Quercus

Mieszkania na sprzedaż ul. Wielkopolska, oferowane bezpośrednio przez

Bravo Developer

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wielkopolska

Quercus

17 zdjęć

Quercus
Quercus
Quercus
Quercus

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

32 - 66/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 1540 m

Przystanek Autobusowy - 190 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 13 sklepów, 10 obiektów sportowych, 34 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • własny akwen
 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (136): przewidziana dla każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca) : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne (161 miejsc) : przewidziane dla każdego mieszkania, możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 49 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 66 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem prac budowy: Do 31.12.2023r. -10% wartości przedmiotu umowy (pomniejszone o opłatę rezerwacyjną tj. 10 000,00 zł) Do 13.03.2024r. -10% wartości przedmiotu umowy Do 31.08.2024r. -14% wartości przedmiotu umowy Do 30.11.2024r. -12% wartości przedmiotu umowy Do 31.01.2025r. -10% wartości przedmiotu umowy Do 28.02.2025r. -12% wartości przedmiotu umowy Do 31.05.2025r. -11% wartości przedmiotu umowy Do 31.07.2025r. -11% wartości przedmiotu umowy Do 15.09.2025r. -10% wartości przedmiotu umowy

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Na osiedlu QUERCUS zadbano o każdy szczegół wykończenia zarówno części wspólnych jak i lokali mieszkalnych. Pomiędzy budynkami zachowano ponadstandardowe odległości, dzięki czemu mieszkania zyskują większą intymność oraz lepsze doświetlenie. Lokale są starannie zaprojektowane pod kątem funkcjonalności pomieszczeń. Idealnie nadają się dla singli, młodych rodzin lub jako zakup inwestycyjny. W trosce o bezpieczeństwo, w każdym mieszkaniu przewidziany został wideodomofon. W celu poprawy komfortu zamieszkania – ścianki działowe w lokalu są murowane, co wpływa pozytywnie na akustykę pomieszczeń. Duże okna zapewniają odpowiednią ilość światła. Mieszkania na parterze posiadają zielony ogródek. Przeszklone klatki schodowe zapewniają naturalne światło, a ich budowa w systemie ciepłego montażu wpływa na niższe zużycie energii. Aranżacja klatek wyróżnia się dopracowanym, indywidualnym projektem i wysoką jakością użytych materiałów.

Otoczenie

Quercus to idealne miejsce do życia – ciche, spokojne, dające szansę na odpoczynek po pracy i chwilę relaksu. Osiedle jest zatopione w przyrodzie, chronione przed upałami przez własny, zielony zagajnik z pięknymi, dorodnymi dębami szypułkowymi.

Miejsca parkingowe

Budynki posiadają dwukondygnacyjną halę garażową z niezależnym wjazdem na każdy poziom, dzięki czemu nie ma stromych i ciasnych serpentyn. Na terenie osiedla zaplanowano także naziemne miejsca postojowe oraz 8 miejsc postojowych przeznaczonych dla gości.

Tereny zielone

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano i zaaranżowano przestronne tereny zielone. Dodatkowym atutem osiedla jest oddalona od okien, wydzielona strefa rekreacyjna z placem zabaw i wiatą do grillowania. Dookoła jednego ze zbiorników retencyjnych znajduje się ścieżka do biegania. Dla fanów sportu przewidziano również zewnętrzną siłownię oraz monitorowaną wiatę rowerową.

Inwestycja Quercus znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Wielkopolska (5.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Bravo Developer.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Quercus w sprzedaży jest 49 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 66 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Bravo Developer przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (161 miejsc)

W inwestycji znajduje się 136 komórek lokatorskich przewidziana dla każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Quercus położony jest w południowej części Gdańska, w zielonej okolicy dzielnicy Łostowice-Ujeścisko. Ta lokalizacja umożliwia sprawne i szybkie dostanie się w każde miejsce Gdańska oraz szybki wyjazd na obwodnicę Trójmiasta. Dzięki lokalizacji poniżej głównej ulicy mieszkańcy inwestycji będą mogli cieszyć się ciszą, spokojem oraz naturalnym otoczeniem. Sama dzielnica i jej rozwinięta infrastruktura oferują wszystko to, co potrzebne jest mieszkańcom.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Quercus?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Quercus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Quercus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hokejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Quercus znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Quercus znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w odległości 420 m, szkoła w odległości 470 m, przedszkole w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Quercus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Stokrotka, w odległości 450 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Quercus w odległości 140 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się Orlik (Football).

Data publikacji: 06.08.2021
Data aktualizacji: 13.11.2023
Bravo Developer logo

Bravo Developer

Adres biura sprzedaży:

ul. Wielkopolska, Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: