Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Nowy Żabiniec ApartamentySPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 885 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Casa Feliz etap IV (105 m dalej)

Inwestycja Casa Feliz etap IV znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Casa Feliz A sp. z o.o.. Inwestycja Casa Feliz etap IV jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 144 lokale mieszkalne o powierzchniach od 56 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 581 zł/m2
 • Termin oddania: 1 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 43
 • Powierzchnia: 56 - 76 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Casa Feliz A sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Casa Feliz etap V (109 m dalej)

Inwestycja Casa Feliz etap V znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Casa Feliz A sp. z o.o.. Inwestycja Casa Feliz etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 72 lokale mieszkalne o powierzchniach od 52 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 786 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 19
 • Powierzchnia: 52 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Casa Feliz A sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Casa Feliz etap III (124 m dalej)

Inwestycja Casa Feliz etap III znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Casa Feliz A sp. z o.o.. Inwestycja Casa Feliz etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 74 lokale mieszkalne o powierzchniach od 59 do 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 580 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 3
 • Powierzchnia: 59 - 61 m2
 • Liczba pokoi: 3
Casa Feliz A sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Nowy Żabiniec to kameralne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Krowodrza w Krakowie. Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykonania. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do ścisłego centrum miasta, a bliskość trasy krajowej E77 gwarantuje sprawne połączenia komunikacyjne z innymi miastami Polski. W okolicy znajdują się m.in. przedszkole, szkoła podstawowa, uniwersytet i Zakład Opieki Zdrowotnej. Dla osób aktywnie spędzających czas wolny niewątpliwą zaletą osiedla będzie bliskość Rynku Głównego oraz popularnej Galerii Krakowskiej – idealnych miejsc na spotkania i rozrywkę. Na inwestycję składać się będą dwa czteropiętrowe budynki, w których znajdzie się łącznie 81 mieszkań. W pierwszym budynku powstanie 45 mieszkań, w drugim zaś 36. Na łącznej powierzchni blisko 4500 mkw zaprojektowano mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Na parterze przewidziano także 3 lokale usługowe. W podziemnej kondygnacji powstanie parking z 79 miejscami postojowymi, a ponadto komórki lokatorskie dla mieszkańców i pomieszczenia techniczne. W podziemnym garażu zastosowane będą specjalne rozwiązania technologiczne monitorujące dopuszczalny poziom stężenia gazu propan-butan w powietrzu, dlatego możliwe będzie parkowanie także samochodów napędzanych LPG. Przestrzeń pomiędzy budynkami została zaprojektowana tak, by zapewnić mieszkańcom miejsce idealne do odpoczynku i rekreacji. Na wewnętrznym skwerze posadzona zostanie zieleń oraz liczne krzewy, a dla najmłodszych powstanie plac zabaw. Mieszkania na parterze będą posiadać własne ogródki do samodzielnego zagospodarowania. Pozostałe lokale wyposażone zostaną w przestronne balkony i tarasy. Całe osiedle będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowe przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią m.in. wysokiej klasy cichobieżne windy.

Inwestycja Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się na Krowodrzy, ul. Żabiniec (1,9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowy Żabiniec Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (79 miejsc),
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów. W odległości 400 metrów od inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Uniwersytet Rolniczy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 95 w odległości 600 m, Prywatne Przedszkole "Malinka" w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m EXPEDITE. APTEKA, w odległości 650 m MASZACHABA SP. Z O.O. CENTRUM MEDYCZNE, w odległości 750 m PLUS. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: AP Kraków w odległości 300 m, BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 300 m, PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 400 m, KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA w odległości 1 000 m, Infinity Fitness w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 11 kwietnia 2012 11:59

Data aktualizacji: 16 maja 2017 10:48

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z ATAL S.A.

Znajdziemy dla Ciebie