Mate3ny Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa BUMA

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 952 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mate3ny
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka (3.3 km od centrum Krakowa)
  Mate3ny
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 50
  Powierzchnia: 28 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 39 ofert
  Grupa BUMA
 • Skrzyneckiego 15-17(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Skrzyneckiego 15-17 (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 900 brutto/m2
  Skrzyneckiego 15-17
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 26 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 12 ofert
  Spiridion 2
 • Lokum Siesta(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Rzemieślnicza (3.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 754 brutto/m2
  Lokum Siesta
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 35 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 45 ofert
  Lokum Deweloper

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz DO PRACY, NAD RZEKĘ, DO RESTAURACJI. Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego i zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wysoki poziom komfortu, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko po to, by własny kąt odnalazł tu każdy, kto ceni sobie wygodę życia. Sprzyja jej również aranżacja samego osiedla – wielostanowiskowy parking, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach jednego z budynków, z pewnością zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Mate3ny Etap II znajduje się na Podgórzu, ul. Rydlówka (3.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa BUMA.

Inwestycja Mate3ny Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mate3ny Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 100 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa BUMA przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Mate3ny Etap II

Osiedle Mate3ny powstaje przy ulicy Rydlówka – w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która wiąże się z wieloma korzyściami. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Rondo Matecznego – stąd można bardzo łatwo dostać się do ścisłego centrum miasta oraz najważniejszych dzielnic Krakowa. Okoliczna infrastruktura również sprzyja mieszkaniu na Mate3nym. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne kompleksy biurowe, tereny rekreacyjne oraz lokale usługowe, których obecność znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Jednym słowem możesz skorzystać z Trójkorzyści lokalizacyjnej – stąd masz blisko do pracy, do natury i do centrum.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mate3ny Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Mate3ny Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Matecznego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mate3ny Etap II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Mechanicznych Nr 2 im.Kazimierza Górskiego w odległości 320 m, Branżowa szkoła I stopnia nr 3 im.Erazma Józefa Jerzmanowskiego w Krakowie w odległości 320 m, IX Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Krakowie w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mate3ny Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermed w odległości 280 m, Luxmed stomatologia w odległości 430 m, Luxmed w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mate3ny Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Sklep spożywczy "Delikatesy", w odległości 350 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mate3ny Etap II w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 14.10.2019

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie