Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa Pabianicka

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pabianicka, oferowane bezpośrednio przez

RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Pabianicka 25

Ceny od: 15 000 zł/m2
Nowa PabianickaNowa Pabianicka

4 zdjęcia

Nowa Pabianicka
Nowa Pabianicka
Nowa Pabianicka
Nowa Pabianicka
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

27 - 164/m2

Przedział pokoi

1 - 6

Kondygnacje

5 - 11

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Główny - 869 m

Przystanek Tramwajowy - 156 m

Przystanek Autobusowy - 139 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

37 placówek medycznych, 133 placówki edukacyjne, 151 kawiarni i restauracji, 72 sklepy, 80 obiektów sportowych, 72 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 194 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 264 do 291 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 190 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 164 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5, 6-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 510 000 do 3 400 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 000 do 22 231 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa Pabianicka to unikalne miejsce we Wrocławiu, położone w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Inwestycja stworzona dla osób, które pragną korzystać z uroków dużego miasta. Idealnie skomunikowana lokalizacja umożliwia przemieszczanie się bez konieczności wsiadania do samochodu. W pobliżu znajdują się liczne placówki edukacyjne, uczelnie wyższe i biurowce. W zaledwie 10 minut można dojść AquaParku, galerii handlowych i Dworca Głównego.

Inwestycję, realizowaną przez RealCo Property Investment and Development, tworzą 194 mieszkania położone w budynku składającego się z dwóch części – o 5 i 11 kondygnacjach, optymalnie wkomponowanych w okolicę otoczenia. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych mieszkańców oferujemy przemyślane przestrzenie mieszkalne, które harmonijnie łączą funkcjonalność z elegancją. Nowa Pabianicka to świetna propozycja dla singli, par i rodzin, które stawiają na wygodę i niezależność w życiu codziennym.

W naszej inwestycji mieszkania zostaną wyposażone w drzwi wejściowe o zwiększonej wytrzymałości antywłamaniowej, co zapewni lokatorom dodatkowe bezpieczeństwo. Balkony będą posiadały antypoślizgową nawierzchnię i estetyczne, przeszklone balustrady. Dla komfortu mieszkańców zaplanowano garaż podziemny, a miłośnicy jednośladów będą mieli do użytku dwie rowerownie. Elegancka recepcja umiejscowiona w centralnej części holu podniesie codzienny komfort użytkowania przestrzeni mieszkalnej.

Udogodnienia inwestycji

Standard i bezpieczeństwo:

- winda

- 2 rowerownie

- wykończone antypoślizgowo balkony z przeszklonymi balustradami

- drzwi wejściowe do mieszkań o zwiększonej odporności na włamanie

- recepcja w głównym holu

Instalacje i energetyka

- oświetlenie zewnętrzne LED z czujką zmierzchową

Przyroda w okolicy

- 2 parki

Inwestycja Nowa Pabianicka znajduje się na Południu, ul. Pabianicka 25 (1.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 194 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Pabianicka w sprzedaży jest 190 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 164 metrów kwadratowych , w cenie od 15 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowa Pabianicka jest położona w południowej części miasta, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę życia w mieście, jednocześnie pragnąc zachować spokój i kontakt z naturą. Mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością parków, terenów sportowo-rekreacyjnych, łatwym dostęp do centrów handlowych, placówek edukacyjnych i kulturalnych. Dzięki doskonałej komunikacji miejskiej całe miasto jest na wyciągnięcie ręki. A dla tych, którzy planują podróże do dalszych destynacji sporym udogodnieniem jest bliskie położenie Dworca Głównego – zaledwie kilkanaście minut spacerem. Lokalizacja kompleksu mieszkaniowego zapewnia też doskonały wyjazd z miasta na autostradę A4.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Pabianicka?

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Pabianicka? Nasza inwestycja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta dzięki licznym połączeniom autobusowym i tramwajowym. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się dwie linie tramwajowe: 9 i 15 oraz autobusy pospieszne N i K. Zlokalizowana zaledwie kilkanaście minut od centrum handlowego Wroclavia i Dworca Głównego, Nowa Pabianicka korzysta z rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, która ułatwia szybkie i wygodne dotarcie do każdego miejsca we Wrocławiu. Kierując się w stronę Powstańców Śląskich zyskujemy kolejne połączenia, co jeszcze bardziej ułatwia dostęp do różnych części miasta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Pabianicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy Nowej Pabianickiej będą mogli skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej zarówno placówek publicznych, jak i prywatnych. W okolicy znajdują się żłobki, szkoły podstawowe, licealne i policealne. Zaledwie 450 metrów dzieli naszą lokalizację od Uniwersytetu Ekonomicznego. Bliską odległość od uczelni docenią też studenci Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Czy w pobliżu inwestycji Nowa Pabianicka znajdują się szkoły/przedszkola? W pobliżu Nowej Pabianickiej dostępne są żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, w tym jednostka oświatowa nr 76 z rozbudowanym programem sportowym. Niedaleko inwestycji znajduje się także placówka edukacyjna prowadzona metodą Montessori, która dostosowuje tempo nauki do indywidualnych potrzeb dziecka. Młodzież ma dostęp do renomowanych liceów z wysokim programem nauczania, a także techników z różnorodną ofertą kształcenia zawodowego.

Opieka medyczna

Mieszkańcy inwestycji w swoim budynku będą mieli do dyspozycji ogromną przestrzeń z różnorakimi usługami medycznymi, które zgodnie z projektem obejmą większość lokali usługowych, znajdujących się na parterze. Dodatkowo, Nowa Pabianicka cieszy się wyjątkowo korzystnym położeniem ze względu na bliskość licznych placówek medycznych. W znajdującym się zaledwie 700 metrów od inwestycji Sky Tower znajduje się Przychodnia EuroMediCare z licznymi poradniami specjalistycznymi oraz nowoczesną pracownią diagnostyczną działająca zarówno w ramach NFZ, jak i komercyjnie. Na pobliskiej ulicy Swobodnej położone jest Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne „Promyk Słońca” będące specjalistyczną przychodnią dziecięcą. Jeden z największych i najlepszych szpitali w Polsce – Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego jest położony zaledwie kilka minut jazdy samochodem od Nowej Pabianickiej.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Inwestycja Nowa Pabianicka wyróżnia się bogatą ofertą lokalnych atrakcji i udogodnień. W jej pobliżu zlokalizowane są popularne sklepy, takie jak Kaufland czy Biedronka, otwarte do późnych godzin, co zapewnia wygodę i elastyczność w codziennych zakupach. Kameralnym miejscem, w którym znajdują się ciekawe stoiska z wyszukanymi produktami jest centrum handlowym Arena. Ponadto, w sąsiedztwie znajduje się Bazar Komandor, słynący z 30-letniej tradycji i oferujący szeroki wybór regionalnych produktów, świeżych warzyw i owoców rodzimych producentów. Oferta handlowa wzbogacona jest o Arkady Wrocławskie oraz galerię Wroclavia, gdzie można znaleźć szeroki asortyment sklepów odzieżowych, punkty z elektroniką, księgarnie, drogerie. Ta różnorodność sprawia, że mieszkańcy Nowej Pabianickiej będą mogli się cieszyć zarówno codzienną wygodą, jak i przyjemnością z zakupów w wyjątkowym otoczeniu. Jak daleko jest do najbliższego sklepu? Najbliżej położony naszego kompleksu mieszkaniowego jest market Biedronka – zaledwie 2 minuty spacerem. Kolejny duży market Kaufland jest położony naprzeciwko inwestycji i czynny jest w godzinach 6:00 – 23:00.

Sport

Miłośnicy aktywnego trybu życia z pewnością będą zachwyceni sąsiedztwem Aquaparku, lodowiska, okolicznych klubów fitness oraz kortów tenisowych. Okolica oferuje również dostęp do zieleni, w tym parku Skowroniego z siłownią na świeżym powietrzu, boiskiem do gry w siatkówkę i trasą biegową.

Data publikacji: 08.04.2024
Data aktualizacji: 10.05.2024
RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. logo

RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Biuro Sprzedaży Apartamentów przy Parku Szczytnickim, al. Ludomira Różyckiego 1C, 51-608 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023