Powstańców 20

Mieszkaj wygodnie.

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTreedom Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 6 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
39
4
126,75 m²
6
861 900 zł6 800 zł/m²
43
5
116,91 m²
6
824 216 zł7 050 zł/m²

Opis Inwestycji

Powstańców 20 to nowoczesny budynek zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, jednej z dynamiczniej rozwijających dzielnic Krakowa. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz rozbudowaną infrastrukturą usługowo-handlową i edukacyjną, zaspokajającą wszystkie najważniejsze potrzeby jej przyszłych mieszkańców. W pobliżu nie brakuje zacisznych terenów zielonych, doskonale nadających się na odpoczynek czy rekreację.Oferujemy Państwu 45 komfortowych mieszkań w zróżnicowanych metrażach między 25 a 126 m2. Osobom najbardziej wymagającym, oczekujących nieoczywistych i reprezentacyjnych rozwiązań proponujemy mieszkania dwupoziomowe z salonami otwartymi na dwie kondygnacje, mieszczące się na ostatnich piętrach budynku.To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy marzą o dużej, otwartej i doskonale doświetlonej przestrzeni oraz myślą o swoim domu w kategoriach nowoczesnego designu.Przy planowaniu pomieszczeń zadbano o ich największą funkcjonalność, umożliwiając wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni zgodnie z własnymi upodobaniami i trybem życia.Przy wykonaniu projektu położono nacisk na jakość stosowanych materiałów i dobry standard wykończenia. Dynamiczny projekt budynku nawiązuje do najlepszych tradycji architektonicznych, a jego prosta forma harmonijnie wpisuje się w przyjazny, okoliczny krajobraz.

Inwestycja Powstańców 20 znajduje się na Prądniku Czerwonym, ul. Powstańców 20 (3.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Treedom Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Powstańców 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Powstańców 20 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 117 do 127 metrów kwadratowych w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 127 m2 w cenie od 861 900 zł (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 117 m2 w cenie od 824 216 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Treedom Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Metraż od 2,77 m2 do 3,8 m2, cena 12 000 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• opomiarowanie wszystkich mediów umieszczone w skrzynkach na zewnątrz mieszkań (liczniki wody ciepłej, zimnej, CO, elektryka); • grzejniki konwektorowe płytowe we wszystkich mieszkaniach;
Konstrukcja budynku
Technologia tradycyjna żelbetowa z częściowym wypełnieniem z ceramiki. Ściany garażu podziemnego żelbetowe na płycie dennej w technologii betonu wodoszczelnego ocieplone styrodurem. Ściany zewnętrzne kondygnacji naziemnych w konstrukcji żelbetowej z wypełnieniem żelbetowym lub z ceramiki. Stropy monolityczne żelbetowe.
Dach
Stropodach monolityczny żelbetowy, ocieplony styropianem.
Elewacja
Elewacje ocieplone warstwą styropianu lub wełny mineralnej i pokryte tynkiem akrylowym.
Stolarka okienna
Stolarka okienna i balkonowa PCV.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi do mieszkań Diere.
Balkony
Balustrady tarasów i balkonów ze stali malowanej proszkowo lub częściowo z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego lub murowane/betonowe. Posadzki tarasów/balkonów na 1 piętrze i na ostatniej kondygnacji wykonane z płyt betonowych na podkładach dystansowych;
Posadzka
Wylewki z jastrychu cementowego na podkładzie z izolacją akustyczną ze styropianu.
Ściany
Ściany wydzielające żelbetowe lub murowane z ceramiki. Ściany działowe wewnętrzne murowane. Tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe, łazienki tynki cementowo wapienne.
Sufity
Stropy monolityczne żelbetowe.
Parapety wewnętrzne
Parapety z kamienia naturalnego lub aglomarmuru.
Instalacje
Instalacje kanalizacyjne z rur PCV. Instalacje wody zimnej i ciepłej; Instalacje elektryczne: instalacja oświetleniowa i gniazd wtyczkowych wraz z osprzętem (dla kuchni 3-faz.) z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym wyłącznikiem różnicowo-prądowym. Instalacja teletechniczna światłowodowa. Instalacja wideodomofonowa (bez odbiornika). Instalacja cyfrowej telewizji naziemnej.
Ogrzewanie
Centralne miejskie MPEC.
Wentylacja
Wentylacja mechaniczna oraz przyłącz wentylacji okapu kuchennego.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: Metraż od 2,77 m2 do 3,8 m2, cena 12 000 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w cenie 35 000 zł.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, TV kablowa, usługi w budynku.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 117 do 127 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 824 216 do 861 900 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 800 do 7 050 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Powstańców 20

Inwestycja znajduje się w odległości ok. 5 km od Rynku Głównego i jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Okolica jest bardzo rozwojowa, a w niedalekiej przyszłości mieszkańcy będą mogli cieszyć się łatwym wyjazdem na Północną Obwodnicę Krakowa. Zamieszkując przy ul. Powstańców 20 możesz korzystać z szerokiej oferty pobliskich placówek wychowawczych i oświatowych (żłobków, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych), przychodni lekarskich czy innych budynków użyteczności publicznej oraz znanych sklepów (Biedronka, Lidl), centrów handlowych (CH Krokus, M1 Kraków, CH Wanda) i licznych punktów usługowych. Sąsiedztwo ważnych przystanków, pętli i głównych arterii komunikacyjnych, pozwoli zaoszczędzić cenny czas, który można wykorzystać na przyjemności i rekreację w pobliskich restauracjach, parkach miejskich (m.in. Parku Zaczarowanej Dorożki, Parku Tadeusza Kościuszki) czy w Parku Krajobrazowym Dolinki Krakowskie. W pobliżu nie brakuje również takich atrakcji jak korty do squasha, ośrodek jazdy konnej czy Aqua Park. Mieszkanie przy Powstańców 20 to rozwiązanie wygodne i bezpieczne.

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Powstańców 20 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Powstańców 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Powstańców.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 20 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 178 w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Powstańców 20 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się Alti, w odległości 290 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Powstańców 20 w odległości 310 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.04.2018

Data aktualizacji: 19.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie