryczna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (7 miejsc): 12500zł.
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc): 25000zł.
Udogodnienia:
monitoring, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, która powstała z przyłączenia do miasta wsi Bieżanów, Prokocim i Rżąka. Do 1990r. należała do dzielnicy Podgórze. Zajmuje powierzchnię 1847,39 ha, a mieszka w niej 63 026 osób. Rozwój i zabudowa dzielnicy miały ścisły związek z historią jej poszczególnych części, np. w Bieżanowie, gdzie działały liczne fabryki, powstały bloki i osiedla niskokondygnacyjnych domów dla pracowników, a w Prokocimiu wybudowano wielkopłytowe bloki dla kolejarzy pracujących na tutejszej kolei i ich rodzin. Z czasem powstała cała infrastruktura typowa dla obszarów zurbanizowanych, czyli urzędy, placówki dydaktyczno-wychowawcze, punkty handlowo-usługowe itp. Krajobraz dzielnicy jest dość urozmaicony, ze względu na różną wysokość budynków mieszkalnych, a także z uwagi na niektóre zabytki, rozbudowane linie kolei towarowej oraz liczne tereny zielone. Ze względu na wysoki stopień uprzemysłowienia, Bieżanów-Prokocim musiał być dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Do dziś regularnie kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Przez dzielnicę przechodzą drogi krajowe nr 7 i 94, a część południowej granicy Bieżanowa-Prokocimia stanowi autostrada A4.

Komunikacja

Bieżanów-Prokocim to XII dzielnica Krakowa, którą utworzono z 3 wsi przyłączonych do miasta w latach 40-tych XXw. Mieszka w niej 63 026 osób, a jej powierzchnia to 1847,39 ha. W zabudowie dominują nieruchomości typowe dla terenów zindustrializowanych. Wielkopłytowe bloki będące pozostałością po mieszkaniach pracowniczych są tu zestawione z osiedlami niskokondygnacyjnych domów. Całości dopełnia rozbudowana infrastruktura oraz ciekawe zabytki i urokliwe tereny zielone. Dzielnica jest dobrze połączona z resztą miasta. Przebiegają przez nią też drogi krajowe i fragment autostrady.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Czerwiakowskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Krakowie w odległości 230 m, Samorządowe Przedszkole nr 42 w Krakowie w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 157 w Krakowie w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Krakowska Poradnia Opieki Paliatywnej w odległości 210 m, Przychodnia Lekarska "Diamed" w odległości 340 m, Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się O! Shop Orlen, w odległości 410 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka - Rydygiera etap II w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.01.2017
Data aktualizacji: 03.12.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: