Tetmajera 65B

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTetmajera 65b

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 461 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Green Park Villa etap II(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Truszkowskiego (6.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 349 brutto/m2
  Green Park Villa etap II
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 44 - 96 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 10 ofert
  IMPERIAL CAPITAL SP. Z O.O. GREEN PARK I SP. K.
 • Park Leśny Bronowice etap 3(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały, ul. Starego Dębu (6.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 900 brutto/m2
  Park Leśny Bronowice etap 3
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 89
  Powierzchnia: 36 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 31 ofert
  Quelle Locum Sp. z o.o.
 • Tetmajera Residence(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Włodzimierza Tetmajera (5.7 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 165 brutto/m2
  Tetmajera Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 70 - 140 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Platforma Mieszkaniowa

Opis Inwestycji

Tetmajera 65B to nowa kameralna inwestycja z apartamentami przy ul. Tetmajera w Krakowie, w dzielnicy Bronowice Małe. Składa się ona tylko z 8 mieszkań o powierzchni od 59 do 122 m2.Każde z nich ma duży balkon o powierzchni 12 m2, osobne wejście do budynku (bez klatki schodowej) i piękny widok na sąsiadujący las. Dwupoziomowe apartamenty mają indywidualne ogródki o powierzchni od 92 do 125 m2.Możliwość zakupu garażu indywidualnego o pow. 20 m2 (nie miejsca w hali garażowej).Możliwość zakupu miejsc postojowych zewnętrznych w cenie 15.000 zł.Możliwość zakupu komórek lokatorskich o powierzchni od 4 do 6 m2 w cenie 3000 zł za 1 m2.Nowoczesna architektura zapewnia poczucie estetyki, a piękna przyroda otuliny Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego, staw wędkarski i trasy rowerowo-spacerowe w okolicy zapewniają rozmaite opcje dla codziennego relaksu. Jednocześnie dojazd samochodem do Starego Miasta zajmuje zaledwie 15 min., a w ciągu 5 minut można dotrzeć na zakupy do Galerii Bronowice, Makro, Ikea czy Factory Outlet.Budowa w trakcie realizacji. Zakończenie budowy do końca września 2020 r.

Inwestycja Tetmajera 65B znajduje się na Bronowicach, ul. Tetmajera 65B (6.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Tetmajera 65b.

Inwestycja Tetmajera 65B została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Tetmajera 65B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 122 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tetmajera 65b przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich Powierzchnia 4-6 m2, cena 3000 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 553 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- bramy garażowe WIŚNIOWSKI, - zagospodarowanie terenów zielonych, - ogrodzenie terenu nieruchomości z furtką i bramą wjazdową.
Konstrukcja budynku
pustak ceramiczny Wienerberger Porotherm o grubości 25 cm
Dach
dachówka IBF
Stolarka okienna
- firmy Oknoplast w systemie VEKA SOFTLINE, model Prismatic (pakiet trzyszybowy, szklenie termoizolacyjne), potrójny system uszczelek, mikrowentylacja, zaczepy antywłamaniowe dla każdego skrzydła, listwy podparapetowe TERMO pod oknami, WARMATEC – ciepła ramka międzyszybowa, zatrzaski na oknach balkonowych z pochwytami na zewnątrz, ciepły montaż okien, 7 lat gwarancji na stolarkę okienną, - w mieszkaniach na parterze rolety okienne sterowane elektrycznie
Drzwi zewnętrzne
aluminiowe z szybą z lustrem weneckim
Balkony
szklane balustrady, warstwa wykończeniowa z żywicy epoksydowej
Posadzka
posadzki w postaci wylewek betonowych
Ściany
tynki na ścianach
Sufity
tynki na sufitach
Parapety wewnętrzne
parapety wewnętrzne z konglomeratu
Instalacje
- instalacja wodno-kanalizacyjna, - instalacja elektryczna (gniazdka i włączniki światła w kolorze białym), - instalacja wideodomofonowa, - instalacja teletechniczna (tv/sat), - instalacja internetowa, - instalacja odgromowa, - możliwość zainstalowania klimatyzacji, - łączniki termoizolacyjne firmy Halfen na balkonach, - instalacja odgromowa
Ogrzewanie
- piec gazowy kondensacyjny, model dwufunkcyjny, z indywidualnym panelem sterowania temperatury ogrzewania i wody, - ogrzewanie podłogowe w łazienkach, - grzejniki w kolorze białym (możliwość zmiany na ogrzewanie podłogowe w całym lokalu za dopłatą).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (8): Powierzchnia 4-6 m2, cena 3000 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 9 miejsc postojowych naziemnych zewnętrznych w cenie 15000 zł 4 garaże indywidualne (powierzchnia 20 m2).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Tetmajera 65B

Przy ul. Tetmajera znajduje się przychodnia lekarska, sklep Lewiatan, cukiernia, zabytkowy dworek Rydlówka. W odległości 2 min. jazdy samochodem znajduje się Szkoła Podstawowa nr 50 im. Włodzimierza Tetmajera oraz Przedszkole Gwiazdeczka-Leśny Domek. W odległości 300 m od inwestycji istnieje staw wędkarski oraz planowane jest urządzenie przez Zarząd Zieleni Miejskiej Parku Tetmajera. Przystanek autobusowy z 5 liniami autobusów znajduje się w odległości 300 m. Bronowice Małe to urocze miejsce do zamieszkania w otoczeniu domów jednorodzinnych, a nie wielkomiejskiej zabudowy. Zapewnia łatwy dojazd do centrum miasta, lotniska i wyjazd na autostradę.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tetmajera 65B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Tetmajera 65B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pasternik.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tetmajera 65B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Arge.

Data publikacji: 17.04.2020

Data aktualizacji: 09.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie