Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Franciszka Kniaźnina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Franciszka Kniaźnina , oferowane bezpośrednio przez

Dasta Invest Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Franciszka Kniaźnina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 169 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Franciszka KniaźninaFranciszka Kniaźnina

6 zdjęć

Franciszka Kniaźnina
Franciszka Kniaźnina
Franciszka Kniaźnina
Franciszka Kniaźnina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przedstawiamy Państwu naszą nową inwestycję przy ul. Franciszka Kniaźnina w Krakowie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełnić Państwa potrzeby idealnego lokum. Dzięki temu powstała bogata oferta mieszkań o optymalnych rozwiązaniach aranżacyjnych oraz wysokim standardzie wykonania budynku, który niezmiennie od wielu lat staramy się zapewnić. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przy ul. Franciszka Kniaźnina w sąsiedztwie ul. Dobrego Pasterza, zaledwie kilka minut od Multikina i Parku Wodnego, powstaje nowy pięciopiętrowy, wielorodzinny budynek mieszkalny z częścią usługową na parterze.

Wśród naszych propozycji znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe o powierzchniach od 27 m2 do 111 m2 oraz lokale usługowe. W projekcie przewidziano garaż podziemny, w którym dostępne będą miejsca postojowe wraz z komórkami lokatorskimi. Na parterze znajdą się lokale użytkowe od frontu oraz mieszkania z ogródkami od strony dziedzińca. Na najwyższej kondygnacji powstaną ponad stu metrowe penthousy z tarasami widokowymi na panoramę Krakowa.

Inwestycję charakteryzuje:

- optymalny układ przestrzenny mieszkań zapewniający szerokie spektrum rozwiązań aranżacyjnych;

- przestronne balkony lub tarasy do każdego z mieszkań;

- wysoka jakość użytych materiałów budowlanych;

- oszczędność kosztów późniejszego użytkowania, dzięki indywidualnemu opomiarowaniu mediów w mieszkaniach.

Inwestycja Franciszka Kniaźnina znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Franciszka Kniaźnina (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Franciszka Kniaźnina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Franciszka Kniaźnina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dasta Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Franciszka Kniaźnina?

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Franciszka Kniaźnina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1867 metrów od inwestycji Franciszka Kniaźnina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Batowice tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Franciszka Kniaźnina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Franciszka Kniaźnina znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 im. Jana Brzechwy w odległości 36 m, szkoła w odległości 45 m, szkoła w odległości 69 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Franciszka Kniaźnina jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FreshDent w odległości 59 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 574 m, MED-ALL Centrum medyczne w odległości 648 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Franciszka Kniaźnina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 5 m znajduje się Buczek, w odległości 63 m znajduje się Biedronka, w odległości 148 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Franciszka Kniaźnina w odległości 174 m znajduje się boisko / kort, w odległości 217 m znajduje się boisko / kort, w odległości 227 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023