Na Lotnisku 1

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Na Lotnisku 1

Najbliższe inwestycje

 • Okulickiego-Fatimska(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bieńczyce, ul. Fatimska/Okulickiego (6.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 5 450/m2
  Okulickiego-Fatimska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 80 - 121 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  HSD Inwestycje
 • Osiedle Estella -lokale z funkcją mieszkalną(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Stella Sawickiego/Włodarczyka (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 950/m2
  Osiedle Estella -lokale z funkcją mieszkalną
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 28 m2
  Liczba pokoi: 2
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Osiedle Estella(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Stella Sawickiego/Włodarczyka (4.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 500/m2
  Osiedle Estella
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 67 m2
  Liczba pokoi: 3
  Frax-Bud Franciszek Drożdż

Opis Inwestycji

Inwestycja posiada ostateczne pozwolenie na użytkowanie. Oferujemy gotowe mieszkania doskonałe pod względem inwestycyjnym. Przemyślany projekt daje możliwość w ramach jednego mieszkania wydzielić i wynająć kilka odrębnych lokali.Zainwestuj bez ryzyka. Nieruchomość w dobrej lokalizacji to pewny zysk!Inwestycja os. Na Lotnisku 1 - to nowoczesny 10-piętrowy budynek wielorodzinny zlokalizowany w rejonie ul. Broniewskiego i Urbanowicza. Kompleks obejmuje mieszkania w metrażach od 19 do 135 m² z możliwością podziału i łączenia, oraz przestrzeń o przeznaczeniu handlowo– usługowym na poziomie parteru i pierwszego piętra.Dla wygody mieszkańców budynek będzie posiadał wózkownie, komórki lokatorskie i miejsca postojowe zarówno przed budynkiem jak i w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Niewątpliwym atutem inwestycji jest wspaniała lokalizacja uwzględniająca zarówno bliskość do bardzo dobrze rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej pozwalającej szybko i wygodnie dostać się do centrum miasta jak też bliskość niezaprzeczalnej zielonej atrakcji tej części miasta jakimi są Planty Bieńczyckie czyli teren rekreacyjny o powierzchni prawie 17 ha wraz licznymi alejkami spacerowymi oraz placami zabaw.Oferowane lokale usługowe mają powierzchnię od 45 do 182 m² z możliwością ich łączenia i dzielenia. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców dla lokali usługowych zaprojektowane zostały odrębne klatki schodowe wraz windami co skutecznie oddziela część mieszkalną od usługowej. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub loggie. Ze względu na wspaniałe walory widokowe lokale mieszkalne trzech ostatnich kondygnacji posiadają duże przeszklenia oraz indywidualne tarasy.

Inwestycja Na Lotnisku 1 znajduje się w Bieńczycach, ul. Broniewskiego (5.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Na Lotnisku 1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Lotnisku 1 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 209 metrów kwadratowych w cenie od 5 300 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja budynku żelbetowa.
Dach
Dach w postaci stropodachu płaskiego pokryty membraną np. Bauder.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe - PCV.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do budynku - ślusarka aluminiowa.
Ściany
Ściany zewnętrzne do wys. 1 piętra: żelbetowe gr. 22 - 40 cm. Ściany zewnętrzne od 2 piętra do wys. 35m : żelbetowe gr. 22 - 24cm. Ściany wewnętrzne: żelbetowe gr. 20 - 25cm. Ściany działowe z silikatów i z bloczków z betonu komórkowego gr. 8-18 cm.
Instalacje
- instalacja zimnej wody użytkowej, - instalacja ciepłej wody użytkowej (MPEC) - instalacja kanalizacyjna - instalacja centralnego ogrzewania (MPEC) - instalacja wentylacji mechanicznej - instalacja elektryczna - instalacja domofonowa i dzwonkowa - instalacja telefoniczna - instalacja telewizyjna - instalacja internetowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena 35 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Na Lotnisku 1

W pobliżu inwestycji znajduje się pełna infrastruktura miejska tj. przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazjum, Dom Handlowy Wanda i Centrum Handlowe Czyżyny oraz przychodnie zdrowotne. Bliskość tych placówek powoduje, że mieszkanie w naszej inwestycji będzie komfortowe i wygodne.

Bieńczyce to XVI dzielnica Krakowa. W jej skład wchodzą osiedla: Albertyńskie, Jagiellońskie, Kalinowe, Kazimierzowskie, Kościuszkowskie, Na Lotnisku, Niepodległości, Przy Arce, Strusia, Wysokie, Złotej Jesieni. Na obszarze znajduje się kilka terenów zielonych - Park Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie, ROD Hutnik, które umożliwiają spacery i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dzielnica Bieńczyce to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi lub dla osób starszych. Szerokie zaplecze handlowo- usługowe ułatwi codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Komunikacja

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem, kilka linii tramwajowych i autobusowych umożliwi dojazd do każdego miejsca w Krakowie. Dla zmotoryzowanych mieszkańców wygodą może być bliskość Alei Andersa i Jana Pawła II.

W odległości 300 metrów od inwestycji Na Lotnisku 1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny DH Wanda.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Lotnisku 1 znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Nr 27 w odległości 150m, III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w odległości 200m, Szkoła Podstawowa Nr 101 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się WANDA. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się REMEDIUM. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się GEMELLI. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA. PORADNIA DLA KOBIET.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Teatr Wagabunda, w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA, w odległości 1100 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Studio Ruchu PRESTIGE, w odległości 850 m znajduje się Siłownia Gladiator, w odległości 1250 m znajduje się ACTIVE NIUTON Siłownia-Fitness.

Data publikacji: 22.04.2016

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie