Villa Ułanów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ułanów, oferowane bezpośrednio przez Caba Development

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Ułanów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 648 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Ułanów

3 zdjęcia

Villa Ułanów
Villa Ułanów
Villa Ułanów

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Villa Ułanów to nowoczesny dwusegmentowy, kameralny budynek w cichej, spokojnej części Krakowa. W inwestycji powstanie 36 mieszkań o metrażu od 39 do 64 m². Do każdego z mieszkań duża komórka lokatorska gratis. Zamknięty teren inwestycji gwarantuje prywatność i bezpieczeństwo. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Muzeum Lotnictwa Polskiego i Krakowski Park Technologiczny. Kilkuminutowy spacer wystarczy by dostać się do Parku Lotników Polskich, na teren Politechniki Krakowskiej czy też Akademii Wychowania Fizycznego.

15 minut od centrum Krakowa

Wysoki standard wykończenia

Zielona okolica wraz z alejkami i parkami

Miejsca postojowe w garażu podziemnym

Prosty dojazd autobusem i tramwajami

Termin realizacji: 30.11.2016r

Inwestycja Villa Ułanów znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Ułanów (3.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Caba Development.

Inwestycja Villa Ułanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Ułanów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caba Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania - gratis.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania - gratis
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Ułanów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Ułanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Villa Ułanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ugorek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Ułanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Ułanów znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 20 w odległości 90 m, Bursa Szkolnictwa Ponadpodstawowego Nr 3 w odległości 110 m, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Ułanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ugorek w odległości 330 m, Centrum Medyczne "Vadimed" w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Ułanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Sklep, w odległości 320 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Ułanów w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.11.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: