Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Niepołomicka Vita

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Niepołomicka, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Niepołomicka 25

Ceny od: 8 499 zł/m2
Niepołomicka VitaNiepołomicka Vita

10 zdjęć

Niepołomicka Vita
Niepołomicka Vita
Niepołomicka Vita
Niepołomicka Vita
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

35 - 79/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Orunia - 2704 m

Przystanek Tramwajowy - 1142 m

Przystanek Autobusowy - 185 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 14 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 14 sklepów, 15 obiektów sportowych, 36 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 117 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 3 - 6m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne : do 2 pokojowych i 3 pokojowych do 55 m2

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 101 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 79 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 499 do 11 899 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W ramach osiedla powstaną dwa pięciopiętrowe budynki. Znajdzie się w nich 117 mieszkań liczących od 2 do 4 pokoi wraz z otwartym na salon aneksem kuchennym. W wybranych lokalach istnieje możliwość wydzielenia kuchni, jako odrębnego pomieszczenia. Właściciele mieszkań na parterze będą mogli korzystać z prywatnych przestronnych ogródków, a na wyższych kondygnacjach z balkonów. Na osiedlu przygotowanych zostanie 120 miejsc parkingowych, z tego jedna trzecia w podziemnej hali garażowej budynku B, a reszta na parkingu zewnętrznym. Dodatkowo do użytkowanie oddanych zostanie 49 pomieszczeń na jednoślady. Na osiedlu znajdzie się także wiata rowerowa oraz stacja napraw.

Bryła budynków będzie w jasnej ciepłej kolorystyce z jasnobrązowym wykończeniem okien. Elementem charakterystycznym będzie wysoka szklana fasada eksponująca klatkę schodową, która zapewni naturalne doświetlenie wnętrza budynku. Ponad 40% powierzchni osiedla zajmie zieleń. Dla dzieci przygotowany zostanie ogrodzony plac zabaw, a dla nieco starszych teren rekreacyjny z siłownią zewnętrzną pośród rodzimy drzew występujących na działce. Inwestycja będzie również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Termin zakończenia budowy osiedla zaplanowany jest na koniec roku 2025.

Atuty

• Niska zabudowa

• Teren rekreacyjny i plac zabaw wśród rodzimych drzew

• Dobra komunikacja i infrastruktura

• Proekologiczne rozwiązania

• Szeroki wybór funkcjonalnych lokali

• Balkon lub ogródek do każdego mieszkania

• Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej i na zewnątrz

• Osiedle dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

• Bliskość parków i terenów zielonych

• Rozbudowana infrastruktura lokalna – sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki

Inwestycja Niepołomicka Vita znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Niepołomicka 25 (5.3 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 117 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Niepołomicka Vita w sprzedaży jest 101 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 79 metrów kwadratowych , w cenie od 8 499 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 3 - 6m2.

Lokalizacja inwestycji

Niepołomicka Vita to najnowsza propozycja Develii realizowana w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice w Gdańsku. To jedna z najszybciej rozwijających się części miasta. W sąsiedztwie osiedla działają liczne placówki oświatowe, w tym szkoła podstawowa, przedszkola oraz żłobki. Codzienne potrzeby mieszkańców zaspokoi rozbudowywana wraz z całą okolicą infrastruktura handlowo–usługowa.

Miłośnicy aktywnego trybu życia z pewnością docenią bliskość dużych obszarów terenów zielonych oraz dwóch zbiorników retencyjnych. Będą mogli korzystać z siłowni plenerowej oraz trasy do naturalnych tras do joggingu . Spędzanie wolnego czasu w ciszy i spokoju zagwarantują również m.in. zadrzewione tereny Potoku Maćkowego, okoliczne łąki oraz trasy spacerowe. Z kolei osoby ceniące sobie spotkania z rodziną i przyjaciółmi w plenerze będą mogli spotykać się na terenie osiedla w północno wschodniej strony działki wśród rodzimych drzew zachowanych na samej inwestycji.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe obsługiwane przez dwie linie dzienne 175 i 113, i dwie jedną nocną, dodatkowo na samej ul. Niepołomickiej kursują linie autobusowe o numerach 262, 295,213, 256. Wybierany obecnie dojazd do centrum autem umożliwi ul. Świętokrzyska oraz al. Vaclava Havla. W odległości zaledwie kilku minut znajduje się obwodnica, czyli droga ekspresowa S6, którą można sprawnie dotrzeć do całej aglomeracji trójmiejskiej. Z racji na dynamiczny rozwój okolicy w przygotowaniu jest budowa ul. Nowej Świętokrzyskiej, ul. Nowej Niepołomickiej oraz linii kolejowej PKM Południe. Obecnie w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji planowana jest szybka kolej PKM . Realizacja tych inwestycji mocno wzbogaci infrastrukturę komunikacyjną w tej części miasta.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Niepołomicka Vita?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niepołomicka Vita mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2704 metrów od inwestycji Niepołomicka Vita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Orunia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Niepołomicka Vita znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niepołomicka Vita znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 im. prof. Jerzego Sampa w odległości 384 m, szkoła w odległości 414 m, przedszkole w odległości 457 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Niepołomicka Vita jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Magic Smile Clinic w odległości 713 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niepołomicka Vita składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 202 m znajduje się Żabka, w odległości 338 m znajduje się Stokrotka, w odległości 476 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niepołomicka Vita w odległości 136 m znajduje się boisko / kort, w odległości 242 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 379 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 17.01.2024
Data aktualizacji: 17.05.2024
Develia logo

Develia

Adres biura sprzedaży:

ul. Wałowa 23/U3, 80-858 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023