Green House Apartments

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezASG Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 618 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Skwerowa 32(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Skwerowa 32 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 22 000 brutto/m2
  Skwerowa 32
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 113 - 115 m2
  Liczba pokoi: 5
  Epol Estate Sp. z o.o.
 • Barska 69(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Dębniki, ul. Barska 69 (2.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 700/m2
  Barska 69
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 28 - 85 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 17 ofert
  Sento S.A.
 • DUO Residence(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Zwierzyniec, ul. Tadeusza Kościuszki 60 (2.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  DUO Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 45 - 158 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  EKOPARK

Opis Inwestycji

Apartament znajduje się w realizowanym kameralnym budynku nawiązującym w swojej formie i detalu do krakowskiego modernizmu międzywojennego.Elegancja i wysoki styl wykończenia idealnie wpisuje się w urokliwy kontekst i charakter miejsca. Architektura łączy w sobie nowoczesny design oraz wyjątkową funkcjonalność lokali mieszkalnych.W budynku zostało zaprojektowanych 31 niewielkich apartamentów dwuosobowych w standardzie trzygwiazdkowym.Termin zakończenia prac budowlanych i odbioru – marzec 2020 r.Projekt jest realizowany w centrum starych Dębników - jednej z ulubionych dzielnicy krakowian.Dębniki to enklawa spokoju z wyjątkowym klimatem małych uliczek z urokliwymi kamieniczkami i słynnym Dębnickim rynkiem położona w sąsiedztwie zielonych parków oraz bulwarów Wisły.Lokalizacja zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę a jednocześnie dzięki doskonałej komunikacji i niewielkiej odległości w zasięgu pieszej wycieczki od Starego Miasta i Kazimierza, pozwala korzystać z uroków Krakowa.Podane ceny są cenami netto, trzeba do nich doliczyć 23% VAT.

Inwestycja Green House Apartments znajduje się na Dębnikach, Bałuckiego 29 (2.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera ASG Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Green House Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Green House Apartments pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 16 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 10 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ASG Inwestycje Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
pustak silikatowy
Stolarka okienna
Okna drewniane 3 szyb
Parapety wewnętrzne
parapety konglomerat
Ogrzewanie
ogrzewanie gazowe z kotłowni centralnej
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Green House Apartments

Projekt jest realizowany przy ul. Bałuckiego - w centrum starych Dębników - jednej z ulubionych dzielnicy krakowian. Dębniki to enklawa spokoju z wyjątkowym klimatem małych uliczek z urokliwymi kamieniczkami i słynnym Dębnickim rynkiem położona w sąsiedztwie zielonych parków oraz bulwarów Wisły. Lokalizacja zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę a jednocześnie dzięki doskonałej komunikacji i niewielkiej odległości w zasięgu pieszej wycieczki od Starego Miasta i Kazimierza, pozwala korzystać z uroków Krakowa. W pobliżu znajduje się nowe Centrum Kongresowe (400 m.) oraz Wawel (800 m). Zaletą tak wyjątkowego usytuowania jest możliwość aktywnego odpoczynku nad wodą lub w parku. W pobliżu znajdują się urokliwe kawiarenki, także te na wodzie. Miejsce idealne dla osób ceniących spokój które chcą spędzać czas wśród przyrody oraz dla aktywnych sportowo. Bulwary Wisły to idealne miejsce na poranny lub wieczorny jogging lub spacer z możliwością podziwiania Wzgórza Wawelskiego. W pobliżu znajdziemy wszystko co jest niezbędne do wygodnego życia - sklepy, szkoły, kawiarnie i placówki kulturalne.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green House Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Green House Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green House Apartments znajduje się się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Niebieska Żabka" w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 w odległości 240 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna CRESCO w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green House Apartments jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Dębniki NZOZ Kraków-Południe w odległości 220 m, Przychodnia w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green House Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia Chmura, w odległości 190 m znajduje się Złoty Róg, w odległości 320 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green House Apartments w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.09.2019

Data aktualizacji: 06.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie