Mate3ny Etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa BUMA

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 534 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mate3ny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka (3.3 km od centrum Krakowa)
  Mate3ny
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 29 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Grupa BUMA
 • ZAM(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Rydlówka 9 (3.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 270/m2
  ZAM
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 39 - 119 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Echo Investment S.A.
 • Dom przy Źródle(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kalwaryjska (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 206/m2
  Dom przy Źródle
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 62 - 72 m2
  Liczba pokoi: 3
  Eiffage Immobilier Polska

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w miejscu, gdzie równie blisko masz DO PRACY, NAD RZEKĘ, DO RESTAURACJI. Wybierz lokalizację nieopodal jednego z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa, w pobliżu Parku Zdrojowego i zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją przy ulicy Rydlówka!Mate3ny to osiedle Trójkorzyści, oferuje bowiem bliskość wszystkich najważniejszych dla codziennego funkcjonowania elementów – pracy, natury i centrum miasta. Co to oznacza w praktyce? Bardzo wysoki poziom komfortu, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko po to, by własny kąt odnalazł tu każdy, kto ceni sobie wygodę życia. Sprzyja jej również aranżacja samego osiedla – wielostanowiskowy parking, plac zabaw i ogólnodostępny, specjalnie zaprojektowany dach jednego z budynków, z pewnością zostaną docenione przez przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Mate3ny Etap II znajduje się na Podgórzu, ul. Rydlówka (3.2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa BUMA.

Inwestycja Mate3ny Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mate3ny Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 100 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa BUMA przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Mate3ny Etap II

Osiedle Mate3ny powstaje przy ulicy Rydlówka – w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która wiąże się z wieloma korzyściami. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Rondo Matecznego – stąd można bardzo łatwo dostać się do ścisłego centrum miasta oraz najważniejszych dzielnic Krakowa. Okoliczna infrastruktura również sprzyja mieszkaniu na Mate3nym. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne kompleksy biurowe, tereny rekreacyjne oraz lokale usługowe, których obecność znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Jednym słowem możesz skorzystać z Trójkorzyści lokalizacyjnej – stąd masz blisko do pracy, do natury i do centrum.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

W odległości 400 metrów od inwestycji Mate3ny Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Matecznego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mate3ny Etap II znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA ISTOTA w odległości 150m, Zespół Szkół Mechanicznych nr 2 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się APTEKA PRZEDSIĘBIORSTWA ZAOPATRZENIA FARMACEUTYCZNEGO CEFARM S.A., w odległości 1100 m znajduje się MARFARM SP.J. DANEK M., MURAWSKI C., w odległości 1100 m znajduje się VITA. APTEKA. JASKOT E..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ, w odległości 750 m znajduje się Kino Kika, w odległości 800 m znajduje się Wrzos.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się SunMoon Basen Siłownia Fitness, w odległości 1200 m znajduje się FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie, w odległości 1400 m znajduje się Studio Figury ESTETKA.

Data publikacji: 14.10.2019

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie