Osiedle Kwitnących Wiśni

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Adama Ciołkosza, oferowane bezpośrednio przez Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, Swoszowice, ul. Adama Ciołkosza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 5042 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Kwitnących Wiśni

5 zdjęć

Osiedle Kwitnących Wiśni
Osiedle Kwitnących Wiśni
Osiedle Kwitnących Wiśni
Osiedle Kwitnących Wiśni

Najbliższe inwestycje

 • Tesoro Verde Residence
  od: 10 500 zł/m2

  Tesoro Verde Residence

  Techniq

  Mieszkanie Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
  ul. Totus Tuus
  6 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 57-149 m2
  • Mieszkań: 28
  • Pokoje: 3-5
 • mieszkania przy chmielnej

  mieszkania przy chmielnej

  Miastologia

  Mieszkanie Podgórze Duchackie, Kraków
  ul. Chmielna
  5.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 64 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4
 • Bonarka - ul. Strumienna
  od: 8 350 zł/m2

  Bonarka - ul. Strumienna

  Hsd&Arrow Sp. z o.o.

  Mieszkanie Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków
  ul. Strumienna
  4.9 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 50-96 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3-5

Opis Inwestycji

Osiedle Kwitnących Wiśni logo

Osiedle Kwitnących Wiśni to miejsce, w którym pogodna atmosfera trwa przez cały rok. Bliskość natury zapewniają jego mieszkańcom nie tylko zasadzone tu drzewka wiśni, od których osiedle wzięło swoją nazwę, ale też zlokalizowane w pobliżu parki.

Dzięki swojej kameralnej, niskiej zabudowie, ogrodzeniu i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią, Osiedle Kwitnących Wiśni to doskonałe miejsce dla osób szukających cichej enklawy do życia przy zachowaniu wszystkich zalet wynikających z miejskiej lokalizacji.

Osiedle składa się z 8 budynków w zabudowie bliźniaczej, które mieszczą łącznie 32 komfortowe mieszkania jedno- i dwupoziomowe. Do każdego mieszkania przylega przestronny taras lub ogródek. Budynki zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami: są eleganckie, nowoczesne, a jednocześnie przytulne. Swój niepowtarzalny charakter zawdzięczają przede wszystkim nowatorskim wykończeniom, do których użyto sprawdzonych i trwałych materiałów najwyższej jakości.

WYRÓŻNIKI OSIEDLA:

Kameralna zabudowa

Dwupiętrowe budynki zapewniają swoim mieszkańcom przestrzeń znacznie przewyższającą swoim standardem mieszkania w bloku.

Bliskość terenów zielonych

Zlokalizowane w spacerowej odległości od osiedla tereny zielone – Las Borkowski i Park Zdrojowy –zapewniają jego mieszkańcom możliwość codziennego kontaktu z naturą.

Rozbudowana infrastruktura

Komunikację z centrum Krakowa zapewniają pobliskie przystanki komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, placówki edukacyjne, zdrowotne i centra handlowe.

Miejsca postojowe

Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano specjalne strefy wewnątrz osiedla, na których będą oni mogli bezpiecznie parkować swoje pojazdy.

Bezpieczne osiedle

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle zostało w pełni ogrodzone. Wszystkie drogi dojazdowe zostaną oświetlone.

Plac zabaw

W sąsiedztwie osiedla znajduje się teren rekreacyjny, w ramach którego najmłodsi mieszkańcy korzystać będą mogli z placu zabaw, a starsi z urządzeń pozwalających na aktywność fizyczną.

Inwestycja Osiedle Kwitnących Wiśni znajduje się w Swoszowicach , ul. Adama Ciołkosza (6.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Awim Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Osiedle Kwitnących Wiśni została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awim Grupa Inwestycyjna przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Ulokowane w południowej dzielnicy Krakowa – Swoszowicach, w okolicy Góry Borkowskiej, Osiedle Kwitnących Wiśni oferuje swoim mieszkańcom bliski kontakt z naturą. W spacerowej odległości od osiedla znajdują się takie enklawy przyrody, jak Las Borkowski czy Park Zdrojowy. Wygodzie życia na osiedlu sprzyjają również zlokalizowane w okolicy centra handlowe, sklepy osiedlowe i punkty usługowe. Na uwagę zasługują również sprawne połączenia komunikacyjne, które pozwalają na szybki kontakt z oddalonym o 6 km centrum miasta. Wokół osiedla znajduje się infrastruktura, która zapewnia pełny dostęp do edukacyjnej, handlowej i rekreacyjnej oferty Krakowa.

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jugowicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Children's English Centre w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwitnących Wiśni w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.09.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: