Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Głowackiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Głowackiego, oferowane bezpośrednio przez

Galinvest Głowackiego Sp. z o.o.

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 515 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

GłowackiegoGłowackiego

6 zdjęć

Głowackiego
Głowackiego
Głowackiego
Głowackiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: możliwość zakupu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Pojedyncze miejsce 45 000 Podwójne miejsce 60 000

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt Głowackiego to dwa sześciokondygnacyjne budynki połączone garażem podziemnym. Nowoczesna architektura, wysoka jakość materiałów oraz elegancka kolorystyka wyróżniają Inwestycję w otoczeniu. Budynki realizowane są z dala od ruchliwej ulicy a dodatkowo komfort mieszkańcom podnosi brak ruchu kołowego na terenie Inwestycji. Osoby stawiające na aktywność, mogą realizować swoje pasje na pobliskich obiektach: stadionie sportowym, ściance wspinaczkowej, klubach fitness czy basenie. Tak blisko, tak wszystko! Bronowice są najchętniej polecaną dzielnicą Krakowa, jest tutaj wszystko dla osób lubiących być blisko centrum a jednocześnie mających możliwość odpoczynku od jego zgiełku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją!

Inwestycja Głowackiego znajduje się na Bronowicach, ul. Głowackiego 12 (3.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Galinvest Głowackiego Sp. z o.o.

Inwestycja Głowackiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Głowackiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Galinvest Głowackiego Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie możliwość zakupu.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Głowackiego?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Głowackiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 146 metrów od inwestycji Głowackiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bronowice 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Głowackiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 82 w odległości 137 m, przedszkole w odległości 177 m, przedszkole w odległości 357 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Głowackiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VeronaMed w odległości 78 m, dr Englert DermaClinic w odległości 137 m, Stomatologia Steczko w odległości 262 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Głowackiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 152 m znajduje się Lewiatan, w odległości 173 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Głowackiego w odległości 231 m znajduje się WKS Wawel, w odległości 237 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 243 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.08.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023