Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudrem

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1174 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, Al. 29 Listopada (4.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 200/m2
  Al. 29 Listopada/Meiera Bud. C
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 49 - 50 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.
 • 29 Listopada Residence(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, al. 29 listopada (4.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 500/m2
  29 Listopada Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 48 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 7 ofert
  BAL-BUD Investment
 • Vitkowicka Residence(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Witkowicka 74 (5.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 610 brutto/m2
  Vitkowicka Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 64 - 118 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Devely Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Piękne widoki, świeże powietrze i dużo zieleni – to atuty rozwijającego się, młodego krakowskiego osiedla – przy ul. Felińskiego. Właśnie to miejsce w naszym mieście, wybierają najczęściej do życia młode rodziny. Mieszkańcy mogą czuć się uprzywilejowani, ponieważ tą część Krakowa uważa się za najczystszą pod względem powietrza. Po pierwsze – domy i bloki znajdują się na czystym wzniesieniu, a to gwarantuje również ciekawe widoki (przy pięknej pogodzie widać stąd nawet góry!). Po drugie – choć przecinająca Górkę arteria, jaką jest al. 29 Listopada jest ruchliwa, daleko jej do spalinowej “wydajności” znajdujących się w centrum Krakowa alej Trzech Wieszczów. W dodatku wzdłuż ulicy stoi wiele drzew chłonących spaliny. Po trzecie – czystość powietrza gwarantuje mała ilość zakładów przemysłowych. Mieszkania na Górce powstawały i powstają na dawnych terenach rolniczych i łąkach – a więc terenach ekologicznie czystych. Pomimo rozbudowy miasta, osiedle przy ul. Felińskiego wciąż jest jednym z najmłodszych osiedli Krakowa. Położone jest na niewielkim wzniesieniu (stąd jej nazwa) po obu stronach Al. 29 Listopada w kierunku na Warszawę, za którym rozciąga się wieś Węgrzce. Choć patrząc na mapę wydaje się, że Górka znajduje się na obrzeżach Krakowa, tak naprawdę do centrum stąd w linii prostej jest zaledwie pięć kilometrów.Metraże:1 pokojowe 35-38 m22 pokojowe 35-51 m23 pokojowe 62 m2

Inwestycja Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L znajduje się na Prądniku Białym, ul. Felińskiego (4.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budrem przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Banacha.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Parafii Chrystusa Króla im. św. Jana Pawła II w odległości 230 m, Przedszkole Publiczne "Bajkowy Świat" w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ginekolog w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 410 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Al.29 Listopada/ul.Felińskiego L w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 19.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie