Nowy Żabiniec Apartamenty

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Nowy Żabiniec to kameralne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykonania. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, a bliskość trasy krajowej E77 gwarantuje sprawne połączenia komunikacyjne z innymi miastami Polski. W okolicy znajdują się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, uniwersytet i Zakład Opieki Zdrowotnej. Dla osób aktywnie spędzających czas wolny niewątpliwą zaletą osiedla będzie bliskość Rynku Głównego oraz popularnej Galerii Krakowskiej – idealnych miejsc na spotkania i rozrywkę. Na inwestycję składać się będą dwa czteropiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 81 mieszkań. W pierwszym budynku powstanie 45 mieszkań, w drugim zaś 36. Na łącznej powierzchni blisko 4500 mkw zaprojektowano mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Na parterze przewidziano także 3 lokale usługowe. W podziemnej kondygnacji powstanie parking z 79 miejscami postojowymi, a ponadto komórki lokatorskie dla mieszkańców i pomieszczenia techniczne. W podziemnym garażu zastosowane będą specjalne rozwiązania technologiczne monitorujące dopuszczalny poziom stężenia gazu propan-butan w powietrzu, dlatego możliwe będzie parkowanie także samochodów napędzanych LPG. Przestrzeń pomiędzy budynkami została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom miejsce idealne do odpoczynku i rekreacji. Na wewnętrznym skwerze posadzona zostanie zieleń oraz liczne krzewy, a dla najmłodszych powstanie plac zabaw. Mieszkania na parterze będą posiadać własne ogródki do samodzielnego zagospodarowania. Pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony i tarasy. Całe osiedle będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią m.in. wysokiej klasy cichobieżne windy.

Inwestycja Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się na Krowodrzy, ul. Żabiniec (1,9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Żabiniec Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc),
  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc),
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Krowodrza to dzielnica V Krakowa, która leży na powierzchni 561,90 ha i ma 31 870 mieszkańców. Jej cechą charakterystyczną jest różnorodność zabudowy, w której kamienice sprzed II wojny światowej przeplatają się z willami. Obok nich stoją też bloki z lat 70-tych XXw. i nowoczesne apartamentowce. Kwitnie tu życie akademickie – w dzielnicy działają wydziały 6 uczelni wyższych. Na Krowodrzy mieści się stadion Wisły Kraków, a atrakcjami dla całej rodziny są m.in. Park Jordana i kino. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, dzięki kursom linii autobusowych i tramwajowych. W odległości 400 metrów od inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Uniwersytet Rolniczy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 95 w odległości 600 m, Prywatne Przedszkole "Malinka" w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m EXPEDITE. APTEKA, w odległości 650 m MASZACHABA SP. Z O.O. CENTRUM MEDYCZNE, w odległości 750 m PLUS. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 300 m, BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 300 m, PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 400 m, KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA w odległości 1 000 m, Infinity Fitness w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 11 kwietnia 2012 11:59

Data aktualizacji: 04 October 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

ATAL S.A.

ATAL S.A.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Chełmońskiego 130
    31-340 Kraków

+48 12 ...

Wiadomości powiązane z ATAL S.A.

Znajdziemy dla Ciebie