Chylińskiego Park

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Ceny od: 6 100 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chylińskiego Park dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
5
87 m2
-
550 368 zł6 300 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Chylińskiego Park to kameralna inwestycja położona w spokojnej okolicy w otoczeniu terenów zielonych oraz zabudowy jednorodzinnej, zapewniając wytchnienie od wielkomiejskiego zgiełku. Odpowiednia lokalizacja zapewnia mieszkańcom nie tylko komfort i bezpieczeństwo, ale także wnosi bezcenną wartość bezpośredniego kontaktu z naturą. Dbałość o detal, wykończenie części wspólnych i komfort użytkowania to cechy rozpoznawcze naszej inwestycji. Projekt ten powstał by spełnić wszelkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów.Inwestycja obejmuje 3 budynki w zabudowie szeregowej ( segment A) oraz 5 budynków z w zabudowie szeregowej ( segment B) , w których to wydzielono łącznie 16 mieszkań.Budynki nie są podpiwniczone, trzykondygnacyjne nakryte dachami płaskimi pełniącymi funkcję tarasów. Mieszkania parterowe będą posiadały ogródki.Ponad to w ofercie miejsca postojowe naziemne przewidziane do segmentu A w cenie 15 000 zł brutto/szt oraz garaże wbudowane w obrębie poziomu parterów segmentu B w cenie 40 000 zł brutto/szt.

Inwestycja Chylińskiego Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Chylińskiego (3.6 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Chylińskiego Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Chylińskiego Park pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 87 metrów kwadratowych w cenie od 6 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 87 m2 w cenie od 550 368 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 87 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 550 368 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 100 do 6 300 zł.
Opis płatności:harmongram płatności 10/90.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chylińskiego Park

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Chylińskiego Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Natansona.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Chylińskiego Park znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "Dorotka" w odległości 150m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 650m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Krakusek"Alina Rusinek w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się BIAŁY PRĄDNIK SP. Z O.O. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA NZOZ, w odległości 800 m znajduje się ZIKO APTEKI SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 750 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA, w odległości 1000 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 1050 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Korty tenisowe TENIS-NET, w odległości 1000 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 1150 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 28.11.2018

Data aktualizacji: 29.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie