Dąbie Plaza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budrem

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dąbie Plaza dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
47
2
41,3 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
2
4
69,74 m²
Parter
21
4
79,41 m²
2
1
4
77,33 m²
Parter
14
4
79,41 m²
1

Opis Inwestycji

Dąbie Plaza to inwestycja położona przy ul. Dąbskiej 11 - w centrum Krakowa, pomiędzy dwoma dużymi arteriami miasta – ulicą Mogilską i Aleją Pokoju. Jest to idealne miejsce dla osób aktywnych zawodowo i rodzin z dziećmi, którym zależy na szybkim przemieszczaniu się między domem a pracą lub szkołą. Miłośników zieleni i amatorów spędzania czasu na łonie natury ucieszy bliskość Parku Lotników Polskich – jednego z największych obszarów zielonych Krakowa. Mieszkańcy znajdą w pobliżu wiele miejsc rekreacji – hala widowiskowo-sportowa TAURON Arena Kraków, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, szkoły tańca, centra handlowe: Plaza i M1 oraz kina: Cinema City i IMAXDąbie Plaza to inwestycja, w której skład wchodzą: sześciokondygnacyjny budynek mieszkalny, budynek usługowy i dwupoziomowy garaż podziemny. W naszej ofercie znajdują się mieszkania o metrażach od 29 do 86 m² z przestronnymi balkonami i tarasami (nawet do 40 m²). Istnieje możliwość połączenia mieszkań.Wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców są dla nas bardzo ważne. Dlatego też budynek zostanie wyposażony w: całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe klasy C do mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także: dwupoziomowy garaż podziemny, stojaki na rowery i wózkownia.Planowany termin realizacji inwestycji to IV kwartał 2019 r.

Inwestycja Dąbie Plaza znajduje się na Grzegórzkach, ul. Dąbska (2.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Dąbie Plaza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dąbie Plaza pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 41 do 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 70 do 79 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budrem przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 79 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Dąbie Plaza

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 350 metrów od inwestycji Dąbie Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kraków Plaza.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Dąbie Plaza znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 19 w odległości 400m, Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 500m, Gimnazjum nr 7 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się LEK-POL. APTEKA, w odległości 1050 m znajduje się BODZEK MACIEJ. PRZYCHODNIA LEKARSKA, w odległości 1150 m znajduje się AMARA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się PARAFIE RZYMSKOKATOLICKIE PARAFIA ŚW. STANISŁAWA BISKUPA-MĘCZENNIKA DĄBIE, w odległości 750 m znajduje się Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop, w odległości 800 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Dąbski Klub Sportowy, w odległości 500 m znajduje się STREFA RUCHU, w odległości 600 m znajduje się GTX Training Fitness Club.

Data publikacji: 03.08.2018

Data aktualizacji: 07.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie