Ukryte Pragnienia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Krowoderskich Zuchów, oferowane bezpośrednio przez

Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, Krowodrza, ul. Krowoderskich Zuchów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 437 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ukryte Pragnienia

4 zdjęcia

Ukryte Pragnienia
Ukryte Pragnienia
Ukryte Pragnienia
Ukryte Pragnienia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek G (mieszkalno-usługowy):Wysokość budynku: 7 pięter (8 kondygnacji)Mieszkania – 59Lokale usługowe – w parterze – 6Garaże/podziemne stanowiska postojowe – 40Stanowiska postojowe naziemne – 40Metraże mieszkań – od 33 do 95 m2 Budynek H (usługowy):

Budynek usługowy o łącznej powierzchni 1 236 m2, zaliczany do typu budynków “open space”(otwarte powierzchnie na kondygnacjach)Wysokośc budynku: 3 piętra (4 kondygnacje)Stanowiska postojowe w garażu podziemnym: 15Stanowiska postojowe naziemne – 16Rozpoczęcie budowy -  II kwartał 2012Zakończenie budowy – IV kwartał 2013Kompleks mieszkań i apartamentów “Ukryte Pragnienia”

W latach 2006 – 2010 zrealizowaliśmy IV etapy inwestycji, łącznie 374 mieszkania w 6 budynkach. Kompleks zaprojektowany został tak, by zapewnić mieszkającym w nim osobom poczucie komfortu i satysfakcji. Celem Inwestora i zespołu projektowego było to, by osiedle było miejscem, w którym mieszkańcy czują się bezpiecznie i do którego chce się wracać.Składa się na to między innymi:- dużo przestrzeni w obrębie osiedla- efektowna nowoczesna architektura- przeszklone klatki schodowe- nowoczesne panoramiczne windy- klatki schodowe i części wspólne wykończone w wysokim standardzie- indywidualne garaże/stanowiska postojowe pod budynkami- duża liczba ogólnodostępnych miejsc postojowych na terenie osiedla- łączna liczba garaży i miejsc postojowych większa niż liczba mieszkań- wózkownie do dyspozycji mieszkańców- starannie zaprojektowana zieleń i mała architektura

Mieszkania

Mieszkania i apartamenty w kompleksie “Ukryte Pragnienia” zostały zaprojektowane z najwyższą starannością. Zadbaliśmy o to, by były maksymalnie wygodne i funkcjonalne.Składa się na to między innymi:- Bardzo dobre doświetlenie mieszkań- Dobrze zaprojektowane, ustawne mieszkania- Duże loggie, balkony i tarasy- Największe mieszkania z ogromnymi widokowymi tarasami (do 50 m2)- Duże powierzchnie przeszkleń; w części mieszkań efektowne narożne okna- Ponadstandardowa wysokość mieszkań- Skuteczna wentylacja mechaniczna w mieszkaniach- Drzwi do mieszkań fornirowane drewnem i antywłamaniowe- Najwyższej jakości okna PCV od zewnątrz w kolorze drewna- Indywidualne opomiarowanie mediów z systemem zdalnego sczytywania; ogrzewanie i ciepła woda z sieci MPEC (budynek bez gazu) Lokale usługowe

Tętniąca życiem dzielnica, bogata infrastruktura oraz dogodna komunikacja sprawia, że lokale usługowe w kompleksie “Ukryte Pragnienia” są doskonałym miejscem na prowadzenie działalności usługowej, handlowej i biurowej.W parterze budynku mieszkalno-usługowego (G) jest 6 lokali o powierzchni od 55 do 95 m2 i każdy posiada po 2 niezależne wejścia. Lokale wyposażone są w indywidualny węzeł sanitarny i zaplecze. Lokale można łączyć.W budynku  usługowym (H) parter przeznaczony jest pod handel lub usługi, znajduje się tam również węzeł sanitarny oraz portiernia z zapleczem. Na każdym z pozostałych trzech pięter znajduje się powierzchnia komercyjna typu open space (ok. 330 m2), węzeł sanitarny oraz pomieszczenie socjalne. Powierzchnie poszczególnych kondygnacji mogą być dowolnie dzielone i aranżowane w zależności od potrzeb użytkowników.

Inwestycja Ukryte Pragnienia znajduje się w Krowodrzy, ul. Krowoderskich Zuchów (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Awim Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Ukryte Pragnienia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ukryte Pragnienia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awim Grupa Inwestycyjna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (40 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ukryte Pragnienia?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ukryte Pragnienia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Ukryte Pragnienia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krowoderskich Zuchów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ukryte Pragnienia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ukryte Pragnienia znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 138 w odległości 170 m, Samorządowe Przedszkole nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego w odległości 190 m, SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 15 IM. KSIĘDZA KARDYNAŁA KAROLA WOJTYŁY W KRAKOWIE w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ukryte Pragnienia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ukryte Pragnienia w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: