Osiedle w Chełmie

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHome4.pl Nieruchomości

Ceny od: 7 199 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle w Chełmie dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A01
2
34,09 m²
Parter
A02
2
35,35 m²
Parter
A03
2
45,03 m²
Parter
A04
2
35,3 m²
Parter
A05
2
35,3 m²
Parter
A06
2
35,26 m²
Parter
A07
2
35,27 m²
Parter
A08
2
39,88 m²
Parter
A09
2
34,08 m²
Parter
A10
2
35,17 m²
1

Opis Inwestycji

Kameralna inwestycja w Gdańsku w obrębie dzielnic Orunia Górna i Chełm.W ramach inwestycji powstają dwa niezależne budynki.Wysoki standard wykończenia budynków gwarantują cichobieżne windy, płyty granitowe na klatkach schodowych oraz balustrady ze stali nierdzewnej. Charakterystycznym elementem są przesuwne żaluzje zamontowane na balkonach, chroniące przed wiatrem i zbyt ostrym słońcem.Dopracowany projekt architektoniczny oraz materiały wykończeniowe odpowiadają za nowoczesny charakter inwestycji. To doskonała oferta osób traktujących kupno apartamentu jako inwestycję, jak i dla osób szukających własnego komfortowego mieszkania o doskonałej lokalizacji.

Inwestycja Osiedle w Chełmie znajduje się w Chełmie i Gdańsku Południe, ul. Małomiejska (3.1 km od centrum Gdańska), sprzedaż prowadzi Home4.pl Nieruchomości

Inwestycja Osiedle w Chełmie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle w Chełmie pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 34 do 45 metrów kwadratowych w cenie od 7 199 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 45 m2 w cenie od 245 376 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 34 do 45 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 245 376 do 324 216 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 199 do 7 206 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle w Chełmie znajduje się 10 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Osiedle w Chełmie

W pobliżu znajduje się Park Oruński, będący kapitalnym terenem do uprawiania rekreacji. Znakomita oferta komunikacji publicznej oraz rozwinięty układ drogowy zapewniają pełną swobodę w poruszaniu się po mieście. Ogromnym atutem inwestycji jest bliskość centrum Gdańska - są to niespełna 4 km. Część dzielnicy, w której powstanie inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z sercem Gdańska – Starym Miastem, do którego dzieli ją odległość niespełna 4 km i 6 minut, podróżując samochodem. Do Starego Miasta, można dotrzeć również rowerem, gdyż wzdłuż całej odległości poprowadzona jest komfortowa droga rowerowa. Lokalizacja zapewnia zarazem doskonałą komunikację oraz bliskość wszelkich atrakcji aglomeracji Trójmiejskiej, jak również komfort mieszkania w zielonej okolicy z dala od zgiełku. W okolicy powstającej inwestycji zlokalizowane są liczne punkty handlowe, szkoły oraz przedszkola, punkty opieki medycznej.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle w Chełmie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Osiedle w Chełmie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Małomiejska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w Chełmie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Oruńska Akademia Przedszkolaka w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle w Chełmie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle w Chełmie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Koral, w odległości 350 m znajduje się Oleńka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w Chełmie w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.10.2020

Data aktualizacji: 08.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie