Na Parkowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Parkowa, oferowane bezpośrednio przez Caba Development

Kraków, Podgórze, ul. Parkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1454 oferty w najbliższej okolicy!

Na Parkowej

3 zdjęcia

Na Parkowej
Na Parkowej
Na Parkowej

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle „Na Parkowej” to nowoczesne budynki zlokalizowane pomiędzy Parkiem Bednarskiego a Aleją Powstańców Śląskich. Osiedle będzie ogrodzone i obejmować będzie 2 budynki mieszkalne, w których powstanie 86 mieszkań. Oba budynki będą miały 4 kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, w której będą znajdowały się garaże, miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne.

Na terenie osiedla znajdować się będzie miejsce do rekreacji dla mieszkańców z ławkami i alejkami. Oprócz wspomnianego Parku Bednarskiego w bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne wokół Kopca Krakusa oraz Kamieniołomu „Liban”. Spacerem w kilkanaście minut można dostać się po Kładce Bernadka do serca krakowskiego Kazimierza.

Inwestycja Na Parkowej znajduje się na Podgórzu, ul. Parkowa (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Caba Development.

Inwestycja Na Parkowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Na Parkowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Caba Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc)

W inwestycji znajduje się 40 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (40)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (57 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Parkowej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Parkowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Na Parkowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Podgórze P2.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Parkowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Parkowej znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 92 w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki w Krakowie w odległości 250 m, Szkoła Policealna CANOVA w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Parkowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Delikatesy Podwawelskie, w odległości 370 m znajduje się Hurtownia ŹRÓDŁO i FH ŹRÓDEŁKO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Parkowej w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.12.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: