Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle KRK

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stańczyka, oferowane bezpośrednio przez

Echo Residential by Archicom

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 516 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle KRKOsiedle KRK

6 zdjęć

Osiedle KRK
Osiedle KRK
Osiedle KRK
Osiedle KRK

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 279 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle KRK to nowoczesne osiedle w skład, którego wchodzą 4 budynki. Osiedle powstaje w doskonałej lokalizacji (stara część Bronowic). Projekt powstał z myślą o tym, aby wszystko co potrzebne do wygodnego życia było w zasięgu ręki, w najbliższym sąsiedztwie znajdziemy pełną ofertę usługowo – handlową, rekreacyjną i edukacyjną. Kolejnym atutem inwestycji jest komunikacji miejskiej ( przystanek tramwajowy, autobusowy, oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej – zaledwie parę minut).

Mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnych udogodnień ECHO SMART (zdalne zarządzanie mieszkaniem), a także punktu odbioru przesyłek, czy też ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie 14 projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Cztery Pory Roku, Hortus Apartments i Dom Pod Wilgą.

Inwestycja Osiedle KRK znajduje się na Bronowicach, ul. Stańczyka 8 (4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Echo Residential by Archicom.

Inwestycja Osiedle KRK została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 12 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle KRK nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Residential by Archicom przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle KRK?

Bronowice są bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta, dzięki regularnym kursom autobusów miejskich i tramwajów. Zachodnią granicą tej dzielnicy biegnie droga krajowa nr 7.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle KRK mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 237 metrów od inwestycji Osiedle KRK znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesele 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle KRK znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle KRK znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w odległości 253 m, Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w odległości 259 m, szkoła w odległości 263 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle KRK jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne w odległości 123 m, Vital-Dent.pl w odległości 135 m, Gabinet Lekarski lek. med. Artur Mnich w odległości 216 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle KRK składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 33 m znajduje się Bon Jour Cava, w odległości 34 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 89 m znajduje się My Fitness Place.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle KRK w odległości 52 m znajduje się boisko / kort, w odległości 79 m znajduje się boisko / kort, w odległości 317 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.03.2020
Data aktualizacji: 02.01.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023