Bronowicka 65

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Nieruchomości Kraków

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 469 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle KRK(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 200/m2
  Osiedle KRK
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 28 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 43 oferty
  Echo Investment S.A.
 • Apartamenty Bandtkiego(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Bandtkiego (3.5 km od centrum Krakowa)
  Apartamenty Bandtkiego
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 34 - 91 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  KG Group Sp. z o.o.
 • Głowackiego(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 12 (3.2 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 750/m2
  Głowackiego
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 71
  Powierzchnia: 31 - 66 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 30 ofert
  Galinvest Głowackiego Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Bronowicka 65

Projekt „Bronowicka 65” to kameralny budynek położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulic Bronowickiej i Wallek-Walewskiego.Bliskość centrum miasta, doskonała komunikacja (w bezpośredniej bliskości przystanki tramwajowe), pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz sąsiedztwo terenów zielonych to aspekty, które sprawiają, że Bronowicka 65 to idealne miejsce do życia.W ramach inwestycji powstanie 14 mieszkań o zróżnicowanych metrażach (od 33 m2 do 101 m2) usytuowanych na piętrach: I,II i III. Na poziomie parteru będzie się znajdował lokal użytkowy oraz 16 miejsc postojowych umieszczonych na platformach (zależnych i niezależnych), natomiast na kondygnacji -1 mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 9 komórek lokatorskich.Budynek wyposażony będzie w cichobieżną windę.Wszystkie mieszkania zaaranżowane zostały z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzenii optymalizacji funkcjonalności układów. Zastosowanie wysokich okien gwarantuje doskonałe doświetlenie.Kameralność budynku, elegancki, nowoczesny design oraz wysoka jakość wykorzystanych materiałów świadczą o ekskluzywności Bronowickiej 65.

Inwestycja Bronowicka 65 znajduje się na Bronowicach, ul. Bronowicka 65 (3.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków

Inwestycja Bronowicka 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bronowicka 65 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 46 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
podłoga: jastrych cementowy
Elewacja
tynk cienkowarstwowy
Stolarka okienna
PCV trzyszybowe (od środka białe, od zewnątrz grafitowe)
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe: antywłamaniowe klasy C
Ściany
ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny oraz żelbet izolowany termicznie ściany działowe: pustak ceramiczny ściany wewnętrzne, sufity: żelbetowe
Parapety zewnętrzne
blacha ocynkowana, powlekana w kolorze grafit
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (9).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: na parterze budynku w formie platform garażowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bronowicka 65

Inwestycja położona jest w starej części Bronowic, przy skrzyżowaniu ulic Bronowickiej i Wallek-Walewskiego. Bliskość centrum miasta, doskonała komunikacja (w bezpośredniej bliskości przystanki tramwajowe), pełna infrastruktura usługowo-handlowa oraz sąsiedztwo terenów zielonych to aspekty, które sprawiają, że Bronowicka 65 to idealne miejsce do życia.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bronowicka 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Bronowicka 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 65 znajduje się się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 190 m, GALICYJSKIE CENTRUM DOKSZTAŁCANIA I DOSKONALENIA ZAWODOWEGO w odległości 190 m, GALICYJSKI OŚRODEK DOSKONALENIA NAUCZYCIELI w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bronowicka 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Warzywa i Owoce, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bronowicka 65 w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się My Fitness Place.

Data publikacji: 10.04.2019

Data aktualizacji: 08.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie