Lofty Lwowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lwowska, oferowane bezpośrednio przez

SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Lwowska 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 548 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lofty Lwowska

22 zdjęcia

Lofty Lwowska
Lofty Lwowska
Lofty Lwowska
Lofty Lwowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 350 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Lofty Lwowska to odremontowana kamienica w samym sercu jednej z najmodniejszych dzielnic Krakowa, idealne miejsce dla osób kochających klimat Starego Podgórza oraz ceniących dobra lokalizację. Loftowe przestrzenie nadają niepowtarzalny klimat mieszkania.

Inwestycja Lofty Lwowska znajduje się na Podgórzu, ul. Lwowska 4 (2.2 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Lofty Lwowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lofty Lwowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu ul. Lwowskiej znajdują się liczne obiekty zabytkowe i historyczne, to również dzielnica bogata w tereny zielone, parki, restauracje idealnie skomunikowane z każdą częścią Krakowa. Stąd udasz się spacerem na Bulwary Wiślane, do kawiarni lub restauracji na Kazimierzu lub Starym Mieście.

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi.

Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lofty Lwowska?

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lofty Lwowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Lofty Lwowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lofty Lwowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Lwowska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 440 m, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki w Krakowie w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lofty Lwowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lofty Lwowska w odległości 250 m znajduje się Synergy, w odległości 310 m znajduje się Saturn, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2020
Data aktualizacji: 24.01.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: