Wola Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEpol Estate Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

  • Apartamenty Nowa Bonarka(0.6 km dalej)
    Pod wynajem

    Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Sebastiana Klonowica (5 km od centrum Krakowa)
    Ceny od: 8 000/m2
    Apartamenty Nowa Bonarka
    Gotowe do zamieszkania
    Liczba mieszkań: 9
    Powierzchnia: 56 - 62 m2
    Liczba pokoi: 2 - 3
    Dla inwestora 2 oferty
    Wawel Service Sp. z o.o.
  • Słoneczna Macedonia(0.8 km dalej)
    Pod wynajem

    Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Macedońska (5.1 km od centrum Krakowa)
    Ceny od: 8 600 brutto/m2
    Słoneczna Macedonia
    Termin oddania: 3 kw. 2022
    Liczba mieszkań: 29
    Powierzchnia: 40 - 84 m2
    Liczba pokoi: 2 - 4
    Dla inwestora 10 ofert
    Grupa Deweloperska START
  • Lokum Vista(0.8 km dalej)
    Pod wynajem

    Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Walerego Sławka (4.6 km od centrum Krakowa)
    Ceny od: 7 998 brutto/m2
    Lokum Vista
    Termin oddania: 2 kw. 2021
    Liczba mieszkań: 156
    Powierzchnia: 35 - 89 m2
    Liczba pokoi: 1 - 4
    Dla inwestora 70 ofert
    Lokum Deweloper

Opis Inwestycji

Wola Park

Jeśli lubisz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki, ale jednocześnie nie chcesz mieszkać przy hałaśliwej ulicy i cenisz sobie prywatność, jeśli przewiewność terenu, bliskość apteki, przedszkola, przychodni oraz placu zabaw ma dla Ciebie szczególne znaczenie, to niewiele jest nowych inwestycji w Krakowie, które tak doskonale łączą te atuty.- Kompletna infrastruktura wielkomiejska.- Bliskość terenów spacerowych.- Mieszkalny charakter dzielnicy.Jeśli rozglądasz się za tymczasową przystanią, którą w przyszłości może zechcesz wynajmować, to funkcjonalność i rozsądny metraż mieszkań będą dla Ciebie idealne i możesz być pewien, że w przyszłych latach niejedna osoba będzie chciała tu zamieszkać.- Wygodne połączenia komunikacyjne do miejsc pracy w różnych częściach Krakowa.- Mieszkania łatwe do atrakcyjnej aranżacji.- Bliskość centrów handlowych i rekreacyjnych.Jeśli spoglądasz daleko w przyszłość i szukasz miejsca, które nie straci na atrakcyjności, to właśnie je znalazłeś. Wszystkie kluczowe atuty otoczenia są trwałe, a inwestycja sama w sobie jest pomyślana na długie dekady służenia swoim mieszkańcom.- Okolica i jej infrastruktura są zadbane.- Powstają nowe udogodnienia dla mieszkańców.- Prognozowany poziom zaludnienia w tej okolicy ma tendencją wzrostową.

Inwestycja Wola Park znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Białoruska 41 (5.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Epol Estate Sp. z o.o..

Inwestycja Wola Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wola Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 43 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Epol Estate Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena 8000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena 8000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: cena 35000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wola Park

Wola Duchacka wchodzi w skład dzielnicy Podgórze Duchackie o wybitnie mieszkalnym charakterze. Ta część Krakowa stale wzbogaca się o nowe udogodnienia dla licznych mieszkańców. Najbliższe przedszkole mieści się zaledwie 4 minuty pieszo od Woli Park, a plac zabaw jest dokładnie pod drugiej stronie ulicy, naprzeciw wjazdu. W promieniu 12 minutowego spaceru znajdują się szkoła podstawowa i liceum, a także przychodnia, apteka, kościoły i dyskonty spożywcze oraz restauracje, cukiernie i pizzerie. W niedalekiej odległości Woli Park przebiega linia tramwajowa łącząca ją bezpośrednio z Dworcem Głównym jak i również rozbudowana sieć autobusowa, która zapewni świetną komunikację z Centrum miasta. A w niedzielne, słoneczne popołudnie, warto odwiedzić kultową lodziarnię Good Lood, oddaloną o kilkanaście minut spacerem.

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Wola Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karpińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Park znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Europejski Instytut Edukacji Engram w odległości 150 m, Niepubliczne Centrum Kształcenia Indywidualnego Europejski Instytut Edukacji Engram w odległości 150 m, Przedszkole "Pępuś Świata" w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wola Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ Kraków-Południe w odległości 380 m, Fizjoklinika w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Supermarket, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Park w odległości 200 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.05.2018

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie