Chylińskiego Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1898 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Panorama Prądnik(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej (3.8 km od centrum Krakowa)
  Panorama Prądnik
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 49 - 70 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Nokturn Deweloper
 • Wisdomic Elixir(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Macieja Słomczyńskiego (3.9 km od centrum Krakowa)
  Wisdomic Elixir
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 37 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Wisdomic Elixir Sp. z o.o. Sp. k.
 • SenTOTU(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Słomczyńskiego (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 222/m2
  SenTOTU
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 132
  Powierzchnia: 35 - 94 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Sento S.A.

Opis Inwestycji

Chylińskiego Park to kameralna inwestycja położona w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej, zapewniając wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku. Odpowiednia lokalizacja zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także wnosi bezcenną wartość bezpośredniego kontaktu z naturą. Dbałość o detal, wykończenie części wspólnych i komfort użytkowania to cechy rozpoznawcze naszej inwestycji. Projekt ten powstał by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.Inwestycja obejmuje 3 budynki w zabudowie szeregowej ( segment A) oraz 5 budynków z w zabudowie szeregowej ( segment B) , w których to wydzielono łącznie 16 mieszkań.Budynki nie są podpiwniczone, trzykondygnacyjne nakryte dachami płaskimi pełniącymi funkcję tarasów. Mieszkania parterowe będą posiadały ogródki.Ponad to w ofercie miejsca postojowe naziemne przewidziane do segmentu A w cenie 15 000 zł brutto/szt oraz garaże wbudowane w obrębie poziomu parterów segmentu B w cenie 40 000 zł brutto/szt.

Inwestycja Chylińskiego Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Chylińskiego (3.6 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Chylińskiego Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Chylińskiego Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 87 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chylińskiego Park

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Chylińskiego Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Natansona.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Chylińskiego Park znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "Dorotka" w odległości 150m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 650m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Krakusek"Alina Rusinek w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się BIAŁY PRĄDNIK SP. Z O.O. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA NZOZ, w odległości 800 m znajduje się ZIKO APTEKI SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA, w odległości 1000 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 1050 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Korty tenisowe TENIS-NET, w odległości 1000 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 1150 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 28.11.2018

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie