Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w wciągu godzin.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Mogilska Tower

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Home Broker Nieruchomości S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mogilska Tower dostępnych jest 6 ofert

Liczba pokoi
Powierzchnia
Piętro
Cena
Rzut Numer Pokoje Pow. Piętro Cena
174 3 54,89 m2 14
162 2 54,55 m2 13
150 2 54,55 m2 12
124 2 53,64 m2 10
173 2 54,55 m2 14
112 2 54,25 m2 9
Mogilska Tower

Mogilska Tower to wysokiej jakości inwestycja deweloperska w korzystnej cenie. Została ona przygotowana z myślą o osobach, które szukają dla siebie idealnych warunków do zamieszkania w dogodnej lokalizacji. Budynki zostały zaprojektowane przez ekspertów, a podczas ich realizacji wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Mieszkania są zróżnicowane pod kątem powierzchni – dzięki niej każdy klient może znaleźć metraż, którego poszukuje. Zabudowa wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym designem oraz ergonomicznymi rozwiązaniami: to najważniejsze cechy charakterystyczne inwestycji Mogilska Tower.

Mogilska Tower to 14-piętrowy budynek w bezpiecznej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji. Podczas budowy skupiliśmy się na nowoczesnych, funkcjonalnych i wygodnych dla klientów rozwiązaniach. Oferujemy mieszkania, które są łatwe do zagospodarowania, a jednocześnie ponadczasowo modne.

Inwestycja Mogilska Tower znajduje się na Grzegórzkach, ul. Mogilska (2,3 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Home Broker Nieruchomości S.A..

Inwestycja Mogilska Tower jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 179 nowych mieszkań. Budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Mogilska Tower pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 54 do 55 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchniach od 54 do 55 m2 (5 mieszkań),
  • 3-pokojowe o powierzchni 55 m2 (1 mieszkanie).

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

cena 1 600 zł

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 179 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada: cena 1 600 zł.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena miejsca postojowego - 35 000 zł; dwa miejsca zależne 45000 zł; miejsce z platformą 35 000 zł.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań: od 54 do 55 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o cenę
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mogilska Tower

Mogilska Tower to nowoczesna inwestycja w bardzo dobrej lokalizacji. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób, które cenią sobie spokój, bezpieczeństwo i komfort.

Zalety położenia budynku:
- dogodna lokalizacja,
- bliskość węzłów komunikacyjnych,
- możliwość szybkiego dostania się do centrum miasta,
- w okolicy znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, szkoły, plac zabaw dla dzieci, klub fitness, hala sportowa Tauron Arena.

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa. W odległości 150 metrów od inwestycji Mogilska Tower znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Białucha.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mogilska Tower znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole "Pod Magnolią" w odległości 700 m, Przedszkole Nr 3 Zgromadzenia SS. Kanoniczek Ducha Świętego w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 900 m VARICOMED SP. Z O.O., w odległości 950 m VITAMINUM SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 200 m, Trattoria Da Marco w odległości 400 m, FM BANK S.A. ODDZIAŁ w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: GTX Training Fitness Club w odległości 100 m, STREFA RUCHU w odległości 400 m, SAKURA Dance & Beauty w odległości 450 m.

Data publikacji: 4 października 2016 09:50

Data aktualizacji: 31 lipca 2017 15:21

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie nieruchomość w tej inwestycji i inne podobne. Chcę otrzymywać od Property Group Sp. z o.o. e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Administratorem danych jest także deweloper, którego nieruchomość jest prezentowana. Moje dane zostaną przekazane do tego dewelopera w celu udzielenia przez niego odpowiedzi na moje zapytanie. W przypadku wyrażenia przeze mnie zainteresowania kredytem administratorem moich danych osobowych będzie także NOTUS Finanse S.A. z siedzibą w Warszawie (00-517), ul. Marszałkowska 76, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000324689, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 500 000 zł, NIP 5252286547. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o zbliżonych do prezentowanej ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu, a za dodatkową zgodą również o ofertach kredytów na sfinansowanie zakupu nieruchomości. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania odpowiedzi na zapytanie i zbliżonych do prezentowanej ofert.

  • Biuro sprzedaży
  • Kraków

+48 780...

Wiadomości powiązane z Home Broker Nieruchomości S.A.

Znajdziemy dla Ciebie