Kwiatowa Równina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pękowicka, oferowane bezpośrednio przez

Geo Grupa Deweloperska

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pękowicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1070 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kwiatowa Równina

5 zdjęć

Kwiatowa Równina
Kwiatowa Równina
Kwiatowa Równina
Kwiatowa Równina

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 123 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kwiatowa Równina logo

Kwiatowa Równina

Komfort wśród zieleni, czyli apartament kwiatowy w Krakowie

Kwiatowa Równina to spokojne i ciche osiedle w sąsiedztwie niskiej i mało intensywnej zabudowy mieszkalnej, a jednocześnie usytuowane blisko centrum. Zaledwie 15 minut wystarczy, aby korzystać uroków Starego Miasta. W okolicy znajduje się zespół dworkowo-parkowy Dworek Białoprądnicki, który stanowi kulturalne centrum dzielnicy.

Kwiatowa Równina (mieszkania ul. Pękowicka w Krakowie) ma charakter nowoczesnego i rodzinnego osiedla, składającego się z kameralnych 3 piętrowych budynków, wyposażonych w windy.Oferujemy bardzo funkcjonalne rozkłady pomieszczeń a ustawne pokoje uzupełnia oddzielna kuchnia z możliwością jej otwarcia na salon. Każdy lokal posiada balkon, a mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie i miejsca postojowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym, osiedle jest ogrodzone. Wykorzystując materiały przyjazne naturze, zaprojektowaliśmy także funkcjonalny plac zabaw dla dzieci. Osobom poszukującym mieszkania w Krakowie przy ul. Łokietka, proponujemy zwrócić uwagę również na istniejące osiedle przy ul. Pękowickiej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Realizacja inwestycji została podzielona na 2 etapy:

ETAP 1 - Budynki C1 i C2, budowa zakończona z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie

ETAP 2 - Budynki D1 i D2, w budowie planowany termin zakończenia budowy 2 kwartał 2018r

Inwestycja Kwiatowa Równina znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pękowicka (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Geo Grupa Deweloperska.

Inwestycja Kwiatowa Równina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 123 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kwiatowa Równina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Geo Grupa Deweloperska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kwiatowa Równina?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kwiatowa Równina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1560 metrów od inwestycji Kwiatowa Równina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów tor 304.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kwiatowa Równina znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kwiatowa Równina znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 220 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 300 m, Przedszkole Samorządowe Nr 165 w odległości 660 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kwiatowa Równina jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdanowski w odległości 440 m, NZOZ Sigma-Med w odległości 950 m, Klinika Krakowska w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kwiatowa Równina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Eco spiżarnia, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kwiatowa Równina w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort, w odległości 570 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: