Apartamenty Wybickiego

Mieszkania na sprzedaż ul. Wybickiego, oferowane bezpośrednio przez GVD Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Wybickiego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2004 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Wybickiego

9 zdjęć

Apartamenty Wybickiego
Apartamenty Wybickiego
Apartamenty Wybickiego
Apartamenty Wybickiego

Najbliższe inwestycje

 • Mazowiecka 115
  od: 15 200 zł/m2

  Mazowiecka 115

  Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

  Mieszkanie Krowodrza, Kraków
  ul. Mazowiecka 115
  2.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 26-75 m2
  • Mieszkań: 86
  • Pokoje: 1-4
 • Moderno Łobzów
  od: 10 253 zł/m2

  Moderno Łobzów

  Ardekon

  Mieszkanie Krowodrza, Kraków
  ul. Składowa 16
  2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 28-105 m2
  • Mieszkań: 45
  • Pokoje: 1-4
 • AntraCity
  od: 10 000 zł/m2

  AntraCity

  Frax-Bud Franciszek Drożdż

  Mieszkanie Prądnik Biały, Kraków
  ul. Pachońskiego 5
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 41-83 m2
  • Mieszkań: 15
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Apartamenty Wybickiego to kameralny 3-kondygnacyjny budynek położony w dzielnicy Krowodrza w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wyspiańskiego pomiędzy ul. Wybickiego a deptakiem Chełmońskiego.

Dzięki zastosowaniu naturalnej elewacji z drewna, elementów surowego betonu oraz wysokiej jakości szklanych barierek udało się uzyskać niezwykle oryginalny projekt architektoniczny.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo każde z mieszkań jest wyposażone w instalację klimatyzacji oraz elektrycznie sterowane rolokasety. Najwyższej jakości okna pasywne z 5-cio stopniową opcją uchylenia zapewnią ciszę oraz doskonałą izolację cieplną.

Teren Apartamentów Wybickiego będzie ogrodzony i wyposażony w kontrolę dostępu, a nad wszystkim będzie czuwał system rejestracji video o wysokiej jakości zapisu. Aby zaspokoić wysokie zapotrzebowanie na miejsca parkingowe do dyspozycji mieszkańców zaprojektowaliśmy 2-poziomowy parking podziemny, skomunikowany z budynkiem najwyższej klasy cichobieżnymi windami.

Wybrane Apartamenty posiadają prywatne ogródki na dachu z wyjściem bezpośrednio z balkonu. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze wymarzonego mieszkania i szczegółowo przedstawią Państwu wszystkie warianty mieszkaniowe.

Inwestycja Apartamenty Wybickiego znajduje się na Prądniku Białym, ul. Wybickiego (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez GVD Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Wybickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wybickiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GVD Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc)

W inwestycji znajdują się 34 komórki lokatorskie wielkość: 4,27 - 7,96 m2. Komórki lokatorskie w cenie między 3.000 zł/mkw (poziom -2), a 5.000 zł/mkw (komórka lokatorska przy mieszkaniu)..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany działowe: wykonane w technologii murowanej z bloków Silka (gr 12cm) Ściany nośne: żelbetowe (gr.24cm). Ocieplenie styropianowe (20 cm) oraz z wełny mineralnej (20 cm).

Elewacja

Drewniana elewacja z cedru Kanadyjskiego Tynk kwarcowy nakładany metodą natryskową, biały tynk silikonowy , tynk imitujący beton z boniowaniem. Elewacja z panelu dachowego na rąbek stojący

Stolarka okienna

pasywne okna ULTRA-PASSIVE od firmy Jezierski. W systemie PCV, obustronnie grafitowe. Ultra Passive to okno 7-komorowe z 3-stopniowym systemem uszczelnień, profile okienne SCHUCO, okucia WINKHAUS. Wybrane mieszkania posiadać będą okna przesuwne typu HS do 6m.

Drzwi zewnętrzne

drzwi antywłamaniowe klasy „RC3” z dwoma zamkami.

Balkony

Balkony: żelbetowe prefabrykowane – w technologii Isokorb, wykończone płytką (60×60) imitującą beton, montowane metodą bez klejową, układane na tzw. boniach czyli podkładkach dystansowych. Tarasy: deska tarasowa (kompozytowa). Balustrady: szklane bezramowe, stalowe malowane proszkowo (antracyt) lub surowy beton.

Posadzka

wylewka cementowa, szlichta cementowa zatarta na ostro.

Ściany

Ściany działowe: wykonane w technologii murowanej z bloków Silka (gr 12cm). Ściany nośne: żelbetowe (gr.24cm). Tynki: tynki gipsowe – maszynowe ( mieszkania), tynk cementowo – wapienny ( łazienka, WC ).

Sufity

Wysokość mieszkań 2,65 m.

Instalacje

Instalacja elektryczna: wraz z osprzętem (tablica główna, gniazda wtykowe i włączniki, kable instalacji oświetleniowej zakończone kostką przeciwporażeniową) Instalacja centralnego ogrzewania: zasilana z wymiennikowni MPEC, indywidualnie opomiarowana, grzejniki firmy Korado płytowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe Instalacja kanalizacji sanitarnej Instalacja ciepłej i zimnej wody użytkowej Instalacja wentylacji okapowej Instalacja domofonowa – mieszkanie zostanie wyposażone w instalację wideo domofonową umożliwiającą kontakt z kasetą domofonową zlokalizowaną przy głównym wejściu do budynku. Instalacja RTV, telefon, internetowa: światłowód Instalacja klimatyzacyjna: standard „READY TO GO”

Ogrzewanie

miejskie MPEC

Wentylacja

Każdy lokal mieszkalny wyposażony będzie w instalację wentylacji mechanicznej wyciągowej

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (34): wielkość: 4,27 - 7,96 m2. Komórki lokatorskie w cenie między 3.000 zł/mkw (poziom -2), a 5.000 zł/mkw (komórka lokatorska przy mieszkaniu).
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (120 miejsc): zakup obowiązkowy, cena 45.000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Wybickiego pod względem lokalizacji są doskonałą opcją dla każdego z naszych przyszłych klientów. Bezpośrednie sąsiedztwo deptaku Chełmońskiego, którym w niecałe 2 min dojdziemy do Parku Wyspiańskiego to kontakt z naturą, którego brakuje w wielkomiejskim zgiełku, a zwłaszcza w Krakowie. W odległości nie większej niż 200m znajdują się restauracje, kawiarnie, markety, bank, poczta oraz szkoła i przedszkola. Ułatwia to znacznie codzienne funkcjonowanie i ogranicza użytkowanie samochodu w zakorkowanym mieście. Szybka kolejka miejska na którą postawiły władze Krakowa jako przyszłość komunikacji ma swój przystanek w odległości 180m, a przystanek autobusowy nieco bliżej, bo jedyne 150 m od inwestycji. Szybka kolej miejska pozwoli nam w parę minut dotrzeć na stacje w ścisłym centrum Krakowa (np. Dworzec Glówny lub Zabłocie) jak również podczas urlopu zapewni transport na lotnisko w Balicach. Odległość od Starego Miasta to zaledwie 2,5 km. Nie ma więc wątpliwości, że Apartamenty Wybickiego są miejscem doskonałym właśnie dla Ciebie!

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wybickiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wybickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Wybickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wybickiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wybickiego znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 150 m, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE WESOŁE SMOKI w odległości 270 m, Młodzieżowy Dom Kultury im. Św. Jadwigi w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Wybickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wybickiego w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.05.2021
Data aktualizacji: 02.06.2022

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: