Pachońskiego Sky

6 zdjęć

Pachońskiego Sky
Pachońskiego Sky
Pachońskiego Sky
Pachońskiego Sky

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pachońskiego Sky dostępnych jest 85 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (85)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Last minute

  Kup mieszkanie na osiedlu Pachońskiego Sky bez wkładu własnego!

  Posiadamy w ofercie pulę mieszkań bez wkładu własnego, ilość mieszkań ograniczona skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

 • Promocja

  Gwarancja

  Gwarancja stałej ceny. Rezerwując swoje mieszkanie u nas masz pewność że cena się nie zmieni. W umowie rezerwacyjnej zawieramy taką gwarancję.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 328 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 85 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 75 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 863 do 12 750 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Pachońskiego Sky znajduje się 56 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

PACHOŃSKIEGO SKY RAZEM ODKRYJEMY STOLICĘ MAŁOPOLSKI

Majestatyczny Kraków to cudowne miejsce do zamieszkania. Legendarna stolica Polski, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, zauroczy niejednego. Szukając tutaj mieszkania warto rozważyć Apartamenty Pachońskiego. To nowa inwestycja HRE Investments, która powstanie w dzielnicy Biały Prądnik, jednej z najszybciej rozwijających się części miasta.

Przy ul. Pachońskiego planowana jest budowa kompleksu mieszkaniowego, gdzie znajdzie się 328 apartamentów. Inwestycja składać będzie się z trzech nowoczesnych budynków z urozmaiconą liczbą kondygnacji, które zostaną wybudowane metodą tradycyjną.

W ofercie znajdą się mieszkania: 1-, 2-, 3- i 4-, i 5-pokojowe. Urozmaicony metraż od 25 do 109 mkw. zaspokoi każde potrzeby i sprosta odmiennym gustom. Przestrzeń lokatorska dodatkowo zostanie powiększona o ogródki przy mieszkaniach na parterze oraz balkony i loggie na wyższych piętrach. Wszystkie kondygnacje połączone zostaną cichobieżną windą. Nie będzie też problemów z parkowaniem, dla lokatorów przewidziano parkingi podziemne i naziemne. Zaplanowano tutaj 415 miejsc.

Miejsce sprzyjać będzie przedsiębiorcom. W projekcie zarezerwowano aż 9 lokali usługowych. Przy realizacji osiedla wykorzystane zostaną dwie metody budowlane: tradycyjna murowana oraz z użyciem prefabrykacji.

Inwestycja Pachońskiego Sky znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pachońskiego (3.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 328 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pachońskiego Sky w sprzedaży jest 85 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 75 metrów kwadratowych, w cenie od 8 863 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 31 do 32 m2 (21 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 54 m2 (35 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 61 m2 (22 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 75 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Krakowa. Bliskie sąsiedztwo aż trzech parków (Krowoderski, im. Stanisława Wyspiańskiego oraz T. Kościuszki) umili relaks po pracy. To znakomite miejsca do aktywnego wypoczynku: z boiskami sportowymi, przestrzenią do street workoutu czy wybiegiem dla psów. Najmłodszych ucieszyć powinna bliskość placu zabaw, który sąsiaduje z inwestycją. Do Rynku, który przyciąga cudownymi zabytkami i klimatycznymi kawiarniami dostaniemy się w kilkanaście minut, na urokliwy i tajemniczy Kazimierz w 25 minut. Dogodne skomunikowanie z centrum miasta sprawi, że szybko dojedziemy tam autobusem lub tramwajem. W przyszłości będzie jeszcze wygodniej, wszystko za sprawą budowy szybkiego połączenia tramwajowego. Kierowcy wygodnie przejadą na ul. Opolską, która pełni rolę trasy przelotowej. Nie będzie też problemów z zagranicznymi delegacjami i wyjazdami na wakacje. Lotnisko w Balicach oddalone jest o 20 minut jazdy samochodem.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pachońskiego Sky?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pachońskiego Sky mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Pachońskiego Sky znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prądnik Biały Zachód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pachońskiego Sky znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pachońskiego Sky znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 165 w odległości 230 m, Prywatne Przedszkole Nr 16 "Domowe Przedszkole" w odległości 260 m, Samorządowe Przedszkole nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pachońskiego Sky składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Lidl, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pachońskiego Sky w odległości 300 m znajduje się Body Paradise, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.01.2022
Data aktualizacji: 23.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Prądniku Białym

Oferty na Prądniku Białym

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: