Bohomolca

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDasta Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 402 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domosfera(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Mistrzejowice, Róg Bohomolca i Kniaźnina 1 (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950 brutto/m2
  Domosfera
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 52 - 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  Bryksy
 • ul. Reduta bud. H(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  ul. Reduta bud. H
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 35 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • Słowiańskie Wzgórze II(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 3 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 900/m2
  Słowiańskie Wzgórze II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 72 m2
  Liczba pokoi: 3
  WAKO

Opis Inwestycji

Przy ul. Bohomolca w sąsiedztwie ul. Dobrego Pasterza, zaledwie kilka minut od krakowskiego Multikina i Parku Wodnego powstaje nowy sześciopiętrowy, wielorodzinny budynek mieszkalny. Cechuje go nowoczesna, architektura: zabudowane balkony tworzące oryginalny układ oraz wyeksponowany, przeszklony szyb windowy.Wśród naszych propozycji znajdują się mieszkania 1, 2, 3-pokojowe o powierzchni od 31 m2 do 70 m2. W projekcie przewidziano garaż podziemny, w którym dostępne będą miejsca postojowe wraz z komórkami lokatorskimi oraz samodzielne garaże położone na poziomie parteru.Inwestycję charakteryzuje:- optymalny układ przestrzenny mieszkań zapewniający szerokie spektrum rozwiązań aranżacyjnych- jasne i samodzielne kuchnie we wszystkich mieszkaniach- przeszklone, oświetlone, cichobieżne windy obsługujące wszystkie piętra łącznie z garażem- niższe koszty późniejszego użytkowania, dzięki indywidualnemu opomiarowaniu mediówMieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim z systemem wentylacji mechanicznej oraz pełną instalacją teletechniczną. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniać będzie ogrodzenie oraz system „jednego klucza”.Termin zakończenia inwestycji: I kwartał 2012 rokProjektant: “Arch-Icon” Studio Architektury Anna WardakGeneralny wykonawca: “TAKBUD” Krzysztof TarczyńskiLOKALIZACJA:Inwestycja przy ul.  Bohomolca/Dobrego Pasterza położona będzie w  miejscu, z której roztacza się ciekawy widok na południową panoramę Krakowa.Cechuje ją doskonała lokalizacja – miejsce to wyróżnia się świetnie rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, z szybkim dostępem do ścisłego centrum miasta.Codzienny komfort życia zapewnia usytuowanie budynku blisko infrastruktury usługowo-handlowej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przedszkole i szkoła, a także liczne centra handlowe (Krokus, OBI). Nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym m.in. Multikino, Aqua Park. Dzięki temu w każdej chwili mieszkaniec może zdecydować się na kino…sport…zakupy…

Inwestycja Bohomolca znajduje się na Mistrzejowicach, Ul. Bohomolca (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Bohomolca została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bohomolca pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bohomolca

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bohomolca mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Bohomolca znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marchołta.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bohomolca znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w odległości 230 m, Samorządowe Przedszkole nr 64 w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 130 w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bohomolca jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bohomolca składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Buczek, w odległości 160 m znajduje się Oaza, w odległości 190 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bohomolca w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie