Bronowickie Ogrody

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDes Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j.

Ceny od: 5 750 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Bronowickie Ogrody dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
D.5
3
62,02 m²
2

Opis Inwestycji

Bronowickie Ogrody

… bo oczekujesz więcejBronowickie Ogrody to inwestycja inna niż wszystkie. To zachwycająca, nowoczesna bryła architektoniczna inspirowana bronowickimi chatami. Całość tworzy dwanaście nowoczesnych kameralnych czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych przy ul. Sosnowieckiej.Mieszkania z I etapu i II etapu zostały oddane do użytkowania.- III etap (P5, K6) zostanie oddany w I kwartale 2018,- IV etap (budynki D7, K8) w II kw. 2018 roku- V etap (budynek P9) w IV kw. 2018 rok- budynki K10, D11, K12 w II kw. 2018 rokuTo unikalne miejsce, gdzie do każdego mieszkania (od 29,51 m2 do 95,53m2) przynależy balkon, taras lub ogród (nawet 148 m2). To także kameralne osiedlowe dziedzińce, które zapewniają uczucie komfortu oraz wyszukana i starannie zaaranżowana zieleń.…bo Twoje bezpieczeństwo jest najważniejszeKażdy z budynków, ogrzewanych ciepłem miejskim z MPEC, wyposażony będzie w parking podziemny oraz elegancką, szybką, cichobieżną windę. Dla rowerzystów zaplanowaliśmy nowoczesne stojaki na rowery, a w garażu specjalne pomieszczenia na narty, wózki rowery i motocykle.Rodziny będą mogły korzystać z altan na grilla, najmłodsi, najbardziej wymagający Mieszkańcy - korzystać z placu zabaw, a wszystko to zatopione będzie w unikalnej zieleni, ziołach, makach oraz chabrach. Wszystkie budynki Bronowickich Ogrodów zostaną wyposażone w monitoring, a ruch kołowy zostanie sprowadzony do podziemi. Dlaczego? Bo chcemy, aby dzieci bawiły się beztrosko, a osiedle było wolne od hałasu. O bezpieczeństwo Mieszkańców zadba także całodobowa ochrona.…bo najwyższa jakość nie musi być banalnaBronowickie Ogrody to harmonijne osiedle, które tak jak Bronowice i bronowickie chaty, będą opierać się chwilowym modom - tworząc nowy, ponadczasowy standard.Części wspólne budynków będą w eleganckich płytkach hiszpańskich, drewniana stolarka okienna utrzymana zostanie w naturalnym kolorze z uwidocznionymi słojami, tynk będzie w kolorze dojrzewającego zboża oraz w kolorze maków i chabrów....bo radość mieszkania, to przede wszystkim wolnośćTeraz potrzebujesz dwóch pokoi, a za 5 lat? Właśnie dlatego mieszkania Bronowickich Ogrodów nie będą miały ścian wewnętrznych nośnych, a jedynie działowe. Dlaczego? By w przyszłości to mieszkanie dostosowywało się do Ciebie, a nie odwrotnie. To Ty zadecydujesz, ile chcesz ścian działowych i w których miejscach.

Inwestycja Bronowickie Ogrody znajduje się na Prądniku Białym, ul. Sosnowiecka 30 (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j..

Inwestycja Bronowickie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 256 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowickie Ogrody pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 5 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 m2 w cenie od 462 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Des Henryk Dowgier Anna Dowgier s.j. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 256 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
tynk cienkowarstwowy, powierzchnie gładkie w kolorze dojrzewającego zboża, ryfle w kolorze maków i chabrów
Stolarka okienna
drewniana sosnowa w naturalnym kolorze
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe klasa C
Balkony
wykańczane na życzenie Klienta
Ściany
zewnętrzne: ceramika, żelbet; ściany działowe:ceramika akustyczna
Sufity
pustak ceramiczny lub pustak silikatowy
Parapety zewnętrzne
blacha stalowa powlekana
Instalacje
C.o., telefon Internet, telewizja kablowa, domofon
Ogrzewanie
MPEC
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 462 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 750 do 7 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bronowickie Ogrody

Bronowickie Ogrody przy ul. Sosnowieckiej 30 to nowe serce miasta. Z jednej strony znajduje się ona w pobliżu dużego parku handlowo-usługowego z Ikeą oraz Galerią Bronowice, ale z drugiej także bliskość terenów zielonych takich jak Ojcowski Park Narodowy. To idealne miejsce na weekendową wycieczkę, ale przede wszystkim do zamieszkania. Bliskość obiektów użyteczności publicznej: przedszkoli (50 m), szkoły podstawowej (150 m), sklepów, kościoła czy opieki medycznej (550 m) sprawia ,że jest tu wszystko czego potrzeba. Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, ale jednocześnie w bliskości dogodnego dojazdu do autostrady i obwodnicy, centr handlowych, lotniska i planowanej linii tramwajowej. Korzystaj z komunikacji miejskiej i przystanku autobusowego naprzeciwko osiedla.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

W odległości 250 metrów od inwestycji Bronowickie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Stawowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole św. Franciszka w odległości 400m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Ptasie Radio" w odległości 900m, Punkt Przedszkolny Gwiazdeczka w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się apteka Verbena, w odległości 900 m znajduje się MEDYK SP. Z O.O., w odległości 1000 m znajduje się MEDYCYNA RODZINNA SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się OBI, w odległości 600 m znajduje się AP Kraków, w odległości 650 m znajduje się EXPANDER. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Fitness Platinium, w odległości 2000 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA.

Data publikacji: 27.11.2015

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie