Powstańców 20

- Mieszkaj wygodnie.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTreedom Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 6 790 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
40
4
88,35 m²
6
599 883 zł6 790 zł/m²
42
4
83,12 m²
6
598 464 zł7 200 zł/m²
39
4
126,52 m²
6
860 336 zł6 800 zł/m²
43
5
116,38 m²
6
820 479 zł7 050 zł/m²
44
5
116,33 m²
6
796 838 zł6 850 zł/m²

Opis Inwestycji

Powstańców 20 to nowoczesny budynek zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, jednej z dynamiczniej rozwijających dzielnic Krakowa. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturą usługowo-handlową i edukacyjną, zaspokajającą wszystkie najważniejsze potrzeby jej przyszłych mieszkańców. W pobliżu nie brakuje zacisznych terenów zielonych, doskonale nadających się na odpoczynek czy rekreację.Oferujemy Państwu 45 komfortowych mieszkań w zróżnicowanych metrażach między 25 a 126 m2. Osobom najbardziej wymagającym, oczekujących nieoczywistych i reprezentacyjnych rozwiązań proponujemy mieszkania dwupoziomowe z salonami otwartymi na dwie kondygnacje, mieszczące się na ostatnich piętrach budynku.To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy marzą o dużej, otwartej i doskonale doświetlonej przestrzeni oraz myślą o swoim domu w kategoriach nowoczesnego designu.Przy planowaniu pomieszczeń zadbano o ich największą funkcjonalność, umożliwiając wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni zgodnie z własnymi upodobaniami i trybem życia.Przy wykonaniu projektu położono nacisk na jakość stosowanych materiałów i dobry standard wykończenia. Dynamiczny projekt budynku nawiązuje do najlepszych tradycji architektonicznych, a jego prosta forma harmonijnie wpisuje się w przyjazny, okoliczny krajobraz.

Inwestycja Powstańców 20 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Powstańców 20 (3.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Treedom Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Powstańców 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 83 do 127 metrów kwadratowych w cenie od 6 790 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 do 127 m2 w cenie od 598 464 zł (3 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 116 m2 w cenie od 796 838 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Treedom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Metraż od 2,77 m2 do 3,8 m2, cena 12 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 262 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• opomiarowanie wszystkich mediów umieszczone w skrzynkach na zewnątrz mieszkań (liczniki wody ciepłej, zimnej, CO, elektryka); • grzejniki konwektorowe płytowe we wszystkich mieszkaniach;
Konstrukcja budynku
Technologia tradycyjna żelbetowa z częściowym wypełnieniem z ceramiki. Ściany garażu podziemnego żelbetowe na płycie dennej w technologii betonu wodoszczelnego ocieplone styrodurem. Ściany zewnętrzne kondygnacji naziemnych w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem żelbetowym lub z ceramiki. Stropy monolityczne żelbetowe.
Dach
Stropodach monolityczny żelbetowy, ocieplony styropianem.
Elewacja
Elewacje ocieplone warstwą styropianu lub wełny mineralnej i pokryte tynkiem akrylowym.
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa PCV.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi do mieszkań Diere.
Balkony
Balustrady tarasów i balkonów ze stali malowanej proszkowo lub częściowo z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego lub murowane/betonowe. Posadzki tarasów/balkonów na 1 piętrze i na ostatniej kondygnacji wykonane z płyt betonowych na podkładach dystansowych;
Posadzka
Wylewki z jastrychu cementowego na podkładzie z izolacją akustyczną ze styropianu.
Ściany
Ściany wydzielające żelbetowe lub murowane z ceramiki. Ściany działowe wewnętrzne murowane. Tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe, łazienki tynki cementowo wapienne.
Sufity
Stropy monolityczne żelbetowe.
Parapety wewnętrzne
Parapety z kamienia naturalnego lub aglomarmuru.
Instalacje
Instalacje kanalizacyjne z rur PCV. Instalacje wody zimnej i ciepłej; Instalacje elektryczne: instalacja oświetleniowa i gniazd wtyczkowych wraz z osprzętem (dla kuchni 3-faz.) z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym wyłącznikiem różnicowo-prądowym. Instalacja teletechniczna światłowodowa. Instalacja wideodomofonowa (bez odbiornika). Instalacja cyfrowej telewizji naziemnej.
Ogrzewanie
Centralne miejskie MPEC.
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna oraz przyłącz wentylacji okapu kuchennego.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: Metraż od 2,77 m2 do 3,8 m2, cena 12 000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w cenie 35 000 zł.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, TV kablowa, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 83 do 127 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 598 464 do 860 336 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 790 do 7 200 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Powstańców 20

Inwestycja znajduje się w odległości ok. 5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Okolica jest bardzo rozwojowa, a w niedalekiej przyszłości mieszkańcy będą mogli cieszyć się łatwym wyjazdem na Północną Obwodnicę Krakowa. Zamieszkując przy ul. Powstańców 20 możesz korzystać z szerokiej oferty pobliskich placówek wychowawczych i oświatowych (żłobków, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych), przychodni lekarskich czy innych budynków użyteczności publicznej oraz znanych sklepów (Biedronka, Lidl), centrów handlowych (CH Krokus, M1 Kraków, CH Wanda) i licznych punktów usługowych. Sąsiedztwo ważnych przystanków, pętli i głównych arterii komunikacyjnych, pozwoli zaoszczędzić cenny czas, który można wykorzystać na przyjemności i rekreację w pobliskich restauracjach, parkach miejskich (m.in. Parku Zaczarowanej Dorożki, Parku Tadeusza Kościuszki) czy w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie. W pobliżu nie brakuje również takich atrakcji jak korty do squasha, ośrodek jazdy konnej czy Aqua Park. Mieszkanie przy Powstańców 20 to rozwiązanie wygodne i bezpieczne.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 50 metrów od inwestycji Powstańców 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Powstańców.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Samorządowy nr 30 w odległości 100m, Niepubliczne Przedszkole Malowany Konik w odległości 250m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWE MARCHEWKOWE POLE w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA, w odległości 650 m znajduje się PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY SP. Z O.O. NZOZ, w odległości 750 m znajduje się APTEKA PRYWATNA S.C..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Niebo w gębie, w odległości 400 m znajduje się Euronet. Bankomat, w odległości 450 m znajduje się CASH4YOU. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się DAKO PROFESSIONAL, w odległości 600 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA, w odległości 700 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 16.04.2018

Data aktualizacji: 14.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie