Bronowicka 65

Oferta archiwalna

Kraków, Bronowice, ul. Bronowicka 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 627 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bronowicka 65

4 zdjęcia

Bronowicka 65
Bronowicka 65
Bronowicka 65
Bronowicka 65

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

podłoga: jastrych cementowy

Elewacja

tynk cienkowarstwowy

Stolarka okienna

PCV trzyszybowe (od środka białe, od zewnątrz grafitowe)

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe: antywłamaniowe klasy C

Ściany

ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny oraz żelbet izolowany termicznie ściany działowe: pustak ceramiczny ściany wewnętrzne, sufity: żelbetowe

Parapety zewnętrzne

blacha ocynkowana, powlekana w kolorze grafit

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (9)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : na parterze budynku w formie platform garażowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Bronowicka 65 logo

Projekt „Bronowicka 65” to kameralny budynek położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulic Bronowickiej i Wallek-Walewskiego.

Bliskość centrum miasta, doskonała komunikacja (w bezpośredniej bliskości przystanki tramwajowe), pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz sąsiedztwo terenów zielonych to aspekty, które sprawiają, że Bronowicka 65 to idealne miejsce do życia.

W ramach inwestycji powstanie 14 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 33 m2 do 101 m2) usytuowanych na piętrach: I,II i III. Na poziomie parteru będzie się znajdował lokal użytkowy oraz 16 miejsc postojowych umieszczonych na platformach (zależnych i niezależnych), natomiast na kondygnacji -1 mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 9 komórek lokatorskich.

Budynek wyposażony będzie w cichobieżną windę.

Wszystkie mieszkania zaaranżowane zostały z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni

i optymalizacji funkcjonalności układów. Zastosowanie wysokich okien gwarantuje doskonałe doświetlenie.

Kameralność budynku, elegancki, nowoczesny design oraz wysoka jakość wykorzystanych materiałów świadczą o ekskluzywności Bronowickiej 65.

Inwestycja Bronowicka 65 znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka 65 (3.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja Bronowicka 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowicka 65 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulic Bronowickiej i Wallek-Walewskiego. Bliskość centrum miasta, doskonała komunikacja (w bezpośredniej bliskości przystanki tramwajowe), pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz sąsiedztwo terenów zielonych to aspekty, które sprawiają, że Bronowicka 65 to idealne miejsce do życia.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bronowicka 65?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bronowicka 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Bronowicka 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bronowicka 65 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 65 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 190 m, GALICYJSKIE CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 190 m, GALICYJSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bronowicka 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 65 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Baza54.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: