Bronowickie Ogrody

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sosnowiecka, oferowane bezpośrednio przez

Des Henryk Dowgier Anna Dowgier

Kraków, Prądnik Biały, ul. Sosnowiecka 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1260 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bronowickie Ogrody

21 zdjęć

Bronowickie Ogrody
Bronowickie Ogrody
Bronowickie Ogrody
Bronowickie Ogrody

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 256 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 252 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

tynk cienkowarstwowy, powierzchnie gładkie w kolorze dojrzewającego zboża, ryfle w kolorze maków i chabrów

Stolarka okienna

drewniana sosnowa w naturalnym kolorze

Drzwi zewnętrzne

antywłamaniowe klasa C

Balkony

wykańczane na życzenie Klienta

Ściany

zewnętrzne: ceramika, żelbet; ściany działowe:ceramika akustyczna

Sufity

pustak ceramiczny lub pustak silikatowy

Parapety zewnętrzne

blacha stalowa powlekana

Instalacje

C.o., telefon Internet, telewizja kablowa, domofon

Ogrzewanie

MPEC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bronowickie Ogrody logo

… bo oczekujesz więcej

Bronowickie Ogrody to inwestycja inna niż wszystkie. To zachwycająca, nowoczesna bryła architektoniczna inspirowana bronowickimi chatami. Całość tworzy dwanaście nowoczesnych kameralnych czterokondygnacyjnych budynków zlokalizowanych przy ul. Sosnowieckiej.

Mieszkania z I etapu i II etapu zostały oddane do użytkowania.

- III etap (P5, K6) zostanie oddany w I kwartale 2018,

- IV etap (budynki D7, K8) w II kw. 2018 roku

- V etap (budynek P9) w IV kw. 2018 rok

- budynki K10, D11, K12 w II kw. 2018 roku

To unikalne miejsce, gdzie do każdego mieszkania (od 29,51 m2 do 95,53m2) przynależy balkon, taras lub ogród (nawet 148 m2). To także kameralne osiedlowe dziedzińce, które zapewniają uczucie komfortu oraz wyszukana i starannie zaaranżowana zieleń.

…bo Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze

Każdy z budynków, ogrzewanych ciepłem miejskim z MPEC, wyposażony będzie w parking podziemny oraz elegancką, szybką, cichobieżną windę. Dla rowerzystów zaplanowaliśmy nowoczesne stojaki na rowery, a w garażu specjalne pomieszczenia na narty, wózki rowery i motocykle.

Rodziny będą mogły korzystać z altan na grilla, najmłodsi, najbardziej wymagający Mieszkańcy - korzystać z placu zabaw, a wszystko to zatopione będzie w unikalnej zieleni, ziołach, makach oraz chabrach. Wszystkie budynki Bronowickich Ogrodów zostaną wyposażone w monitoring, a ruch kołowy zostanie sprowadzony do podziemi. Dlaczego? Bo chcemy, aby dzieci bawiły się beztrosko, a osiedle było wolne od hałasu. O bezpieczeństwo Mieszkańców zadba także całodobowa ochrona.

…bo najwyższa jakość nie musi być banalna

Bronowickie Ogrody to harmonijne osiedle, które tak jak Bronowice i bronowickie chaty, będą opierać się chwilowym modom - tworząc nowy, ponadczasowy standard.

Części wspólne budynków będą w eleganckich płytkach hiszpańskich, drewniana stolarka okienna utrzymana zostanie w naturalnym kolorze z uwidocznionymi słojami, tynk będzie w kolorze dojrzewającego zboża oraz w kolorze maków i chabrów.

...bo radość mieszkania, to przede wszystkim wolność

Teraz potrzebujesz dwóch pokoi, a za 5 lat? Właśnie dlatego mieszkania Bronowickich Ogrodów nie będą miały ścian wewnętrznych nośnych, a jedynie działowe. Dlaczego? By w przyszłości to mieszkanie dostosowywało się do Ciebie, a nie odwrotnie. To Ty zadecydujesz, ile chcesz ścian działowych i w których miejscach.

Inwestycja Bronowickie Ogrody znajduje się na Prądniku Białym, ul. Sosnowiecka 30 (5.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Des Henryk Dowgier Anna Dowgier.

Inwestycja Bronowickie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 256 nowych mieszkań znajdujących się w 12 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowickie Ogrody nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Des Henryk Dowgier Anna Dowgier przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bronowickie Ogrody przy ul. Sosnowieckiej 30 to nowe serce miasta. Z jednej strony znajduje się ona w pobliżu dużego parku handlowo-usługowego z Ikeą oraz Galerią Bronowice, ale z drugiej także bliskość terenów zielonych takich jak Ojcowski Park Narodowy. To idealne miejsce na weekendową wycieczkę, ale przede wszystkim do zamieszkania. Bliskość obiektów użyteczności publicznej: przedszkoli (50 m), szkoły podstawowej (150 m), sklepów, kościoła czy opieki medycznej (550 m) sprawia ,że jest tu wszystko czego potrzeba.

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, ale jednocześnie w bliskości dogodnego dojazdu do autostrady i obwodnicy, centr handlowych, lotniska i planowanej linii tramwajowej. Korzystaj z komunikacji miejskiej i przystanku autobusowego naprzeciwko osiedla.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bronowickie Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1158 metrów od inwestycji Bronowickie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Bronowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bronowickie Ogrody znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN w odległości 207 m, Świat Dziecka w odległości 809 m, Żłobek publiczny w odległości 886 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bronowickie Ogrody jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 276 m, Medicover Jasnogórska w odległości 586 m, Lek. med. Joanna Sagnowska w odległości 780 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bronowickie Ogrody składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 491 m znajduje się Makro, w odległości 522 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 522 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowickie Ogrody w odległości 309 m znajduje się Prywatny kort tenisowy IFJ, w odległości 603 m znajduje się boisko / kort, w odległości 617 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.11.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: