Pachońskiego Sky

Mieszkania na sprzedaż ul. Pachońskiego, oferowane bezpośrednio przez Hreit

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pachońskiego
Pachońskiego Sky

5 zdjęć

Pachońskiego Sky
Pachońskiego Sky
Pachońskiego Sky
Pachońskiego Sky

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pachońskiego Sky dostępnych jest 90 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

PACHOŃSKIEGO SKY RAZEM ODKRYJEMY STOLICĘ MAŁOPOLSKI

Majestatyczny Kraków to cudowne miejsce do zamieszkania. Legendarna stolica Polski, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, zauroczy niejednego. Szukając tutaj mieszkania warto rozważyć Apartamenty Pachońskiego. To nowa inwestycja HRE Investments, która powstanie w dzielnicy Biały Prądnik, jednej z najszybciej rozwijających się części miasta.

Przy ul. Pachońskiego planowana jest budowa kompleksu mieszkaniowego, gdzie znajdzie się 328 apartamentów. Inwestycja składać będzie się z trzech nowoczesnych budynków z urozmaiconą liczbą kondygnacji, które zostaną wybudowane metodą tradycyjną.

W ofercie znajdą się mieszkania: 1-, 2-, 3- i 4-, i 5-pokojowe. Urozmaicony metraż od 25 do 109 mkw. zaspokoi każde potrzeby i sprosta odmiennym gustom. Przestrzeń lokatorska dodatkowo zostanie powiększona o ogródki przy mieszkaniach na parterze oraz balkony i loggie na wyższych piętrach. Wszystkie kondygnacje połączone zostaną cichobieżną windą. Nie będzie też problemów z parkowaniem, dla lokatorów przewidziano parkingi podziemne i naziemne. Zaplanowano tutaj 415 miejsc.

Miejsce sprzyjać będzie przedsiębiorcom. W projekcie zarezerwowano aż 9 lokali usługowych. Przy realizacji osiedla wykorzystane zostaną dwie metody budowlane: tradycyjna murowana oraz z użyciem prefabrykacji.

Inwestycja Pachońskiego Sky znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pachońskiego (3.7 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 328 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pachońskiego Sky w sprzedaży jest 90 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 32 m2 (22 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 52 m2 (37 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 62 m2 (23 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 73 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 328 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 90 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 73 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w zielonej dzielnicy Krakowa. Bliskie sąsiedztwo aż trzech parków (Krowoderski, im. Stanisława Wyspiańskiego oraz T. Kościuszki) umili relaks po pracy. To znakomite miejsca do aktywnego wypoczynku: z boiskami sportowymi, przestrzenią do street workoutu czy wybiegiem dla psów. Najmłodszych ucieszyć powinna bliskość placu zabaw, który sąsiaduje z inwestycją. Do Rynku, który przyciąga cudownymi zabytkami i klimatycznymi kawiarniami dostaniemy się w kilkanaście minut, na urokliwy i tajemniczy Kazimierz w 25 minut. Dogodne skomunikowanie z centrum miasta sprawi, że szybko dojedziemy tam autobusem lub tramwajem. W przyszłości będzie jeszcze wygodniej, wszystko za sprawą budowy szybkiego połączenia tramwajowego. Kierowcy wygodnie przejadą na ul. Opolską, która pełni rolę trasy przelotowej. Nie będzie też problemów z zagranicznymi delegacjami i wyjazdami na wakacje. Lotnisko w Balicach oddalone jest o 20 minut jazdy samochodem.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pachońskiego Sky?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pachońskiego Sky mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Pachońskiego Sky znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Prądnik Biały Zachód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pachońskiego Sky znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pachońskiego Sky znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 165 w odległości 230 m, Prywatne Przedszkole Nr 16 "Domowe Przedszkole" w odległości 260 m, Samorządowe Przedszkole nr 130 im. Stanisława Pagaczewskiego w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pachońskiego Sky składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Lidl, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pachońskiego Sky w odległości 300 m znajduje się Body Paradise, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.01.2022
Data aktualizacji: 18.01.2022
Hreit logo

Hreit

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pachońskiego, 31-223 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: