Bohomolca

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dasta Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 788 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domosfera(0.1 km dalej)

  Kraków, Mistrzejowice, Róg Bohomolca i Kniaźnina 1 (4.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 650 brutto/m2
  Domosfera
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 82
  Powierzchnia: 34 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Bryksy
 • ul. Reduta bud. K(0.4 km dalej)

  Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 700/m2
  ul. Reduta bud. K
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 40 - 72 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • ul. Reduta bud. J.I(0.4 km dalej)

  Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Reduta (4.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500/m2
  ul. Reduta bud. J.I
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 34 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Opis Inwestycji

Przy ul. Bohomolca w sąsiedztwie ul. Dobrego Pasterza, zaledwie kilka minut od krakowskiego Multikina i Parku Wodnego powstaje nowy sześciopiętrowy, wielorodzinny budynek mieszkalny. Cechuje go nowoczesna, architektura: zabudowane balkony tworzące oryginalny układ oraz wyeksponowany, przeszklony szyb windowy.Wśród naszych propozycji znajdują się mieszkania 1, 2, 3-pokojowe o powierzchni od 31 m2 do 70 m2. W projekcie przewidziano garaż podziemny, w którym dostępne będą miejsca postojowe wraz z komórkami lokatorskimi oraz samodzielne garaże położone na poziomie parteru.Inwestycję charakteryzuje:- optymalny układ przestrzenny mieszkań zapewniający szerokie spektrum rozwiązań aranżacyjnych- jasne i samodzielne kuchnie we wszystkich mieszkaniach- przeszklone, oświetlone, cichobieżne windy obsługujące wszystkie piętra łącznie z garażem- niższe koszty późniejszego użytkowania, dzięki indywidualnemu opomiarowaniu mediówMieszkania zostaną oddane w stanie deweloperskim z systemem wentylacji mechanicznej oraz pełną instalacją teletechniczną. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniać będzie ogrodzenie oraz system „jednego klucza”.Termin zakończenia inwestycji: I kwartał 2012 rokProjektant: “Arch-Icon” Studio Architektury Anna WardakGeneralny wykonawca: “TAKBUD” Krzysztof TarczyńskiLOKALIZACJA:Inwestycja przy ul.  Bohomolca/Dobrego Pasterza położona będzie w  miejscu, z której roztacza się ciekawy widok na południową panoramę Krakowa.Cechuje ją doskonała lokalizacja – miejsce to wyróżnia się świetnie rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, z szybkim dostępem do ścisłego centrum miasta.Codzienny komfort życia zapewnia usytuowanie budynku blisko infrastruktury usługowo-handlowej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przedszkole i szkoła, a także liczne centra handlowe (Krokus, OBI). Nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym m.in. Multikino, Aqua Park. Dzięki temu w każdej chwili mieszkaniec może zdecydować się na kino…sport…zakupy…

Inwestycja Bohomolca znajduje się na Mistrzejowicach, Ul. Bohomolca (4.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Bohomolca została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bohomolca pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dasta Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bohomolca

Mistrzejowice to XV dzielnica Krakowa leżąca w północnej części miasta. Powstała z 3 włączonych do Krakowa wsi: Mistrzejowic, Dziekanowic i części Batowic. Przed 1990 r. należała do dzielnicy Nowa Huta. Jej powierzchnia wynosi 559,00 ha, a mieszka w niej 53 015 osób. W skład Mistrzejowic obecnie wchodzą: Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Złotego Wieku, Osiedle Oświecenia, Osiedle Kombatantów, Osiedle Bohaterów Września, Osiedle Piastów, Osiedle Srebrnych Orłów, Osiedle Mistrzejowice oraz część Batowic i Dziekanowic. Początki powstawania osiedli mieszkalnych w dzielnicy datują się na lata 60. i 80. ubiegłego stulecia. Zostały one zrealizowane w technologii wielkopłytowej i liczą sobie po 11 kondygnacji. W tym samym okresie na północy dzielnicy wybudowano osiedle domów jednorodzinnych. Obecnie w Mistrzejowicach koncentruje się duży potencjał deweloperski – powstaje dużo nowych inwestycji, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Stopień zagęszczenia nieruchomości mieszkalnych jest tu bardzo duży. Jedną z największych zalet Mistrzejowic jest natomiast rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Zarówno w północnej, centralnej, jak i południowej części występują także tereny zielone, a najciekawszymi z nich są Park Tysiąclecia oraz Fort „Mistrzejowice”. Przez fragment wschodniej granicy płynie rzeka Dłubnia.

Komunikacja

Mistrzejowice mają dobre połączenia komunikacyjne z resztą Krakowa. Kursują tu dzienne i nocne linie autobusów miejskich oraz tramwajów. Południowa granica dzielnicy w całości przebiega drogą krajową nr 79.

W odległości 100 metrów od inwestycji Bohomolca znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Marchołta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bohomolca znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Montessori "Samodzielny Maluch" w odległości 500m, Niepubliczne Przedszkole "Kubuś i Martynka"Magdalena Jedynak w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 126 w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się PROMED SP.J. ŁACH P., GŁOWACKI R., w odległości 200 m znajduje się WENAWITA. APTEKA, w odległości 250 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się Multikino, w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO, w odległości 1000 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA CHRZCICIELA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Aquapark Kraków, w odległości 650 m znajduje się OJK Eden-PolSad , w odległości 950 m znajduje się UKT "WINNER".

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie