Bronowicka 65

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Grupa Nieruchomości Kraków

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 746 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Bandtkiego(0.5 km dalej)

  Kraków, Bronowice, ul. Bandtkiego (3.5 km od centrum Krakowa)
  Apartamenty Bandtkiego
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 34 - 189 m2
  Liczba pokoi: 1 - 6
  KG Group Sp. z o.o.
 • Głowackiego(0.5 km dalej)

  Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 12 (3.2 km od centrum Krakowa)
  Głowackiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 91
  Powierzchnia: 31 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Galinvest Głowackiego Sp. z o.o.
 • Głowackiego(0.6 km dalej)

  Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego (3.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 200/m2
  Głowackiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 65 - 66 m2
  Liczba pokoi: 3
  Dom-Bud M. Szaflarski Sp. j.

Opis Inwestycji

Bronowicka 65

Projekt „Bronowicka 65” to kameralny budynek położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulic Bronowickiej i Wallek-Walewskiego.Bliskość centrum miasta, doskonała komunikacja (w bezpośredniej bliskości przystanki tramwajowe), pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz sąsiedztwo terenów zielonych to aspekty, które sprawiają, że Bronowicka 65 to idealne miejsce do życia.W ramach inwestycji powstanie 14 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 33 m2 do 101 m2) usytuowanych na piętrach: I,II i III. Na poziomie parteru będzie się znajdował lokal użytkowy oraz 16 miejsc postojowych umieszczonych na platformach (zależnych i niezależnych), natomiast na kondygnacji -1 mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 9 komórek lokatorskich.Budynek wyposażony będzie w cichobieżną windę.Wszystkie mieszkania zaaranżowane zostały z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzenii optymalizacji funkcjonalności układów. Zastosowanie wysokich okien gwarantuje doskonałe doświetlenie.Kameralność budynku, elegancki, nowoczesny design oraz wysoka jakość wykorzystanych materiałów świadczą o ekskluzywności Bronowickiej 65.

Inwestycja Bronowicka 65 znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka 65 (3.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków

Inwestycja Bronowicka 65 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowicka 65 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 46 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
podłoga: jastrych cementowy
Elewacja
tynk cienkowarstwowy
Stolarka okienna
PCV trzyszybowe (od środka białe, od zewnątrz grafitowe)
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe: antywłamaniowe klasy C
Ściany
ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny oraz żelbet izolowany termicznie ściany działowe: pustak ceramiczny ściany wewnętrzne, sufity: żelbetowe
Parapety zewnętrzne
blacha ocynkowana, powlekana w kolorze grafit
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (9).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: na parterze budynku w formie platform garażowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bronowicka 65

Inwestycja położona jest w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulic Bronowickiej i Wallek-Walewskiego. Bliskość centrum miasta, doskonała komunikacja (w bezpośredniej bliskości przystanki tramwajowe), pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz sąsiedztwo terenów zielonych to aspekty, które sprawiają, że Bronowicka 65 to idealne miejsce do życia.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

W odległości 50 metrów od inwestycji Bronowicka 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wesele.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 65 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole i Żłobek ŻYRAFA w odległości 200m, Przedszkole z językiem angielskim Rainbow w odległości 300m, Żłobek/Klub Malucha RE-RE KUM-KUM w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się SOŁTYS L., MGR FARM. APTEKA, w odległości 350 m znajduje się EURO APTEKA SP.J. JELEŃ T., MGR FARM., ZUCHAŃSKA B., MGR FARM., w odległości 350 m znajduje się WALKIEWICZ R. GABINET LEKARSKI.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się PARAFIA P.W. ŚW. WOJCIECHA, w odległości 500 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. WOJCIECHA, w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JANA KANTEGO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 750 m znajduje się Fitness Kraków Platinium, w odległości 1100 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1150 m znajduje się KLUB SPORTOWY BRONOWIANKA.

Data publikacji: 10.04.2019

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie